הסיור במפעל מרכבים - תזכורת

מצב
הנושא נעול.
איזה יופי, אני מקווה להגיע

העדלידע והתצוגה ביום ששי 25 לחודש
ליד בנין העיריה ברמה"ש התצוגה מ 12 בערך עד 14
איזה יופי, אני מקווה להגיע
ואל תבהל מהשעה, אני לא יכולה להרדם

Ic 3

New member
בקשר למוסטנג.. אם כבר מועדון השש בי

מאתגרת אותי?
המוסטנג מיועדת להשתתף בתצוגה של מועדון החמש ביום ששי הקרוב ברמת השרון... אז יש לך הזדמנות..
ביום חמישי... כי על לוחית הזיהוי יש 6 ספרות...

"מועדון החמש" זה שמו של המועדון

ביום חמישי... כי על לוחית הזיהוי יש 6 ספרות...
זה לא מחייב את לוחיות הרישוי. ואגב, יש רכבים משנות החמישים שיובאו בייבוא אישי ויש להם לוחית רישוי מיוחדת בת 6 ספרות, ולא 7 כמו שמקצים לרכבים חדשים בייבוא אישי...וגם לא 5...

תוכון1

New member
אני הייתי כמה פעמים במועדון החמש../images/Emo13.gif

זה לא מחייב את לוחיות הרישוי. ואגב, יש רכבים משנות החמישים שיובאו בייבוא אישי ויש להם לוחית רישוי מיוחדת בת 6 ספרות, ולא 7 כמו שמקצים לרכבים חדשים בייבוא אישי...וגם לא 5...
אני הייתי כמה פעמים במועדון החמש

בעבר. זה בימי שישי באוניברסיטת ת"א, נכון? כל פעם יש שם אספנים שמביאים מכוניות ענתיקות-אבל מדהימות.

אלונה, בסוף לא באתי עם המוסטנג

אני הייתי כמה פעמים במועדון החמש

בעבר. זה בימי שישי באוניברסיטת ת"א, נכון? כל פעם יש שם אספנים שמביאים מכוניות ענתיקות-אבל מדהימות.
כי היא על סתימת דלק... צריך לפרק את מיכל הדלק ולשטוף את כל הצנרת ולהחליף את כל המסננים. הרכב מזייף נוראות ויוצא מהאגזוז עשן שחור שמעיד על כך. זה הספיח לכך שנתקעתי בלי דלק לפני שבועיים. אז אחרי שכיסיתי אותה צילמתי עבורך, הבוקר את זה

תמונה נהדרת דוד בני !! ענק !!!!!!!!

כי היא על סתימת דלק... צריך לפרק את מיכל הדלק ולשטוף את כל הצנרת ולהחליף את כל המסננים. הרכב מזייף נוראות ויוצא מהאגזוז עשן שחור שמעיד על כך. זה הספיח לכך שנתקעתי בלי דלק לפני שבועיים. אז אחרי שכיסיתי אותה צילמתי עבורך, הבוקר את זה
תמונה נהדרת דוד בני !! ענק !!!!!!!!

../images/Emo10.gifדוקא הייתי וחיפשתי את המוסטנג

דוקא הייתי וחיפשתי את המוסטנג
אבל איזה מכוניות יפות היו שם, מהממות. מפליא אותי דבר אחד, שיש מכוניות ענתיקות שצבועות במטלי ולדעתי שה לא כל כך מתאים לתקופתן. העיקר נהניתי ולא מצטערת שהגעתי

אז קבלי את המוסטנג עם בונוס כפול..

דוקא הייתי וחיפשתי את המוסטנג
אבל איזה מכוניות יפות היו שם, מהממות. מפליא אותי דבר אחד, שיש מכוניות ענתיקות שצבועות במטלי ולדעתי שה לא כל כך מתאים לתקופתן. העיקר נהניתי ולא מצטערת שהגעתי
אז קבלי את המוסטנג עם בונוס כפול..

אל תהיה מתוסכל, יהיו עוד

התמונה צולמה הבוקר...(יום ששי)
והייתי כל כך מתוסכל אז הקטנות הצילו לי קצת את המצברוח...
אל תהיה מתוסכל, יהיו עוד
אבל אני חייבת לראות אותה
היתה שם דה שבו 1983, זה מה זה הצחיק אותי, לנו היה דה שבו 63 אם דלת אחורית הפוכה, דלת התאבדות
. אגב 83 נחשב לאספנו? כולה בת 22. אספנות הבנתי מגיל 30, לא?

846

Active member
מגיעים כמובן!!!

ת ז כ ו ר ת לסיור ב"מרכבים"

ה"לארק" מזכיר לכם את מועד הסיור במרכבים ביום שישי ה 1 באפריל 2005 בשעה 9:00 בבוקר. נא להרשם מחדש אצלי בה"פ. בינתים חג פורים שמייייייח לכולם כאן בפורום. אורן
מגיעים כמובן!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה