הסיפור של אלי וסופיה - מפורום איידס

Jony Jerusalem

New member
הסיפור של אלי וסופיה - מפורום איידס

הסיפור שלי ,הוא סיפור לא רגיל, מכוון שלא שומעים סיפורים כאלה כל יום ,אני יודע. שמי אלי, והכל התחיל לפני שנה וחצי כשהתאהבתי בסופיה . מהיום הראשון שראיתי אותה המחשבה הראשונה שעבר לי בראש הייתה " זאת האישה של חלומותיי, זאת תהיה אישתי " סופיה האישה אחי יפה , מתוקה, סקסית, שהייתה לי אי פעם בחיים. היא מלאת חיים וחוכמה אי פעם בחיים, ואני אוהב אותה כמו משוגע, אבל לצערי, סופיה נשאית של הווירוס HIV הגורם לאיידס אני וסופיה חיים יחד כל התקופה הזאת , בשיתוף פעולה מושלם, בשלווה, אף פעם לא הייה משעמם לנו . אנחנו מבלים ללא סוף , היא מאוד אהובה בחברה שלי, למרות שכולם יודעם את הבעיה , אוהבים אותה ומריצים אותה מאוד, היא גורמת לי אושר רב כמו אף אישה לא גרמה לי עד היום. הייתי רוצה להתחתן אתה, לחלום ביחד, לבנות חיים משותפים, אני רוצה כל כך ילד ממנה... יש לנו כימיה כה אדירה . רק להסתכל אליה, גורם לי לחשוב על סקס, היא מגרה אותי בצורה מדהימה אבל מה... כאן מתחילה הבעיה. שנה וחצי אנחנו ישנים יחד כל לילה , עושים אהבה , עושים הכל בסקס אך בכל הזמן הזה אני לא חדרתי בתוכה אפילו פעם אחד , אני מפחד להלביש לעצמי קונדום, וקשה לי מאוד גם לדבר על זה אני פוחד על הילדים שיהיו לנו , פוחד שהם יקבלו את מחלתה, וגם פוחד על עצמי. היא כל כך אוהבת אותי , שמסרה את עצמה אליי לגמרה ולא הייתה לה יחסים מינים אם שום גבר אחר עד היום (שנה וחצי) והאמת... אני לא יכול לסבול את המחשבה שמישהו אחר יגע בה ( כל כך מקנא לה ) חייב לציין, לסופיה יש הרבה מחזרים, שיודעים על מצבה, ובכל זאת היו מתים שיהיו להם משהו אתה, אני יודע, היו לה בעבר מערכות יחסים אם גברים שלא פחדו כמוני ממש מעט פעמים , בתקופה הזו ( מעט, מעט פה ושם ) יצא לי ליאות אם נשים אחרות, כשהתווכחנו על איזו שהו שטות ואני הגזמתי את העניין כדי להתרחק ממנה ולבדוק את עצמי, להבין עם אפשר לחיות בילדיה, להבין עם מישהי אחרת יכולה לעשות לי את זה , ומייד שבתי אליה בחזרה ,כשהרגשי שהיא חסרה לי כמו אוויר לנשימה. יום אחד ,לא מזמן, הלכתי לביקור אצל הרופאה המטפלת שלה כדי לקבל מידה מקצועית (הרופאה המטפלת שלה כבר תקופה ארוכה), בבית חולים, והיא הסבירה לי הרבה על המחלה הזו, אמרה שמצבה של סופיה היא מצוינת, שהווירוס אצלה, נימצא בדם במצב רדום, בכמויות שכבר לא מזהים אותם, ושהסיכון ההדבקה גם תלוי ברמת הכמות של הווירוס שנימצא בדם. הי אמרה שאצלה הסיכונים לעביר את הוירוס הם נמוכים ביותר, ושבעזרת השימוש הנכון של אמצעיי מין(קונדום) אני לא עלול להידבק, ושאין לי על מה לדאוג כל כך. גם הסבירה לי שהווירוס הנמוך בדם ,אצלה , מקטין מאוד את הסיכון ההדבקה לילדים שנרצה בעתיד , באחוזים, אמרה מ0% עד 2% כי הרפואה התקדמה מאוד בשנים אחרונים, ושהיום רוב הילדים של נשאים נולדים כבר בריאים, (גם תלוי מהכמות הווירוס בדם). גם סיפרה לי שלפני כמה שנים היא לא הייתה ממליצה לנשים נשאיות להיכנס להריון, והיום היא כן ממליצה. אחרי הפגישה הזאת, התעלמתי שוב מהנושה ולא הצלחתי להתגבר על הפחד, לא דיברנו על זה יותר, כמה חודשים , היום אני לא יודע מה לעשות, אני במצוקה, קשה לנו למרות שאנחנו ממשיכים הלה , והפחד שלי לא מרשה לנו להגשים את החלומות, לממש את אהבתנו היא תואנת שאנחנו חייבים להתמודד, שיש אנשים שמתמודדים אם זה וחיים בזוגיות נורמלית (אחד נשא, אחד בראי) אפילו אני מכיר באופן אישי מיקרים כאלה וגם מכיר ילדים שנולדו בריאים מהורים נשאים, היום היא תואנת שזה לא אפשרי להמשיך ליאות בת יענה , ושהאמת חייב לצאת לאור. אני לא רוצה שהיא תלך ממני ,רוצה אותה תמיד לידי , אך פוחד לאבד אותה, אני יודע שהיא צריכה אותי בתוכה, היא מחכה שנה וחצי , אך אני עוד מפחד הייתי רוצה בבקשה , שתייעצו לי, שתגידו לי מה אתם מרגישים, מה אולי הייתם עושים במצב כזה, כשאהבה כה גדולה, שעוברת כל גבול. מישהו מכם יכול לעזור לי בבקשה לוותר על הפחד הזה ולעשות את מה שלבי אומר לי בצעקות לעשות? את דעתכם יכול מאוד לעזור למוחי ולבי , להסכים בינהם תודה אלי

יעלת

New member
אלי אל תפחד!!!

אלי הסיפור שלך מדהים,אני לא יכולה להזדהות,אבל הסיפור בהחלט נגע לליבי. נראה לי שהסיכוי שלך להדבקות קטן בהרבה מסיכוי להפגע בתאונת דרכים ואני בטוחה שאתה נוסע כל יום ברכב או הולך ברגל. ההרגשה שאתה לא חי את החיים אלה לידם,את תפחד תחיה אותם. אני לא חושבת שהיה לי האומץ לחיות עם נשא,אבל לך יש את זה, בחרת בסופיה אז עוד קצת אומץ ותלך עם זה עד הסוף(תרתי משמע).

אבינוף

New member
חיזוק

אלי אני מבין מה שאתה עובר. אתה רוצה להיות איתה אבל מפחד. אתה לא רוצה לאבד אותה אבל לא מוכן להבין את כל ההסברים שנותנים לך הרופאים ואנשים שנמצאים במצב דומה. יכול מאוד להיות שאתה מסמל בשבילה את אותו הדבר שממנו נשאים בורחים. הפחד של החברה. אני מציע שנדבר באופן אישי ונראה איך אפשר לעזור לכם. לפני שיהיה מאוחר מדי

e l i e l

New member
תודה אבינוף

אני מעוניין שנדבר באופן אישי, ואודה לך עם תוכל לשלוח לי בפרטי את הטלפון שלך רציתי לשאול אותך אם זה אפשרי להסיג חומר על הריון ולידה של האישה נשאית וגם אם תוכל לעזור לי למצור קשר עם אנשים (זוגות) שמתמודדים באותו מצב שאני נמצאה זה חוב תודה

אלי, האם שקלת לקבל טיפול נפשי?

לפי מה שכתבת, היחסים שלכם נשמעים כיחסים לא ממוצים. מן יחסי ידידות. זוגיות אינטימית שיכולה להתרחב, להעמיק ולגדול, לא יכולה להיות בינכם. אם יש לך בעיה, טפל בה. ככל שתקדים כן יטב. תשקיע בעצמך וגם בחברתך, אם אתה מסוגל לראות אותה בכלל. אל תזניח. הנגיף לא מהווה בעיה כל עוד אתה משתמש בקונדום. הבעיות שלך הן אחרות. דעתי האישית היא שאתה תפיק רבות מטיפול פסיכולוגי ארוך טווח ו/או טיפול פסיכיאטרי . בהצלחה

מיכאלה:

קודם את תתליצה על טיפול ואחר כך את לא מאמינה לי אולי ,יותר טוב אם אפשר, כמובן, תמליצי לי על תיפול או דרך שאני יכול לקבל תמיכה אפילו דרך זוגות שמתמודדים עם אותו הבעיה שלי שליחה שאני מגיב לך שוב אבל אני קצת לחותץ תודה אלי

לאליאל

בעיני, אין סתירה בין שתי התגובות: אתה זקוק לטיפול ואני לא מאמינה לסיפור שלך, לפחות כפי שהצגת אותו. אני ממליצה לך לפנות לרופא משפחה כדי לקבל הפניה לפסיכיאטר מחוזי ו/או הפניה לפסיכותראפיסט. לך על הטיפול הארוך ארוך טווח. ראיתי שפנית לאבינוף כדי להכיר "זוגות שמתמודדים עם אותה בעיה" שלך. למיטב ידיעתי, אין כאלה. לא שמעתי על אף זוג, שהאחד חיובי והשני שלילי, שאינם מקיימים יחסי מין ועדיין מגדירים עצמם כזוג. תגובת אבינוף חשובה ואני במקומך הייתי נעזרת בה.

e l i e l

New member
../images/Emo142.gifכנירא , תמיד יש פעם ראשונה

כנירה, יש זוגות כאלה, למרות שאת לא יודעת, אולי אפילו יש אחד בעולם , הזוגיות שלי. אני לא אמרתי שאנחנו לא מקיימים יחסי מין, אמרתי שביחסי מין שלנו, יש הכל חוץ מחדירה. שנה וחצי, אנחנו חיים יחד,ויושנם יחד, עושים סקס, ונהנים מאוד, רק שכדי לסגור את המגל אנחנו זקוקים לחלק הזה שחסר לנו"החדירה" ,לכן אני עכשיו , אחרי כל כך הרבה זמן, פותח את עצמי , מנשא לסגור את המגל אני מבין שזה נשמע לך מוזר עד היום סגרתי את עצמי, לא דיברתי על זה עם אף אחד,כיפח דתי שכל העולם יצק לי "אתה משוגע", "תעזוב אותה", "אתה תדבק" "אתה תדביק את ילדיך","היא תמות לך ותישאר לבד", ועוד... לא רציתי שאף אחד יפריע לנו, שחשבתי שאף אחד יכול לעמוד במקומי, אפילו הרגשתי איחודי אך שהוא. היום אני מגלה שאני לא כל כך מיוחד, ושלמרות שחלק מהעולם הזה אומר שהשתגעתי, יש חלק גדול שבמצבי הייה מתמודד יותר טוב ממני, וזה לא קורא רק בפורום הזה שקשור לאנשים החיים עם הנגיף. תטיילי בפורומים אחרים בתפוז ותראי. אני יודע שמה שיגידו לי לא ישנה את המצב ולא יגרום לי לאהוב פחות את סופיה אבל לפחות אני מגלה שטעיתי כל כך הרבה זמן, שיש יותר מודעות היום בקשר לנושא, שהעניין הוא יותר מפחיד מאשר מסוכן, ואומר ,חבל שלא מדברים על זה יותר בציבור, חבל שאיידס עדיין מסמל בושה בשביל הרבה אנשים. המילים שלך הם ,הייתי אומר, קצת קשות אבל מחזקות אותי, וגם עוזרים לי לפתוח את עייני. אני כן חושב שיכול לעזור לי למצור קשר עם אנשים שהצליחו להתמודד ולהשלים עם אותו המצב שאני נמצאה היום. עם תוכלי לעזור לי להגיע אליהם, או מישהו כאן יכול לעזור לי, אני יודה לך או לכם מאוד, ותודה על הצומת לב אלי

אליאל

כמו שכבר כתבתי: הצעתו של אבינוף נראית לי מאוד ראויה. לעניות דעתי, וגם את זה כבר כתבתי, אתה זקוק לטיפול ארוך טווח. רק בעזרת טיפול תוכל להתמודד עם החרדה שלך. החרדה שלך לא קשורה לאיידס. האיידס עורר אותה ולא גרם לה. החרדה שלך, כמו כל חרדה, התעוררה, כנראה, מתישהו בילדותך ולכן אתה זקוק לטיפול ארוך טווח. ההתיחסות החברתית, בתגובה שלך, אינה רלוונטית כ"כ בהתמודדות שלך. רלוונטי רק מה שאתה מרגיש ואתה מרגיש פחד עצום שמונע מימך, במקרה הזה, "מין מלא". מעשית, החרדה שלך מתבטאת בזה שאתה לא מזיין. סביר שההשלכות האחרות של החרדה שלך הן רבות וקיימות בכל תחום בחייך אך הביטוי העיקרי והחריף הוא בחדירה. לדעתי זה מפריע לך הפעם (החרדה) היות ואיפוא שהוא אתה יודע שאתה עושה עוול. העוול שאתה עושה מתקבל אצל חברתך אבל הקבלה לא עושה את העוול יותר קטן. העוול הוא עוול. הקבלה היא קבלה.

Jony Jerusalem

New member
הסיפור אמיתי מוכר וידוע

הסיפור הזה אמיתי ויש להאמין לו לפחות לפי מקורותי ג'וני

היית אצלם בביית?

מה זאת אומרת "הסיפור אמיתי" ? לדעתי, הסיפור מפוברק. אולי יש כאן גרעין אמת ותו לא. יש יותר מדי סתירות פנימיות במלל שנכתב. גם לא הבנתי את האמירה הסתומה שלך ג'וני: "ויש והאמין לו". אני לא מאמינה בסיפור הזה. משהו בו מפוברק.

Jony Jerusalem

New member
עצם הסיפור הוא נכון

לא מסתכלים על טיפה ככה או טיפה אחרת אבל מהות הסיפור הוא נכון ועל כך נסתכל

לג'וני

"על כך נסתכל"? על כך אתה יכול להסתכל, זה נכון. אני יסתכל על מה שאני מוצאת לנכון.

e l i e l

New member
שלום מיכאלה!!!!!

אני אליאל, והייתי רוצה להבין מה לא נשמע אמיתי בסיפור הזה , על מה את מתכוונת כשאת אומרת "משהו מפורק" למה התכוונת כשאמרת "סתירות פנימיות"? הייתי רוצה להבין על מה את מתכונת, אני יכול להסביר לך את הכל אולי מצאת במיכתב שלי שגיאות כתיב, מכוון שקשה לי להתבטא בעברית, מעבר לזה... לא מבין מה לא אמיתי כאן

שלום אליאל

"משהו מפוברק" ו"סתירות פנימיות" קשורים בעיקר להצהרות האהבה שלך מחד ולחוסר הנאמנות, חוסר היכולת שלך להמודד עם החרדה שלך מאידך. שנה וחצי ככה. נשמע לי כמו עוול. אני לא מאמינה לסיפור האהבה הזה.

למעלה