הסיפור שלי

הסיפור שלי

מחר אני נכנסת לטיפול מאד אגרסיבי בתה"ש, הכנה לאיסוף תאים במחלקה להשתלת מח עצם אצל ד"ר הרדן. כנראה שיצטרכו לעשות לי שוב את בדיקת מח עצם הכואבת והפולשנית, ואני מאד מפחדת, וכאובה ועייפה כבר מהכל. מה גם שקיבלתי איזה ידיעון מהאגודה למיאלומה נפוצה, וקראתי שם על מוות של אחד החולים ממיסדי האגודה,טייס בן 55, אחרי שלוש השתלות שבסופו של דבר כאמור כשלו, מה שלא מעודד אותי במיוחד. מחר על הבוקר האישה שלי תיקח אותי לבית החולים להתחלת ההליך, שהוא הרבה יותר ארוך ממה שחשבנו,יש הכנות לפני האיסוף, כלומר טיפול כימיטורפי קשה, אח"כ זריקות במשך כמה ימים, אחרי זה אם לא יעלה חום, איסוף תאים , פעולה בת כמה שעות ששואבים את כל הדם בגוף מיד אחת מוצאים ממנו את התאים הטובים, ומחזירים דרך היד השניה, ההליך כמה שעות, ומקווים שיהיה בפעם אחת מספיק תאים טובים. ולאחר מכן מתאשפזים שוב לקבל כימוטרפיה בת שבוע מאד אגריסיבית, הכי חזקה כדי להשבית את כל הגוף, ואז משתילים דרך הדם. אני מבקשת מכולכן, להתפלל בשבילי, כל אחת בדרכה, באמונתה, אני מאמינה שהרבה אנשים חושבים ומבקשים יש לזה כח,יש לזה אנרגיה טובה שתעזור לי. תדליקו נר בשבילי, רינת בת מזל, ותתכווננו לשלוח לי הצלחה, ושיעבור לי קל, ומהר, והכי חשוב שיצליח. אני רוצה לחזור לחיים, בעזרתי, בעזרתכן, בעזרת הרופאים שעושים הכל כדי להציל את חיי, ובעיקר בזכות הק"בה שישמור ויגן עליי, ועל כל חולי עמו ישראל. תודה רבה. רינת שדה.

carefully

New member
../images/Emo20.gif

שולחת לך המון חיבוקים וחיזוקים. רפואה שלמה

למעלה