הסרט הזה גורם לך לחשוב....והרבה....כנסו!!!!!!

• פותח הנושא SeH
  • פורסם בתאריך

SeH

New member
הסרט הזה גורם לך לחשוב....והרבה....כנסו!!!!!!

החל מאמצע הסרט ועד סופו - נגיד החל מסצנת המקווה - הסרט נותן לך מן הרגשת אי נוחות. אני ישבתי על הכסא בקולנוע ולא מצאתי את עצמי. הרגשתי מן הרגשה מוזרה כזו. יום לאחר מכן לא הצלחתי שלא לחשוב על הסרט ואני חייב להגיד שגם ביום שלאחר מכן הרגשתי אותה הרגשה. לטעמי, הסרט מעולה - מרגש מצחיק ושוב, נותן הרבה חומר למחשבה. יש בו הרבה אלמנטים מיוחדים ורואים איך דווקא מי שמבין את רזי הדת באופן אבסולוטי - יכול לפעול בגדרי הדת באופן מיטבי לעומת מי שפחות מבינה ולכן נרתעת. הסרט מביא עימו גם מסר לחיים - ככל שתבין יותר בתחום עיסוקך כך מרחב הפעולה שלך בו והצלחה שלך בו יותר גדול - ככל שתדע יותר תוכל למתוח את הגבולות יותר ולהגיע להצלחות מפליגות יותר.. אני מקווה לעוד סרטים איכותיים מסוג זה - ממש כיף לשבת ולראות אותו, אני מצפה כבר לראותו בשנית. אני חושב שזה סרט טוב גם לדתיים (כמובן הגמישים יותר...) שיראו שלא הכל אבסולוטי - ואני אכן מאמין בכך. אניה בוקשטיין היתה מעולה - ואני חשבתי (סליחה על הבורות) לפני שראיתי את הסרט שהיא בכלל דוגמנית.... גם השחקנית ששיחקה את מישל היתה מעולה - יש לה הבעות מדהימות ושובות - היא פשוט מקסימה. ד"א - ישנו מאבק מאוד קציני שמתנהל היום ע"י נשים דתיות שפועלות בגדרי הדת ומנסות לשנות את העליונות הגברית ותפישת רוב תפקידי המפתח - אין ספק שאחת מן הבעיות של נשים בדת היא הנחיתות העיונית שלהן לעומת הגברים הסרט מלמד את כוחו של לימוד מעמיק ואת המהפך שהוא עתיד להביא גם בעולם הדתי, שכן אין מקום בתנ"ך או בדברי חכמים בו קיים איסור על אישה לכהן כרבנית והגיע הזמן שהן תממשנה זכותן. מברך את עושי הסרט ואת השחקנים על הסרט הנהדר, וכיף לראות שבשנים האחרונות הקולנוע הישראלי מספק לנו סרטים איכותיים עד מאוד. אביחי

אכן,

בהחלט מסכים עם כל מילה, זהו סרט משובח!
ואניה שיחקה בשיר שלנו, ושם לדעתי היא התפרסמה לראשונה.

תיקון טעות...

אניה עשתה ועושה המון דברים לפני ואחרי השיר שלנו... בגיל 12 היא הובילה תפקיד ראשי בסרט המעולה "ארץ חדשה" של אורנה בן דור ו'סחבה' את כל הסרט על כתפייה הקטנות. ריגשה ריתקה וסחפה בתפקיד 'אנה שטטנר' והייתה מועמדת לאוסקר הישראלי. [עד היום נחשבת למועמדת הכי צעירה לאוסקר הישראלי.] לאחר מכן הייתה בסוג של 'הפסקה' וחזרה בגדול לתעשיית הבידור בגיל 18 כשהתגייסה ללהקת חיל האוויר והייתה סולנית ביחד עם עוד 4 חיילים אם אינני טועה. לאחר שהשתחררה מהצבא קיבלה את התפקיד הראשי של 'אנה אלכסנדרוב' ב"שושלת שוורץ" סרטו של שמואל הספרי לצידו של יהודה לוי [וטל פרידמן,שרון אלימלך, ולדימיר פרידמן, דב נבון, עמוס לביא,חנה אזולאי הספרי, ישראל קטורזה, אסף אשתר] ושוב ריתקה וריגשה בתפקיד מקסים ומשחק משובח. לאחר מכן ובמקביל עשתה תפקיד קטנטן במתנה משמיים, דיבבה המון סרטים וגם סדרות שונות של דיסני, השתתפה במופע של תומר יוסף, דניאל סלומון, והקליטה בתקופת הצבא שיר ביחד עם יפתח קרייזנר [יפתי] שנקרא "אני לא יודעת" ויצא בקרוב כסינגל לרדיו. [הוא ניתן להשמעה בפורום הרשמי שלה.] לאחר מכן הגיע הסרט המדהים והמדובר "הסודות", שם היא הייתה פשוט מדהימה ומרתקת. שחקנית נשמה עם כישרון מיוחד שנותנת את עצמה באופן טוטאלי לתפקיד. ואז הגיעו להן 2 עונות מקסימות בתפקיד תמרה וייס ב"השיר שלנו" שבין עונות 3 ו 4 היא לוקחת חלק בעוד פרוייקט איכותי ומיוחד של HOT דרמה על העולם התחתון, "הבורר" היה כמובן גם לפני את 'ארתור והמינימונים' שעשתה דיבוב אליו יחד עם רן דנקר, ולאחר השיר שלנו התחילה את העבודה על הסדרה החדשה שמשודרת כיום ב YES, "מסכים". כיום היא לקראת הכנות וחזרות אינטנסיביות למחזה "נרניה" לצידם של טל מוסרי, הנרי דוד, ואושרי כהן, שיתחיל לרוץ בחנוכה. למי ששואל איך אני יודעת כ"כ הרבה?
[ויש פה עוד אלף ואחת דברים שלא ציינתי כי לא עולה בזיכרון כרגע... ] די פשוט... אני מנהלת את הפורום הרשמי שלה, וזכיתי במתנה הגדולה להכיר אותה אישית מקרוב ולזכות באחות / חברה הכי מדהימה מוכשרת מיוחדת בעולם שיכולתי לבקש ולהעלות על דעתי.

פרחוש1

New member
אווווי

חח איזה כיייף לך בטח היא הבנדם הכי חמוד בעווולם חחח אווףף אני מקנה בך שאת מכירה אותה אני כל כך אוהבת אותה היא אחת השחקניות הכי הכי טובות שיש אניה בוקשטטיין שלמותת שבא למות

למעלה