הסינגל של מומי לוי - לינקים

S p i r a l

New member
לידיעתכם ...

יוצר ג'ינגלים ופירסומות לרדיו ולטלוויזיה יושב ברגע זה ומחבר מוזיקה לאקפלה ...

MoR GarGi

New member
אני מקווה שהוא יעשה את זה בסיגנון

היפ הופ... גם כי אני רוצה לשמוע איך הוא בז'אנר הזה וגם כי אני יודע שהוא תותח

SensaiToro

New member
הסינגל של מומי לוי - לינקים

צירפתי את זה בקובץ טקסט כי משום מה כשאני שם אותם בפורומים זה לא פועל... http://hamula.co.il/Files/6299/Attachments/F_{0400261F-3F04-4E9F-BD27-F2459E32D11E}.txt

SensaiToro

New member
רשימת הקטעים לפי הסדר ששמתי אותם

בלינקים מומי לוי - גם אם לפעמים מומי לוי וקוטג' - גם אם לפעמים רמיקס מומי לוי והרביעייה הפותחת - גם אם לפעמים כולם מתחשגזים מומי לוי - גם אם לפעמים אינסטרומנטל מומי לוי - אקפלה מקפיץ בדרך... למי שלא שם לב שהעלתי ת'שירים לרשתתת

Stinkin Fish

New member
אין עוד צורות של איך להקליט את השיר

יענטו 5 פעמים אותו שיר בוראציות שונות?!?!?!

RunNGun

New member
והמילים (כנסו זה קצת מסובך)

כהומאז' לסופרים, שפירסם כאן לפני שנה את המילים ל"גם אם לפעמים" עם הביג מו רימיקס, אני מוסיף גם את המילים לבית של אורי ומג'יק ב-DO4 רימיקס. תבלו, ותלמדו להופעות! (רק ב-DO4 רימיקס) וואאאא גם אם לפעמים אהה-אהה הרביעייה הפותחת, מומי לוי הרררימיקס! (רק בביג מו רימיקס): תגידיליבוא אלתגידילילך גם אם לפעמים הרימיקס!! קוטג´ - מומי לוי!! ושוב יושב לבד כוכב בודד אחד מרחף לו מעלי ,מלטף קלות מסתכל מאחורי וחולם קולות לקטוף עוד יום לרוץ בחול איתך ושוב יושב לבד ירח מפוחד מטפס על עקבי לידי מאושר מחליק אל תוך ידי לחכות נשאר לעוד דקה לעוד חיוך שלך גם אם לפעמים כשהימים חמים אני עדיין שם אוחז חזק גם אם לפעמים כשהימים קמים לשטוף אותי אני כמעט נחנק ואת רחוקה כל כך רחוקה ושוב יושב לבד פרפר כחול ביד מספר לי על עולם וילדה בחוף ים מסתכלת לאתמול למולה ים גדול דמעה יקח הרוח וישלח גם אם לפעמים כשהימים חמים אני עדיין שם אוחז חזק גם אם לפעמים כשהימים קמים לשטוף אותי אני כמעט נחנק ואת רחוקה כל כך רחוקה (רק ב-DO4 רימיקס) "גם אם לפעמייייים/כולם מתחשגזיייים" מג'יק: אז אני מתחשגז יותר הספליף הזה שלי, אז תחפש לך אחר מג'יק זה השם, אני מכיר את היוצר תתחילי כבר לשרוף, תפסיקי לדבר אני יודע מה אומרים, וזה בכלל לא ממכר אז אני מממש, אתה תדאג לאש כשיש ימים בלי חשגזים, אני מהם פורש אורי: זאת תפיסת המועדון, אז תרימו ת'ידיים בנות אם יש לכם מספיק אז תקפיצו ת'שדיים אני רוצה לראות דם זיעה ומים כי יהיה פה כל כך חם, יותר מ-שניצל על כיריים הרביעייה על הביט פה, מספרים פה סיפורים פה מעילים, ?????, תל-אביב יפו מי שלא מהפותחת - תפסיק כבר להתעמל רד מהעץ, מומי לוי כנס עכשיו יושב לבד היום מונח בצד אולי תבואי מחר אל תדאגי לא מאוחר ואני נשאר- ושר (רק בביג מו רימיקס) קוטג´: ניסיתי לקבל אותך בלי לשנות אותך אבל בעצמי השתניתי להתפנק להתנייק איתך לרקוד בדיסקוטק ולהכין לך ספגטי תגידי למה את מסובבת את הראש לכל בחור שעובר ולמה מנדבת לו חיוך משדר מה?? מה זה משדר מה זה נהייתי משורר? גם אם לפעמים החברים היו יותר חשובים ולפעמים אני איחרתי וספרתי סיפורים אני תמים אני אני זכאי אני אנ´לא מתכוון ולא זוכר תאריכים אני אלרגי לפרחים אני - (אפצ´י!) קוטג´ הוא חולה על מחוכים אני סובל מתסביכים עובר תהליכים שנמשכים ונמשכים ובנוסף אנ´לא שולט על הצרכים!! גם אם לפעמים כשהימים חמים אני עדיין שם אוחז חזק גם אם לפעמים כשהימים קמים לשטוף אותי אני כמעט נחנק ואת רחוקה כל כך רחוקה (בית נוסף רק בגרסת המקור וב-DO4 רימיקס) ושוב יושב לבד ענן עובר ליד מטפטף לי עוד טיפה להיות רק איתה ואולי אם אקום אז לבד לא אהיה תבלו.

Yuvalhaim

New member
יש למישהו פשוט תליריקס של

השיר גם עם לפעמים בלי אורחים רק של מומי , סופרים תודה על הרעיון שזרקת פה לקחתי ברצינות את זה ואפשר להוציא על זה עכשיו עוד הרבה גירסאות רמיקס בשביל זה יש אינסטרומנטל, לא ככה?

RunNGun

New member
נורא פשוט

קח ת'ליריקס שפירסמתי - תוריד את הבתים של הרביעייה ושל קוטג', והנה לך המילים של מומי נטו.

Yuvalhaim

New member
בכל מקרה הנה הליריקס רק של מומי

מומי לוי - גם עם לפעמים ושוב יושב לבד כוכב בודד אחד מרחף לו מעלי ,מלטף קלות מסתכל מאחורי וחולם קולות לקטוף עוד יום לרוץ בחול איתך ושוב יושב לבד ירח מפוחד מטפס על עקבי לידי מאושר מחליק אל תוך ידי לחכות נשאר לעוד דקה לעוד חיוך שלך גם אם לפעמים כשהימים חמים אני עדיין שם אוחז חזק גם אם לפעמים כשהימים קמים לשטוף אותי אני כמעט נחנק ואת רחוקה כל כך רחוקה ושוב יושב לבד פרפר כחול ביד מספר לי על עולם וילדה בחוף ים מסתכלת לאתמול למולה ים גדול דמעה יקח הרוח וישלח גם אם לפעמים כשהימים חמים אני עדיין שם אוחז חזק גם אם לפעמים כשהימים קמים לשטוף אותי אני כמעט נחנק ואת רחוקה כל כך רחוקה עכשיו יושב לבד היום מונח בצד אולי תבואי מחר אל תדאגי לא מאוחר ואני נשאר- ושר (דום דום דו...) גם אם לפעמים כשהימים חמים אני עדיין שם אוחז חזק גם אם לפעמים כשהימים קמים לשטוף אותי אני כמעט נחנק ואת רחוקה כל כך רחוקה ושוב יושב לבד ענן עובר ליד מטפטף לי עוד טיפה להיות רק איתה ואולי אם אקום אז לבד לא אהיה

RunNGun

New member
של מומי

הכוונה היא לאלו שלא מכירים עוד את הבתים של מומי או של קוטג' או של הרביעייה... כדי להשלים פערים, אתה יודע....

למעלה