הסינגל של מומי לוי - לינקים

Dungeon

New member
חחחחחח היית צריך להגיד את זה ללירון

ממזמן. כל תוכנית הוא צועק מומי לוי וואוו בשיר עם קוטג', חחחח אני עכשיו הולך להקליט להם גם את זה במשיבון.

DJ$upreme

New member
יותר מזה-אני זורק כפפה למפיקים שכאן

לא סתם יש א-קאפלה על הסינגל. בואו נראה אתכם מביאים אותה ברמיקס מוצלח ומענייין לשיר, מצידי תוסיפו ראפ משלכם. רמיקסים טובים יושמעו במקומות הנכונים ועם הקרדיט המתאים. אזהרה: לעשות רמיקס לשיר מלודי (להבדיל מראפ בלבד) דורש ידע נרחב במוזיקה, לא רק בביטים.

522 אוקטן

New member
אם קצת

שמיעה מוזיקלית ,דימיון ושליטה בסיסית בקיובייס , הכל אפשרי:) ברגע שיהיה לי את האקפלה ,אני אנסה משהו קיצוני קצת ..

AcE666

New member
לא רק קיובייס

כל סיקוונסר.. הכל תלוי במפיק, לא בציוד שלו. כמובן שעם קיובייס\לוג'יק הכל יהיה מהיר ונוח יותר...

SensaiToro

New member
העלתי כבר את כל הסינגלללל

תקפיצו את זה נראה לי שאפחד לא שם לבבב!!!

hevel

New member
וחוץ מיזה זה לא תמיד נכון מה שאמרת.

ראשית, זהו רימקס ודווקא הרבה רימקסים ושירים של ארנבי יושבים לפעמים על ביטים של היפ הופ. וחוץ מיזה לשיר ארנבי לא תמיד חייב ידע גדול בנגינה וכו', אפשר להיסתמך עדיין על סימפולים...(ראה את דריי למשל, הפיק למרי גי' ואינו יודע תווים וכל זה...)

TakTik

New member
ההבדל הוא

שדרה הפיק למרי,ורק אז היא שרה על הביטים. פה מדובר על ההיפך יש לך את השירה,ועל זה אתה מלביש את הביט בניגוד לראפ שיש לך קטיעה ברורה יחסית של בתים,בשירה אין את זה ולכן בעיתי יותר.

D END

New member
בכיףףף :) למה לא... רמיקס בדרך ...

אבך ךאיודע אני לא הכי אוהב לעבוד על דברים לחינם אם נגיד אני יעשה רמיקס ישקיע עליו יחבר לו ביט ביתאים וכאלה.... אבל הוא לא יושמע ולא יעשו איתו כלום סתם השקעה .... מבאס... מה לא ככה ?

hevel

New member
לא.

אתה אמור לעשות את זה בשביל ההנאה שלך... כמו כל המוזיקה שלך.

sgold666

New member
סופרים כנס

אתה יכול לעשות תחרות רמיקסים לשיר רק הצעה ו....זהו צא?

D END

New member
רעיון נחמד לאללה..... אהבתי

ובאותה הודעה אני יענה גם להבל(עומרי) אחי ברור שזה הנאה.. הנאה ענקית בציוחד שזה לכבוד מומי וזה... אבל מצד שני .. אם יתנו לך להשקיע על משו לשבת עליו ולבנות לו ביט והכל ובסופו של דבר סתם יזלזלו בזה וכאלה... מציק לאללה !

SensaiToro

New member
תגובה על הרימיקס של הרביעייה הפותחת

בסך הכל אחלה רמיקס. ביט נחמב לאללה. זה אמור להיות גרסאת מועדון ויש סיכוי שזה יכול להקפיץ. צריך לראות כדי לדעת. הכניסה של הרמיקס עם הקטע שלהם טובה, אבל כל השאר חלש. יענו הקטע ראפ שלהם לא כזה גדול. יכלו הרבה הרבה יותר. במיוחד כשאני משווה את זה לקטע של קוטג' ברמיקס איתו... שזה קטע ענק. בכל מקרה, עדיין נחמד לשמוע מדיי פעם משהו שונה וגרסא שונה של השיר. ביג אפ

יש לי את גם אם לפעמים! וגם ת'רימיקס

את הרגיל לא ממש אהבתי יעני סבבה שיר.. לא משהו מיוחד הרימיקס טוב ומי שרוצה שיבוא לסולסיק חדר #hip אני מקווה שיהיו שירים בדיסק יותר טובים מגם אם לפעמים זהו.

למעלה