הסדנא לריקודי בטן באיסטנבול

ו ר ד 11

New member
הסדנא לריקודי בטן באיסטנבול

הסדנא ללימוד ריקודי בטן באיסטנבול מלאה. לכל הפונים, צר לי סדנא נוספת תתקיים רק בשנה הבאה. וכמובן אעדכן אתכם. יום נהדר לכולם ורד

ו ר ד 11

New member
../images/Emo160.gifההכנות לסדנא ולטיול בעיצומן

תודה לכל המברכים! כולנו מתרגשים מאוד לקראת הנסיעה המתקרבת ובאה. למשתתפי הסדנא נכונות הפתעות רבות. מצטרפים אלינו הפעם גם רקדנים/יות מלהקת מיומנה, ברי סימון כמובן, ו.... הפלגה לאיי הנסיכים (איים שבהם אין מכוניות רק כרכרות) ביקור במועדון עם נוף נשקף לבוספורוס עם נגנים זמרים ולהקה (בבעלות יהודי תורכי) הופעות של ריקודי בטן - הפעם נבקר במועדון שהציעו לי חוזה עבודה איתם (זוכרים יומן מסע איסטנבול 2) ובטח נחזור עם חוויות לרוב תמונות ואולי גם יומן מסע. איך אומרים בתורכית? אינשאללה!

באלאדיה

New member
נשמע קסום, תעשו חיים ../images/Emo160.gif

ותחזרו בשלום

dorityeyni

New member
שתהייה לכם נסיעה טובה

באיסטנבול אפשר רק להנות. נוסעים להריח,לטעום, לראות, בקיצור להפעיל את כל החושים. נסיעה טובה דורית ייני

ו ר ד 11

New member
בהצלחה בהופעה מחר וחוץ מהנאות

לך ולכל צוות ערבסק בהצלחה בהופעה מחר! החברה הולכים להנות משלוש שעות כל יום של ריקוד ואחרי זה מסע כומתא לגילוי חליפות ריקודי בטן. וליישם את מה שלמדו על במות איסטנבול. מקווה שכולם יצליחו לקום אחרי היום הראשון של הסדנא.

הי ורד - האשה שלנו בתורכיה...

בהצלחה בסדנא באיסטנבול, אני בטוחה שהולך להיות מ-ה ז-ה כייף! אז קודם כל - תהנו, תלמדו, גם תנוחו קצת מתלאות החיים, וחזרו בשלום לארצנו הקטנטונת. חיבוקים תמרה

ורד היקרה ../images/Emo140.gif

סעו לכם, להנאתכם בשלום, וחיזרו אלינו מלאי הנאה, חוויות מרשרשות (ולא מרוששות...
) -גם בשלום, בריאים, שלמים ומחייכים!
מחכים לשמוע את סיפורי המסע, ומתקנאים כבר מעכשיו

jadi5

New member
כנסיעה טובה

אהלן ורד, לאחר חזרתנו מאיסנטבול שנשבתי בקסמיה והתלהבתי ממנה כ"כ (למרות שטיילתי בעולם כל חיי) וזו לי הפעם הראשונה שם, אני מקנא מעומק ליבי, וחבל מאוד שלא נרשמתי אני עכשיומתחרטת ויודעת שזה מאוחר, בכל אופן שתהיה לכם נסיעה טובה, נסיעה של הגשמת חלומות ועבודה קשה ולאחר העבודה הקשה תחזרו עם תוצאות אותם נלמד מכן בזמן הקרוב........ תשקשקו תצהלו, ותעשו חיים...... והעיקר מרוצים ומאושרים......... נשיקות וחיבוקים לכם....

ו ר ד 11

New member
לשושנה, תמרה, וגאדי ואיסט גירל

תודה רבה על האיחולים והקומפלימנטים. ג'אדי רק חזרת מאיסטנבול.. ומי שלא הספיק יהיו עוד הזדמנויות. השמועה על הגעתנו לאיסטנבול כבר הספיקה לעשות כנפיים. רקדניות שרוצות להפגש והזמנות ממועדונים לריקודי בטן. הולך להיות אקשן והרבה סיפורי חוויות שתוכלנו להנות יחד איתנו.

EastGirl83

New member
אלוהים...למה יש לי הרגשה ש....

הצטרפתי לפורום הזה מאוחר מדי.....
הייתי צריכה להצטרף עוד ממזמן........

באלאדיה

New member
נערה מזרחית יקרה ../images/Emo62.gif

את לא יודעת שהמסיבה מתחילה רק כשאת מגיעה?

למעלה