הנקה הנקה הנקה...

hope4good

New member
הנקה הנקה הנקה...

אז היו כאן בעבר הודעות של מיועדות שעשו את זה והצליחו. לא מאמינה עדיין שאני שם אבל אני כבר בשלב שאני מרשה לעצמי לחשוב על זה ולהתחיל להתכונן. בין השאר נראה לי שיכול להיות טוב לגוף שלי להבין שאני בדרך להפוך לאמא... וכמו שאמרתי בעבר, ברור לי שגם לא להניק זה בסדר גמור לתינוק אבל נראה לי שאם אצליח זה יכול להיות הדובדבן שעל הקצפת ושגם אם לא ילך לא קרה כלום...

אז שלחו לי את המאמר הזה:
http://www.mamadearest.ca/en/info/newman/induced-lactation.htm
יש שם כמה פרוטוקולים, אפילו לגיל הבלות... הראשון והאופטימלי בשביל רוב המיועדות הוא הרגיל (יש אחד קצר למי שברגע האחרון רוצה לנסות). בחודשים חמישי ושישי לוקחים גלולות למניעת הריון ומוטיליום. כחודשיים לפני הלידה מפסיקים את הגלולה (ממשיכים עם המוטיליום) וזה אמור לדמות לידה. מתחילים להפעיל את המשאבה וזה אמור ליצור גירוי בפטמות ואחרי זמן כלשהו החלב שנוצר נשאב בהצלחה. כתוב שם שאפשר לשמור אותו במקפיא עד שנה, שכדאי לשמור בשקיות מיוחדות ולתעד את התאריך כדי להפשיר לפי סדר.

אשמח לשמוע עוד מנסיונכן, להמלצות כאן או במסר או מייל גם על אנשי מקצוע וקישורים נוספים. תודה!

מירבי*

New member
אמהות מיניקות שלא ילדו

אני מצרפת את הכתבה שהתפרסה בזמנים מודרנים לפני מספר חודשים.

בהצלחה

Rainbow37

New member
כתבה מעניינת מאוד!

זה נפלא בעיני שיש את האופציה הזאת.
בהצלחה לכל המניקות ולכל מי שמתכננת.

hope4good

New member
תודה רבה על הכתבה!

ואשמח אם מי שמכיר כל אחת מהן ובמיוחד את דורית מהכתבה שיקשר בינינו במסר או מייל (שלי כאן למטה בחתימה)

מבטיחה לעדכן ולשתף, אאמץ את הכינוי של שמחה, עידכונים מהרפת...

תיקון קטנטן

חלב אם קפוא אפשר לשמור במקפיא רגיל עד 3 חודשים

חוץ מזה, העיניין הזה מדהים בעיניי ואני מאחלת לך הצלחה גדולה ושפע חלב

hope4good

New member
תודה רבה!

שמחה שזה מרגש אותך ועוד אזדקק לתמיכה הזו שיש בפורום הזה ובשפע...

אוקיי, אז זה מסתדר לא רע, הם אומרים להתחיל שאיבות שישה שבועות ללידה, אין חלב מיד אבל גם אם כן הוא יכול להישמר טוב עד לרגע המיוחל שבו נצטרך אותו

למעלה