הסינגל הבא

rachelMcfadden

New member
הסינגל הבא ../images/Emo239.gif

Reach Out
זה אחלה שיר, חמוד וקופצני אבל היו לי העדפות אחרות...

Mayan Levy

New member
לאאאאאאאאאאאאא

מכל השירים באלבום זה השיר שהמילים שלו פשוט לא קשורות בעליל למנגינה!!!....אווףףף....

Mayan Levy

New member
חוץ מזה

חיפשתי באינטרנט קצת סימוכין אבל לא היה כלום חוץ מב-SF-NL אבל שם היה ציטוט לא ברור מלואיס שלא מצאתי בשום מקום אחר באינטרנט, אז אני לא מאמינה בינתיים חחח

בפורום הרישמי מישי כתבה שלואיס וולש אמר ברדיו

שהסינגל הבא זה שיר שמארק כתב.. וזה השיר היחיד שהוא כתב באלבום.....

Mayan Levy

New member
היינו שומעים על זה בעוד מדיות

אין מצב שאין לזה עוד מקורות באינטרנט מעבר לזה שמארק או ניקי כבר בטוח היו מתייחסים לזה בטוויטר...

יכול להיות....

בכל מקרה אני ממש ממש רוצה שהסינגל הבא יהיה leaving.... אפשרות שנייה shadows את reach out אנלא כולה לדמיין כסינגל

Mayan Levy

New member
מסכימה לגמרי....

המילים כל כך יפות...אבל המנגינה פשוט לא קשורה! ממש היה לי עצוב לשמוע את המילים של מארק מתבזבזות ככה חחח.. הייתי מעדיפה ש-Another World או Shadows

rachelMcfadden

New member
השיר חמוד ממש אני מתה עליו, אבל...

הוא לא מתאים להיות סינגל בכלל... צריך להתרגל אליו, הוא לא שיר ווסט טיפוסי.. וכ"כ מעצבן אותי אם זה יהיה הסינגל כי ווסט יכולים כ"כ להצליח עם אחד השירים האחרים וממש לא בא לי שהם יעשו שיא שלילי חדש
אם השיר ייכנס לעשיריה זה יהיה נס...

השיר הזה באמת אחלה ואם הם יוציאו אותו זה נחמד

מאוד.גם לי יש העדפות אחרות כמו leaving שהוא שיר מדהים מדהים אבל אני גם מאוד אוהבת את השיר הזה חבל על הזמן.בכלל באלבום הזה יש להם המון שירים שהם יכולים להיות טובים בתור סינגל.

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo244.gif אלה רק שמועות...

אחת המנהלות של הפורום ברשמי רשמה שסוני BMG אישרו שזו רק שמועה. עדיין לא וודאי שזהו הסינגל החדש

למעלה