הסינגל הבא של נטליה (מידע רשמי) !!!

niravital

New member
הסינגל הבא של נטליה (מידע רשמי) !!!

בטח כבר רובכם יודעים, אבל הסינגל הבא של נטליה מתוך "טורמלינה" יהיה לשיר מספר 9, הלא הוא No Va Mas!!! צילומי הקליפ יחלו לאחר שנטליה תחזור ממנדוזה, שם היא מצלמת את הסרט "קליאופטרה", שזה אומר... בתחילת/אמצע חודש מאי!!!

Tustus

New member
שמעתי על זה ../images/Emo124.gif

אני מחכה כבר לקליפ
ולסרט
ולמסע הופעות
...חחח...הרבה דברים לחכות להם...
איך אני יחזיר מעמד
אגב... שמתם לב לאייקונים החדשים לכבוד פסח
איזה יפים...חחח

Tustus

New member
אייקונים זה...

כמו סמלי -ציורי -סמנים בפורמים שבאים להביע משהו...
(איך אני בתור מילון אבן שושן
חחח...) כמו:
ואם את רוצה להוסיף אותם להודעה תלחצי על סמיילים וסימנים לתוכן ההודעה כשאת כותבת הודעה ותוסיפי אייקון שאת רוצה

niravital

New member
קודם כל... שנית כל...

קודם כל, אני בן (או זכר, איך שתרצו...) דבר שני, הידיעה פורסמה באתר הרשמי... רוצים קישור? קיבלתם!

Tustus

New member
ועוד חדשות על נטי ../images/Emo36.gif

אגב... גם זה מהאתר הרישמי ולפי מה שהבנתי זה ששאקירה הציעה לה לעשות הופעה משותפת ונטליה לא רצתה
... חחח.. איזה מזל
אני ממש לא מתה על שאקירה

niravital

New member
אני הבנתי את זה קצת שונה....

לפי הבנתי, ההופעה "המשותפת" היא הופעה של שאקירה במאי, כאשר (מה זאת השפה הזאת?! חחח...) היו שמועות שסוני הציעו לנטליה להשתתף גם... אולם (עברית בבקשה!!) השמועות אינן נכונות... ומצויין גם כדרך-אגב שנטליה לא סירבה להופיע בצוותא עם שאקירה, וכי היא מעריכה אותה מאוד... ולי דווקא אין שום דבר נגד שאקירה, ולדעתי השילוב יכול להיות מעניין... (למרות שהיא נשמעת מה זה מוזר בספרדית... אין מה לעשות, נטי יש רק אחת!!!

perrinat

New member
../images/Emo2.gifאיפה זה היה כתוב../images/Emo35.gif../images/Emo103.gif

לא ראיתי את זה ב-Noticias.....

Tustus

New member
זה לא מהאתר הרישמי../images/Emo35.gif

מוזר... הייתי ממש בטוחה שראיתי את זה כתוב שם
בכל מקרה...חחחח אם זה לא מהאתר הרישמי אז קראתי על זה באחד הפורמים הגדולים שלה...

Tustus

New member
חחח ../images/Emo6.gif אני והספרדית שלי... ../images/Emo4.gif

אני מבינה את הכל הפוך..פחחח
והתכוונתי מקודם להגיד שגם לי אין שום דבר נגד שאקירה פשוט אני לא ממש הייתי רוצה שהיא תהיה במופע ביחד עם נטי כי אז הפוקוס יהיה גם על שאקירה ולא רק על נטי...

perrinat

New member
בגלל זה לדעתי...../images/Emo103.gif

נטליה לא הסכימה לרעיון..... כי שאקירה נמצאת בסיבוב הופעות עולמי, ומגיעה לארגנטינה פעם ב...... וזה יהיה מופע גדול, ונטליה לא רוצה להיות "זמרת החימום" שלה....

niravital

New member
קבלו בבקשה את no va mas!!!!!

NO VA MAS מילים ומוזיקה: טוליו קרמיסיני קיקה סנטאנדר גוסטבו סנטאנדר Tantos sueños, tantas ilusiones Ya no creo en tus tentaciones Tanto tiempo, tantas intenciones Ya no quiero más de tus errores. Ha quedado atrás lo que fue verdad Nada cambiarás. No mereces nada Dónde fue a parar la felicidad se ha borrado ya por tu falsedad. No va más vete de mi lado ya. No va más sabes que no cambiarás No va más ya te di una oportunidad. No va más. basta, no te creo ya. No va más tu no me convencerás. No va más. fue tu error y lo pagarás. Tantos años, tantos sufrimientos sólo engaños, todo fue un invento. Tantos cuentos, tantas exigencias sólo juegos, falsas apariencias. Ha quedado atrás lo que fue verdad. Nada cambiarás. no mereces nada. Dónde fue a parar la felicidad Sólo quiero ya ver mi libertad. Sabes bien, que yo te adoraba que por ti todo lo dejaba. Sabes bien que yo me moría por ti. Sabes bien que yo te soñaba Que por ti el mundo cambiaba Te creí y tu engaño descubrí...

perrinat

New member
וקראתי פעם...../images/Emo103.gif

שהמילים הם בהשראת שיר שכתב וושינגטון אוריירו/אבא של נטליה...

Tustus

New member
לא כל השיר, פשוט ../images/Emo36.gif

בתחילת השיר יש כמו הקדמה עם שירון קטן של ילדים...חחח
ואת השיר הזה הוא כתב
ואז מתחיל השיר ה"אמיתי"...

shirakl

New member
דוקא השיר הזה../images/Emo35.gif

זאת אומרת, הוא אחלה שיר וכל זה - אבל העדפתי שהסינגל הבא יהיה לשיר אחר... טוב, נו, נסתפק במה שיש - כל סינגל חדש של נטליה שווה

ממ...מה אני אגיד לך...

דווקא את השיר הזה (עוד כמה מהקצביים ורוקיסטיים שבדיסק) אני אוהבת
אבל זה לא אמר כלום. יהיה מגניף אם היא תוציא את קנטו קנטו (רצועה 5). לדעתי זה שיר שולט ומאוד לניטי.

niravital

New member
זה דווקא כן מהאתר הרשמי... מה-5/4

בכל מקרה, אני הייתי בטוח שהסינגל הבא יהיה Alas de Libertad... בנוסף, הוספתי משהו קטן שעשיתי לכבוד no va mas... חחחח...

niravital

New member
הנה ההוכחה... למי שלא ראה...

השני זה על הסינגל... השלישי זה על שאקירה...

למעלה