הנעלה לפיקנטו Kumho EcoWings ES31

• פותח הנושא em28
  • פורסם בתאריך

em28

Well-known member
עברו 3 שנים עם ה- Maxxis ME3, ובעקבות נקישות בהגה (מסרק) והתייבשות של הצמיגים הגיע הזמן להחליפם.
להזכירכם, השרשור בפורום במתכונתו הקודמת: tinyurl.com/y9u6dc2c
בסה"כ עברו 3 שנים די שקטות תרתי משמע, בהם גמע הרכב קצת יותר מ-60K, חלקם הגדול מחוץ לעיר (ירושלים-המרכז), עם נהגת שודים.
3 פנצ'רים, יותר מדי התראות שווא על לחץ אויר נמוך ותחושה קשה של הצמיגים בחצי השנה האחרונה.

אז בהמשך ליובש להחלפת המסרק היה צורך להחליף את הרביעיה וגם לכוון את הפרונט.
הפעם הוצעו לי צמיגי Kumho EcoWings ES31, שהם שני דורות קדימה מהצמיגים המקוריים שבאו עם הרכב (KH17).
ה-EU LABEL של הקומהו די דומה למאקסיס (C-C).

מנסיעות של שבוע מתברר שיש שיפור גדול בצריכת הדלק (עלה מכ-17 קמ' לליטר מחוץ לעיר ליותר מ-20 קמ' לליטר),
כמובן שיפור בנוחות (בכל זאת צמיגים חדשים) ונסיעה הרבה יותר שקטה (בטח קשור יותר למסרק).

העיסקה קצת יקרה מדי, 1200 ש"ח כולל פרונט, מע"מ, הרכבה ומלווה קורונה,
בטח אם הייתי משקיע קצת יותר זמן בחיפוש הייתי משיג עיסקה זולה ב-100-200 ש"ח.

נערך לאחרונה ב:

boriska1

Member
אצל מי עשית? כמה עולה כיוון פרונט? אם זה לא סוד. אני במך יותר מ30 שנים עשיתי אצל יונה המכוון בתלפיות. התחלפו הדורות. לא חושב שאחליף שוב צמיגים אצלו.
היה ניסיון קטן ולא מוצלח מבחינתו לעבוד עלי. העניין שיש לו שם "אבו מוסטש" שיודע לכוון פרונט לא רע.

נערך לאחרונה ב:

boriska1

Member
כן. קרא למעלה, ערכתי את התגובה. יש אחד יותר זול, בוסי שמו. אבל אין לו כיוון פרונט.

em28

Well-known member
כן. קרא למעלה, ערכתי את התגובה. יש אחד יותר זול, בוסי שמו. אבל אין לו כיוון פרונט.
אני כמעט בטוח שאפשר היה להשיג עיסקה יותר מוצלחת, אבל צמיגים של הפיקנטו זה כסף קטן, ולפחות הצמיגים סבירים +.
מה שכן צמיגים מ"סוף 2020" התבררו כ-0120, הוחלפו למשהו מאמצע 2020.

boriska1

Member
הבעיה לא כסף. אלא מה שאתה מתאר, לדוגמא. אני נאמן ללקוחותי וגם מצפה מהספקים לנהוג כך. זכור לי מקרה לפני הרבה שנים, הזמנתי צמיגים, (אצל הדור הקודם), השותף של יונה הסתכל עליהם, הורה לפועלים לא להרכיב אותם, לבוא למחרת שיהיו צמיגים טריים יותר. אני בכלל לא הייתי מודע לנקודה. ההתנהגות של מצי לא מסחרית.
אבל נראה שיש לו הרבה עבודה. או חוסר סדר שיוצר בלגן ורושם של הרבה עבודה.

Kiapicanto1000

Active member
עברו 3 שנים עם ה- Maxxis ME3, ובעקבות נקישות בהגה (מסרק) והתייבשות של הצמיגים הגיע הזמן להחליפם.
להזכירכם, השרשור בפורום במתכונתו הקודמת: tinyurl.com/y9u6dc2c
בסה"כ עברו 3 שנים די שקטות תרתי משמע, בהם גמע הרכב קצת יותר מ-60K, חלקם הגדול מחוץ לעיר (ירושלים-המרכז), עם נהגת שודים.
3 פנצ'רים, יותר מדי התראות שווא על לחץ אויר נמוך ותחושה קשה של הצמיגים בחצי השנה האחרונה.

אז בהמשך ליובש להחלפת המסרק היה צורך להחליף את הרביעיה וגם לכוון את הפרונט.
הפעם הוצעו לי צמיגי Kumho EcoWings ES31, שהם שני דורות קדימה מהצמיגים המקוריים שבאו עם הרכב (KH17).
ה-EU LABEL של הקומהו די דומה למאקסיס (C-C).

מנסיעות של שבוע מתברר שיש שיפור גדול בצריכת הדלק (עלה מכ-17 קמ' לליטר מחוץ לעיר ליותר מ-20 קמ' לליטר),
כמובן שיפור בנוחות (בכל זאת צמיגים חדשים) ונסיעה הרבה יותר שקטה (בטח קשור יותר למסרק).

העיסקה קצת יקרה מדי, 1200 ש"ח כולל פרונט, מע"מ, הרכבה ומלווה קורונה,
בטח אם הייתי משקיע קצת יותר זמן בחיפוש הייתי משיג עיסקה זולה ב-100-200 ש"ח.
20 ק"מ /ליטר בנזין 95: צריכת הדלק טובה בפרט כשאני משווה לפיקנטו 1000 הידני שלי. להשוואה: אני מפיק רק 14 ק"מ/ליטר גפ"מ. בתידלוק האחרון האודומטר מנה 880 ק"מ מהתידלוק האחרון, והמשאבת גפ"מ על 61 ליטר במחיר 130 שח.

אתה יודע להגיד מה היה מצב הצמיגים האחוריים? האם הצמיגאי אמר לך משהו על הצמיגים האחוריים? על השחיקה שלהם. האם היא מואצת?

לפני כחודש, רכשתי רביעייה סינית במחיר מצחיק 580 שח. אני מופתע לטובה. אני נוהג כ35000 ק"מ לשנה. עוד שנה אחליף הרביעיה לחדשה...
המחיר כולל איזון דינמי אבל אינו כולל כיוון פרונט.

נערך לאחרונה ב:

em28

Well-known member
20 ק"מ /ליטר בנזין 95: צריכת הדלק טובה בפרט כשאני משווה לפיקנטו 1000 הידני שלי. להשוואה: אני מפיק רק 14 ק"מ/ליטר גפ"מ. בתידלוק האחרון האודומטר מנה 880 ק"מ מהתידלוק האחרון, והמשאבת גפ"מ על 61 ליטר במחיר 130 שח.

אתה יודע להגיד מה היה מצב הצמיגים האחוריים? האם הצמיגאי אמר לך משהו על הצמיגים האחוריים? על השחיקה שלהם. האם היא מואצת?

לפני כחודש, רכשתי רביעייה סינית במחיר מצחיק 580 שח. אני מופתע לטובה. אני נוהג כ35000 ק"מ לשנה. עוד שנה אחליף הרביעיה לחדשה...
המחיר כולל איזון דינמי אבל אינו כולל כיוון פרונט.
לא היתה שחיקה כלל (לא מקדימה ולא מאחור), רק התייבשות של הגומי

Kiapicanto1000

Active member
לא היתה שחיקה כלל (לא מקדימה ולא מאחור), רק התייבשות של הגומי
60,000 ק"מ ורק התייבשות... המרכב אצלכם מתפקד כנראה היטב
אצלי 35,000 באחוריים (גודייר ורק שנה של שימוש) ובקדמיים 55,000 (פירלי ושנתיים של שימוש) והחריצים בסוליות נשחקו ביותר...
לפני כחודשיים התקנתי 4 סינים. עוד 1/2 שנה אחליף קדמי/אחורי ועוד כשנה אחליף בחדשים. להפתעתי אני מרגיש סביר מבחינת היציבות בנהיגה, כנראה הסיני באיכות סבירה...

קבצים מצורפים

• IMG_20210315_074457.jpg
    IMG_20210315_074457.jpg
    3 MB · צפיות: 6
  • IMG_20210315_074410.jpg
    IMG_20210315_074410.jpg
    2.2 MB · צפיות: 6
למעלה