הסרטונים שלי מאז ומתמיד

elii1988

New member
הסרטונים שלי מאז ומתמיד../images/Emo44.gif

בעקבות מה שהיה עם הסרטונים שלי כאן באתר, החלטתי שמלבד הסרטונים של טלנובלה בע'ם עם הברכות...{שהתברר בסוף שגם כאן יש חלק שלא ממש אוהבים אותם} אני אראה לכם גם את הסרטונים שלי מלפני הגעתי לפורום.. אז אלה חלק מהם...שלושת הראשונים: הסרטון הראשון שלי הסרטון השני שלי והסרטון השלישי שלי אלה שלוש הראשונים..לא מושקעים..דיי עלובים אפשר לומר..לא נורא, עדין הראשונים אלה בקישור הם קצת יותר מושקעים..אלה חלק מהסרטונים שלי...בבקשה לא ללעוג לי..רק רציתי שתראו..גם כי הבטחתי לכמה מכם שאראה לכם.. וגם רציתי שתראו, לאלה שלא אהבו את הסרטונים של רון/טלי/טב'ע...שתראו גם את הצד השני של הסרטונים שלי..{למרות שגם הם לא משהו}..זהו..

oshriti123

New member
../images/Emo6.gifיפים...../images/Emo100.gif../images/Emo28.gif

אבל את זה באמת היית צריך לשרשר

elii1988

New member
שאלתי בצ'ט הרשו לי לפתוח חדש

לא עשיתי את זה בלי רשותכם

Dark Force

New member
כ"כ הרבה נושאים..../images/Emo56.gif|פגרה|

על 3 סרטונים- אל תהיה עצוב, תהיה שמח הסרטונים שלך סבבה אל תתבאס. ותשרשר, כי זה באמת מעצבן.

סתוונה

New member
יש לך סירטונים יפים../images/Emo8.gif../images/Emo175.gif

מה אתה בבאסה? אני אפילו לא יודעת להכין ועם אני ידע זה יצא מזה מגעיל ולא מושקע תראה את הצד הטוב ביותר בסרטונים שלכם בקום כל הזמן לחפש את הדברים הלא טובים בהם לגעתי יש לך סירטונים מצוינים ואתה סתם נלחץ

elii1988

New member
6 סרטונים..שימו לב..אלה 6 סרטונים..

כתוב בגוף ההודעה ומודגש בכחול..אלה גם קישורים לסרטונים הראשונים שלי.. אז תסתכלו

לאלי ....

איזה חמודים הסירטונים (כל השישה ).....גם אני לא ראיתי את של טלי ודרך אדב עשיתי סירטון על אורי אבל אני לא מצליחה לשלוח לפורום !1

elii1988

New member
../images/Emo26.gif הסרטונים של טלנובלה בע'מ:

לאורי תיהיה שרשרת ברכות ביום א'

למעלה