הסבר, מישו .. ?

• פותח הנושא msjg
  • פורסם בתאריך

msjg

New member
הסבר, מישו .. ?

לא הבנתי בכלל מה אני אמורה לעשות, איך לעששות, איך רואים אותם, מה עושים. קיצר כלווום. מי יכול להסביר ?@ כי אני לא רואה אותם וכלוםםם.. הסבר מישו ?!

msjg

New member
כנס\י

תודה אבל זה לא מראה לי כלוום. לא שידור חיי, לא איך לעשות בהם מה שאתה רוצה. אני ממש לא הבנתי..

ירוקה4

New member
קצת הסבר לגבי מגודלים

מגודלים הוא משחק ריאליטי ייחודי ומקורי בו שמונה מתמודדים שונים ייכנסו אל מעבדה ריקה מכל חפץ, כשהם ללא חפצים אישיים וללא כל זיהוי פרטני ועוטים על עצמם חליפה בצבע שונה. מרגע כניסתם למעבדה כל אחד מהם יזוהה עם צבעו למשך כל המשחק. לכל אחד מהם תוקצה קוביית מגורים קטנה. מדי יום, מעבר לשגרת חייהם במעבדה יצטרכו המגודלים להוכיח בהדרגה, שהם הולכים ומתפתחים אנושית ובכל יום, יוגדר עם איזה שלב התפתחותי הם צריכים להתמודד. ככל שיתקדם המשחק – יצטרך כל מגודל להוכיח שהוא מתקדם מבחינת היכולות השכליות, המנטאליות, הפיזיות והאחרות, בדיוק כמו שאנחנו מתפתחים בחיים. מדי יום יתמודדו המגודלים במשימות שונות, מופרעות ומיוחדות

M a M z E r A

New member
הסבר

שימי לב שבצדדים של המסך יש לך כל מיני קישורים י לך ריבוע ותמונה של לב שם את מצביע על דברים שאת רוצה שיקרו למגודלים למעלה יש לך את האות i שזה מידע על המתמודדים סיכום וכו' בצד ימין ישלך אפשרות קבלת חדשות לפייסבוק ובצד שמאל זה כניסה לפורום מה שאנחנו עושים זה שליטה על המגודלים באמצעות הסקרים שמעלים לנו בתחתית המסך הבנו?D:

למעלה