הסכמ"ש

הסכמ"ש ../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
היום הכי הכי של השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע:
התחדשות השבוע:
יציאת/בילוי השבוע:
ציטוט\יציאת\מילת השבוע:
דמות האנטומייה של השבוע:
דמות מרפאה של השבוע:
תמונת השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:
שש"ש

עדנונית

New member
טוב נו...

משהו טוב שקרה לך השבוע: -פשש לא יוצא לי לחשוב על משהו...בוא נגיד שעברנו עוד שלב העברנו את המכונת הכביסה לבית משהו רע שקרה לך השבוע: -אני לא יודעת להפעיל את המכונה היום הכי הכי של השבוע: -שישי מנוחה... שיר השבוע: -אייל גולן-דרך לחיים ...נראה לי שזה שם השיר פשוט הוא השיר המתנה של אחותי והצלצול של אח של בעלי חחח אז זה נתקע בראש... סרט השבוע: -לא ראיתי סדרת השבוע: -עדיף שאני לא אגלה חחח אבל זה נמצא בערוץ דיסני.. חחח מה אני אעשה אני מובטלת מכורת טלויזיה ספר השבוע: -אין מאכל השבוע: -ציפס מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: -בעלי והורים שלי :) התחדשות השבוע: -שמלה שאימא שלי הביאה לי ומכונת כביסה מעפנה יציאת/בילוי השבוע: -הפעם היחידה שיצאתי יציאה לילית עם בעלי יום חמישי לבר המחתרתי שלנו.. ציטוט\יציאת\מילת השבוע: -הציטוט הרגיל : ילד קקא דמות האנטומייה של השבוע: - לא ראיתי דמות מרפאה של השבוע: - לא רואה תמונת השבוע: -איןם תוכניות לשבוע הבא: - לחפש עבודה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חביבון

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifרק לא האנה מונטנה!

לא סובלת את מיילי סיירוס.. וגם ג'ונאס.. חח מה זה? המכשפים מווברלי פלייס? החיים על הסיפון (לא זוכרת את השם המדויק של הסדרה..) ו.. פה נגמר הידע שלי על הסדרות של דיסני חח

עדנונית

New member
המממ

אז לא סבלתי אותה ראיתי איך כל הילדים מתלהבים ממנה וכל הטרראם סביבה ואפילו ברדיו שמיים שירים שלה ולא הבנתי מה מתלהבים ... יום אחד היה לי משעמם ישבתי צפיתי ופשוט המשכתי והמשכתי הכל בגלל קודי וזאק חחחח הם הורגים אותי... גם הם היו הילדים של ג'סי מצער גידול בנות והילד של רוס מחברים.. אז התמכרתי אני לא יודעת מה לעשווות אני פשוט מתיישבת מול הטלויזיה ויש מין היפנוזה שממכרת אותי.. כל תוכנית הכללל... אני עדן ואני מכורה לטי וי

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאת לא רצינית שהם התאומים של ג'ס!

טוב בדקתי זה לא הם...!!! חח הילד של רוס, הילדים של ג'ס וזאק וקודי הם כולם שונים!

עדנונית

New member
זה כן הילדים של רוס

של ג'סי אני לא הייתי בטוחה אבל איפשהו פעם פעם קראתי שהילד של רוס זה הילדים מצער "דילן וקוֹל ספראוס (באנגלית: Dylan and Cole Sprouse; נולדו ב-4 באוגוסט 1992) הם שחקנים אמריקאים תאומים זהים. דילן וקול ספראוס החלו את דרכם בעולם הבידור בגיל 8 חודשים, כשהשתתפו בסדרה "Grace Under Fire", בה הם חלקו את אותו התפקיד. בין השאר הם הופיעו בסדרה "חברים" בתפקיד בנו של רוס גלר, במופע שנות ה-70 בתור הילדים השובבים שהלכו לאיבוד בפארק ופגשו את מייקל, ובסרט "ביג דדי".

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifחח צודקת..

אבל רק קול שיחק את הבן שלו ובגלל זה לא עליתי על זה.. כי הסתכלתי על אחד מהם (ומסתבר שזה היה דילן) והוא לא שיחק בתור הבן שלו ולכן זה לא היה בקרדיטס

כי... מלעשות.

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי שיעור נהיגה מושלם היום. אשכרה לא נגע לי בהגה. כולה שיעור 5
משהו רע שקרה לך השבוע: כל השבוע הזה בערך? היום הכי הכי של השבוע: היום. שיר השבוע: (לאמאמינהשאניכותבתבעברית) נשימה, חן אהרוני. (ארור אתה, רדיו!*) סרט השבוע: סיפור סינדרלה
סדרת השבוע: האנטומיה, מרפאה, סקס והעיר והלוחשת. ספר השבוע:
מאכל השבוע:
מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: הלו"ז טיסות שלי... התחדשות השבוע: עבודה חדשה
יציאת/בילוי השבוע: אתמול ציטוט\יציאת\מילת השבוע:
דמות האנטומייה של השבוע: מרדית' דמות מרפאה של השבוע:
תמונת השבוע: מיפו
תוכניות לשבוע הבא: מתכונות. הצילו.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חרא. אבל מהיום יהיה טוב. כי הוא עבר
ולחשוב שהוא היה אמור להיות חלומי...

למעלה