הנקת ערב

הנקת ערב

אנחנו בגמילה מהנקת לילה מיום שלישי שעבר ועד כה הולך טוב טפו-טפו-טפו חמסה-חמסה -חמסה. ביומיים האחרונים, בהנקה שלפני השינה איתי יונק כמעט שעה וזה ממש לא אופייני לו. עלי לציין כי אני רואה שמבמבצות 2 שיניים למעלה (הוא בן שנה ויש לו עד כה 2 למטה בלבד). זה גם מזכיר לי קפיצת גדילה או משהו כזה, אם כי אני מדברת רק על הנקת הערב (שלפני השינה) ולא במהלך היום. הוא מקבל לפני האמבטיה דיסהל'ה של מטרנה בכפית ככה שהוא לא רעב בטירוף. זה נראה כאילו הוא הפנים מצד אחד שאין ציצי בלילה אבל מצד שני הוא לא מוכן לפספס את הציצי עד הלילה (בבחינת - "אם אין לי בלילה אז אני מנצל לפני השינה"). הכצעקתה? אולי סתם נדמה לי?

יכול להיות...

בגלל שהוא יודע ומפנים שזו ההנקה האחרונה לפני הלילה הארוך(אוי זה נשמע כמו מחזה דרמטי או משהו...)ודדוקא לדעתי בתקופה הזו שווה לך לעודד אותו ולומר לו שהוא יכול לינוק כמה שהוא צריך ורוצה כי אחרי זה הולכים לישון כל הלילה.

ברור ../images/Emo70.gif איך לא חשבתי על זה...

ובהזדמנות זו אני רוצה להודות לרווינסרה על התמיכה שלה בגמילה שלנו. תודה רבה - את מתוקה

לאה_מ

New member
גם לי זה נשמע מאד הגיוני -

ואם הוא מפנים את הגמ"ל, זה רק עידוד לכך שזה יהיה כנראה תהליך לא קשה.

Shellylove

New member
מסכימה ומחזקת

באמת כדאי לך לציין את זה בפניו: "עכשיו זו ההנקה האחרונה. הפעם הבאה תהיה בבוקר". נשמע שהולך לכם טוב!

חחח... כשאני מציינת בפניו שזאת

ההנקה האחרונה עד הבוקר, הוא עושה לי מן פרצוף כזה של "יאללה, יאללה לכי חפשי..." ובגלל זה אני אומרת לו את זה - אבל בלב
אולי המחשבות שלי עוברות דרך הציצי?

למעלה