הסרת שיער

1צחיח

New member
הסרת שיער

שלום לכם. רציתי לדעת לאחר ששוטטתי באתר שלכם ראיתי לאחר סיום תהליך השרת השיער מקבלים איזו שהיא תעודה המעידה כי שיער זה לא יצמח יותר. דבר נוסף הוא שכתוב באתר שאין הגבלה לטיפולים. כשדיברתי עם אחד היועצים שלכם לא הוזכר כלום ואפילו להפך שאין לדעת מה יהיה בעתיד מבחינת גדילת שיער חוזרת. ובדבר הגבלת הטיפולים הוסבר כי כי אני נאלץ לחתום על חוזה המגביל אותי לעד 12 טיפולים בלבד וכל מה שמעבר הוא בעיה שלי וכרוך בעלות כספית נוספת. מה שרציתי לשאול הוא מה בקשר לקבלת התעודה ולהגבלת הטיפולים? בתודה מראש צחי

הסרת שיער

היי התשובה נחקלת לכמה חלקים: 1. באשר לתעודת התחייבות - אתה אכן מקבל תעודה כזו, שמבטיחה לך הסרה של 70%-80% מהשיער. לקוחות רבים מגיעים גם ל-90% הצלחה, וזה הרבה יותר משאפשר להבטיח. באזורים מסוימים בגוף יש גם שיער חסר פיגמנט, שאותו אי אפשר להסיר באמצעות לייזר, ולכן לא נוכל להבטיח את הצלחת הטיפול לגביו. 2. בנוגע לצמיחת שיער עתידית - ככלל, שיער שמוסר אינו צומח שוב לעולם. הבעיה היא שתהליכים שונים בגוף יכולים לגרום לשיער חדש להופיע, בדרך כלל תהליכים הורמונליים. נשים בגיל המעבר, הריונות ולידות או בעיות הורמונליות. לכך כמובן לא נוכל להתחייב. 3. בנוגע להגבלת הטיפולים - בעבר מספר הטיפולים לא הוגבל, אולם עם 11 שנות ניסיון בטיפול הסרת שיער על אלפי מטופלים, הססטיסטיקות מדברות בעד עצמן. ברוב המכריע של המקרים השיער מוסר בהצלחה לאחר 4-8 טיפולים. אנחנו הגדלנו לעשות ואיפשרנו מספר של טיפולים הכוולל גם טווח ביטחון. 12 טיפולים מסתכמים למעשה בכשנתיים, ואין איש שטופל בפרופורציה ונזקק ליותר מזה. אז דווקא משום שאנו מודעים לשיעור ההצלחה ברשת, ומשום שאנו מכירים את הטכנולוגיות והמכשירים שאנו משתמשים בהם, אנו יכולים להבטיח הצלחה של 70%-80% ב-12 טיפולים לכל היותר. מניסיוננו, לא תזדקק ליותר. מקווה שעניתי על כל שאלותיך. בהצלחה רבה!

למעלה