הסיכום השבועי!

Eti No Name

New member
הסיכום השבועי! ../images/Emo88.gif ../images/Emo14.gif

שיר השבוע:
שיר השבוע של בקסטריט:
הופעת השבוע:
קליפ השבוע:
תמונת השבוע:
איך עבר השבוע בכללי?
שבוע טוב לכווווווווולם.

Eti No Name

New member
אנייייי ../images/Emo14.gif

שיר השבוע: Ne-Yo - So Sick
שיר השבוע של בקסטריט: Crawling Back To You
הופעת השבוע: אין
קליפ השבוע: Ne-Yo - So Sick
תמונת השבוע: כל התמונות מפולין.. אבל אבחר בזו.
איך עבר השבוע בכללי? היה קשה לחזור ללימודים ולשגרע..אבל בכללי נחמד.
אחותי התארסה וזה.
שבוע טוב לכולם!

נענענע../images/Emo194.gif

שיר השבוע:Christina Aguilera-Ven Conmigo Madonna-Sorry Pussycat Dolls-Beep
שיר השבוע של בקסטריט:
הופעת השבוע:
קליפ השבוע:
תמונת השבוע:
.
איך עבר השבוע?התחיל רע-עם כאבי ראש וחום
,המשיך מעולה,נגמר חראאאאא-עם כאבי אוזניים אדירים

elena20

New member
אני

שיר השבוע:ne-yo so sick חרשתי על השיר הזה!!!! שיר השבוע של בקסטריט:all i have to give הופעת השבוע:אין קליפ השבוע:shakira hips don't lie תמונת השבוע: איך עבר השבוע בכללי? לא משהו...

frackit

New member
אנייייי

שיר השבוע: boys 2 men- in the still of the night שיר השבוע של בקסטריט: megamix הופעת השבוע:----- קליפ השבוע:check up on it- ביונסה תמונת השבוע:-------> איך עבר השבוע בכללי? סבבה קצת ארוך (מגנים ולימודים) כרגיל!

crazy smiley

New member
אניי!!!

שיר השבוע: אמ...דרך המלך של כלא 6 שיר של בקסטריט:i still קליפ השבוע:run it של כריס בראון תמונת השבוע
אמממ...שיהיה זה
איך עבר השבוע: אממ....די שקט

אביבא

New member
הופ.../images/Emo28.gif ../images/Emo103.gif

[לגדול בידיים טובות.
] שיר השבוע::
. שיר השבוע של בקסטריט::the call-הרמיקס.
הופעת השבוע::הסרטון של בריאן וניק בבית חולים של הילדה.
קליפ השבוע::heng hp-מעטים יבינו למה.
תמונת השבוע::
איך עבר השבוע בכללי?קצת פחות מנחמד.
שבוע טוב לכוווווולם.

אביבא

New member
חמוד,../images/Emo99.gif ../images/Emo103.gif

מתוק,יפיוף,מהמם,מדהים,מושלם!!
זה ראיין מיעד סופי 3.

sivanick

New member
../images/Emo95.gif

שיר השבוע: קלי-Walk Away שיר השבוע של בקסטריט: Drowning הופעת השבוע: - קליפ השבוע: - תמונת השבוע:- איך עבר השבוע בכללי? היה טוב.

דולב23

New member
תשובותי

שיר השבוע: רפאני - איציק קלה שיר השבוע של הבויז: מצעד עשרת הגדולים שהיה בשבת שעברה בVH1 הופעת השבוע: - קליפ השבוע: מצעד עשרת הגדולים שהיה בשבת שעברה בVH1 תמונת השבוע: - איך עבר השבוע בכללי?: מוזר מבחינתי. יום ראשון בלילה שבין ראשון לשני, ישבתי בבלוג TV שלי בתפוז (מן הסתם), ונכנס לבלוג חבר ותיק שלמד איתי בכיתה (ז עד ט ולאחר מכן בשכבה), ראה אותי הבין שזה אכן אני התלהב ביקש שאמתין רגע והתקשר לאחד מהחברים מהשכבה כדי שזה ייכנס (הוא לא סיפר לי מי), אבל שאל על אותו אדם, לאחר מכן הוא יצא ומספר דקות לאחר שאותו חבר יצא, נכנס החבר הזה שאליו הוא התקשר, והתברר לי שזה חבר שהוא ואני לא דיברנו מאז סוף ט' בעקבות סכסוך, ולמעשה השלמנו בבלוג. ביום רביעי בבוקר לאחר שחזרתי מהנסיעה הקצרה לאשדוד (לשכת תעסוקה), עליתי למרכז גן יבנה (לבנק) ונתקלתי שם בחבר ותיק שהוא ואני לא דיברנו מאז סוף י"ב (מסיבות לא ברורות) וגם השלמנו. בקיצור: לסיכומו של דבר, הגעתי למסקנה שהחיים טומנים בחובם הפתעות לא צפויות ומאוד מעניינות.

No NiCk15

New member
../images/Emo80.gifשלי../images/Emo13.gif

שיר השבוע:Blacl eyed peas-Shut up שיר השבוע של בקסטריט:IWITW הופעת השבוע:אין קליפ השבוע:כנ"ל תמונת השבוע:==> איך עבר השבוע בכללי?מצויין

../images/Emo113.gifהתור שלי הגיע../images/Emo8.gif

שיר השבוע: בין כל הבאלגן - שרית חדד
שיר השבוע של בקסטריט: song for the unloved
הופעת השבוע: שרית חדד בגמר של "נולד לרקוד"
קליפ השבוע: kelly clarkson - walk away
תמונת השבוע:
משהו חמוד לאאלה
איך עבר השבוע בכללי? בואו נראה , יום שני (היה לי מיגרנה ולא הרגשתי טוב) , יום רביעי (חברה שלי אומרת שהמופע של קלי קלרקסון בישראל בוטל) ובאותה נשימה התחלתי להתאמן בחדר כושר
, יום שישי היה לי תור ל
וגם לא הרגשתי טוב ... ובקיצור היה שבוע מאוד מעניין
שבוע טוב לכווווווווולם.

ringe lotte

New member
גם אני....

נראה לי שדי הרבה זמן לא עניתי על הסיכומים השבועיים האלה שיר השבוע: זכיתי לאהוב - עיברי לידר שיר השבוע של בקסטריט: INCOMPLETE הופעת השבוע: אין קליפ השבוע: INCOMPLETE תמונת השבוע: איך עבר השבוע בכללי? השבוע עצמו לא משהו סביר... יום חמישי היה טוב כי חברים שלי מהיחידה הפתיעו אותי ליום הולדת והיה ממש כיף והתרגשתי מאוד. אח"כ גם נפגשתי עם עומר כמובן שממש מנסנ לשבור שיאים בכמות המתנות שהוא מביא לי... אמא שלו גם איחלה לי מזל טוב ובתור מתנה סימלית היא קנתה לי מדבקות של פו הדב ביודעה עד כמה אני מכורת פו וזה גם ממש הפתיעה אותי... ואחותי הפתיעה אותי עם עוגת יום הולדת. והיא הביאה לי גם בשם ההורים שלי פנאל של פו... בקיצור סיום בכלל לא רע לבערך שבועיים של חגיגות יום הולדת עם הרבה מתנות!!! וסוף השבוע פשוט אין מילים, רק להיות עם עומר ואני בחורה מאושרת.

שלי

שיר השבוע: סימן שאת אוהבת שיר השבוע של בקסטריט: אינקומפליט הופעת השבוע: שמש שהוא צולע קליפ השבוע: אין אין רק התאכזבתי מהקליפ של בושם צרפתי תמונת השבוע: שמש צולע איך עבר השבוע בכללי? על הפנים אני מקווה לשבוע חדש וטוב

למעלה