הסקר הכי חשוב בפורום:

2002ב

New member
הסקר הכי חשוב בפורום:

מהי הסדרה הכי טובה שאי פעם ראיתם ולמה? כל התשובות שמשבחות את פקו יתקבלו בברכה לא רק בגללו אלא גם בגלל שכל הסדרות שלו משגעות.

בובה פראית...

אני יודעת שכולם פה אוהבים את יאגו....ואני ממש לא פוסלת.. פשוט אני התחברתי יותר עם בובה פראית... דעתי זאת הסידרה הכי טובה שיש... ופקו הוא מושלם!!

ויקי16

New member
אני גם חושבת ש"בובה פראית" הייתה

טלנובלה די יפה.. אבל ממש לא בגלל פקונדו אראנה...

בר 17

New member
אני חושבת ש יאגו בגלל שזאת

טלנובלה איכותית וטובה. אבל גם בובה פראית לדעתי זאת טלנובלה טובה ובעיקר מצחיקה.

אל תגזימי....../images/Emo5.gif

פקו לא מושלם פקו חתיך זה נכון, אבל מושלם
למה
מה זה שהוא חתיך ומשחק טוב זה ומר שהוא מושלם
למשל פליפה אהובי
חתיך
מושלם חמוד מה עוד
אבל בפקו שלכם אני לא מוצאת שום דבר טוב חוץ מזה שהוא די חתיך....

cHiKiNoNo

New member
ק ט נ ט נ ו ת !!!

!!!Para siempre CHIQUITITAS - te amo קטנטנות שולטת- אין מה לעשות... וחוץ ממנה, אהבתי מאוד מאוד מאוד את יאגו, להתאהב ו... אני אוהב מאוד מאוד את "Rebelde way" {למי שלא יודע מה זה, כנסו לפורום "מורדים" ותדעו טוב טוב...} שתגיע לארץ ב-22 בספטמבר!!!

cHiKiNoNo

New member
בערוץ פוקס קידס,

למרות שיש מלא עצומות שלא לשים את זה לשידור בערוץ הזה - כי הסדרה ממש לא מתאימה וקהל היעד של הערוץ הזה זה בגילאי 4-10 וזה ממש לא מיועד לגיל הזה !!

מה??????????????איזה באסה!

אין לי את פוקס קידס וזה באמת לא מתאימים לערוץ הזה! אם כבר אז בערוץ שש שכולם יכלו לראות או ערוץ 10 או ויוה!!! איזה ביאוס ממש רציתי לראות את זה!

123love

New member
לדעתי...

אני חושבת שבאמת הם לא צריכים לשים את תוכנית דרך המורדים בערוץ פוקס קידס.. יש כאלה שאין להם את הערוץ וזה ממש לא פר.... וחוץ מזה באמת קהל היעד שלהם הם בגיליהם נמוכים מאוז.... לדעתי לא כדי לשים את התוכנית בערוץ הזה משהו צריך לעשות משהו בקשר לזה.... נ.ב תודה לכל מי שעזר לי למצוא את הקלטת של הסרט

נטע 17

New member
קטנטנות!!!!!!

גם את יאגו אני מאוד אוהבת אבל לקטנטנות כבר התחברתי מהעונה הראשונה ואני עדיין ממשיכה לראות אותה....

*Ginny Weasley*

New member
../images/Emo26.gif קטנטנות.....! ../images/Emo36.gif

גם בגלל פקו (בעונה הרביעית...). בעיקר בגלל העלילה המדהימה, הקטנטנים והקטנטנות, השירים והקסם של הסדרה.....
במקום השני אצלי- אני בטי המכוערת, ובמקום השלישי- בובה פראית :))

אלנלה

New member
לפי דעתי..

כולן! אני חובבת טלנובלות מושבעת, והינה הרשימה של הטלנובלות הכי טובות לפי דעתי: יאגו,קטנטנות,אקומודה+בטי המכוערת,בובה פראית,טרה נוסטרה,פיורלה, הזכות לאהוב,המורדים וכמובן להיתאהב.

Rotem Lisa

New member
אממ.. *מפחדת* ../images/Emo107.gif

אוקיי.. למרות שאני חולה על "קטנטנות", ואני צופה בה כבר המון זמן.. בובה פראית. מלעשות, זו הטלנובלה שהכי אהבתי. גם המתחזה הייתה טלנובלה יפה, אבל הכי אהבתי בובה פראית. את הצחוקים, את נטליה, את פקו {כמו שהילה כתבה
}.. אבל אני גם אוהבת מאוד "קטנטנות", ועכשיו זו הטלנובלה שאני הכי אוהבת, אבל הטלנובלה שהכי אהבתי היא בובה פראית. עכשיו זה "קטנטנות" {כמו שהבנתם
}..

למעלה