הסוכה של אילת,מקושטת או מחופשת ? אושרי כותב

הסוכה של אילת,מקושטת או מחופשת ? אושרי כותב

ברשמי . את חג הסוכות הזה בילתי עם שרון סנדלר חבר שאני כל כך אוהב ועם הכוראגרף סובר אטלן שאחראי בין היתר על הכוראוגרפיה לשירים כמו "שמחה" "אשמור את ליבי" ו"הקטע פתיחה". כל מהלך הירידה לאילת נעשה בספונטניות מוחלטת,יצאתי לבלות במועדון ה"גריפין" בת"א ביחד עם שרון ואביחי (אדם היה עם המשפחה וערן היה בצפון) סובר היצטרף אליינו וזרק לאוויר את ההצעה,אני ושרון היתלבטנו לרגע אבל אז החלטנו שזה מה שאנחנו צריכים,קצת חופש.אביחי קבע כבר תוכניות עם חברים ולכן הוא לא בא איתנו. כשאתה כל היום באולפן ההקלטות,בחזרות לקטע הפתיחה החדש,מנגן וכותב חומרים לאלבום,נוצר מצב שאתה נבלע לתוך בועה שכולה GAMEBOYS,זה נחמד ותחושת העשייה היא נפלאה אבל אתה מפסס המון דברים שקורים שם בחוץ. היינו באילת ונהנו מאוד,בילינו אכלנו (המון),ראינו הצגות,רבצנו בספא ובקיצור עשינו חיים,אבל יש משהו באילת ואם אני לא טועה אז גם בכל מקום שאתה נוסע אליו למטרה זמנית של חופש והנאה שכשאתה שם הכל נראה ורוד ובאמת זה ככה כשאתה שם אבל זה קצת הציק לי שהרגשתי שהחיים הם לא באמת כאלה,סתם תסביך שלי כי תכלס זאת המטרה "לברוח",כל דבר טוב נגמר בסופו של דבר ואין מה לעשות חייבים לחזור לשגרה,לאולפן,למשפחה,לחיים האמיתיים שלנו (כל אחד וחייו שלו). כייף "לברוח" לפעמים,מותר ואפילו רצוי ושלא כמוני אל תתעסקו אמיתי לא אמיתי? תהנו כי באמת חיים רק פעם אחת. נשיקות והמון אהבה אושרי אלמוריש

../images/Emo129.gif ../images/Emo6.gif

את חג הסוכות הזה בילתי עם שרון סנדלר חבר שאני כל כך אוהב. לא להתייחס אליי אני קצת הרבה משוגעת

../images/Emo210.gif חחחח טוב שנהנה ; }

בחברת שרון
חחחח איייזה חמוד הוווווא :] , !!1 DD ; תודה הדרי :)

../images/Emo135.gifאושריייייייק השממממממן . D;

חח איזה חמווווד הוא . P = זה רק נדמה לי ,,, [ ? ] , או שכל פעם שהוא כותב הוא מדבר על אוכל .
ואל תתכתבו פה , יש
. [;

../images/Emo97.gifערן היה בצפון<?../images/Emo2.gif

מה איפה ב-ד-י-ו-ק-!<< ואושרי שמחה שעשית חיים אוהבת אותך3> אה,ואל תישכח לישלוח ד"ש לשרוןחעחחעח

למעלה