הנקרומיקון - המצאה או אמת?

Thanos

New member
הנקרומיקון - המצאה או אמת?

קראתי בספר שכתב HP Lovecraft על ספר שנקרא הנקרומיקון, יש כאלה שאומרים שהסופר המציא את הספר (ז"א כתב אותו) ויש כאלה שאומרים שהוא אמיתי ונכתב לפני שהסופר כתב עליו. הנה טיעון של אחד מהאנשים שאומרים שזה לא זיוף: To everyone who believes the Necronomicon to be a fake here's a history lesson. In the 16th Century, Elizabeth I of England had a man called John Dee as advisor. John Dee found and translated the Necronomicon into English from it's Latin and Arabic original form. The book was kept in the British Natural History Museum until recently. Now, if the book is fictitious and made up by Lovecraft, how is it possible that Dee translated it over 300 years before Lovecraft was born? Also, the infamous Yog does not exist in the Necronomicon in any shape or form. The novel with it's three stories was rumoured by Lovecraft to have been based on nightmares he had after reading John Dee's translation.
 

Thanos

New member
מישהו יכול לבסס את המידע ולהגיד לי

אם זאת אמת?
 

hastings

New member
כנראה המצאה

אנציקלופדיה בריטניקה לא מכירה את הנקרונומיקון, ובערך על ג'ון די לא נאמרת מילה על הספר, למרות שמוזכרים דברים אחרים שהוא תרגם. כמו כן, יש לנו שרידים מעטים יחסית של כתיבה ערבית מהמאה השמינית, וצורת השם של המחבר המקורי לא נראית ערבית מקורית אלא כמו משהו שאדם שלא ממש מכיר ערבית היה ממציא.
 

hastings

New member
והנה משהו

שאולי ישכנע אותך יותר. ערך מתוך ויקפדיה המצטט את לאפקראפט עצמו: http://en2.wikipedia.org/wiki/Abdul_Alhazred ועוד אחד: http://en2.wikipedia.org/wiki/Necronomicon
 
למעלה