הני חדשה פה

הני חדשה פה

האמט הי שהני קורת את הפורום שלכם הרבה זמן והו מהוד מצחיק הותי. הני נותנת לקולם לקרו משו מצחיק שקרתי בפורום החר. תהנו ותאסו ארבה ארבה סקס. כי סקס זה אחי תוב. ואים תירצו שהני יתן לחם אוד דברים תובים תגידו לי כי תישאלו קול גברים שלי, אני יודאת מה תוב!

r66

New member
האמט../images/Emo35.gif לא הצלחתי להבין מה זה

"סקס"... כל המילים ברורות לי, חוצמזאתי...

liat ליאת

New member
עני עזביר לח ט'מילא עזוטי

כשאת תסבירי לי מאופו 4 הילדים שלך
בעקרון, זה מה זה @ פשוט. אוכלים ירקות

r66

New member
הילדים שלי../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

חשבתי שזה.... היא הביאה לי. אמממממה... עכשיו אני מבינה, אני מתה על ירקות....
איך לא קישרתי

לו יפה לו להיתייחס למה שאני אומרת

אז לקול מי שמיתאצלת ללחת ליקרוא את מה שאני שולחת אני מאתיקה שלו תגידו שאני לו תובה גם מיחוץ למיתה שלי שופופו לגברימ בלבד מאת: Mוניkו 18/11/03 | 15:53 איך לענג אשה (כמו שכתוב) רוב הגברים חושבים שכדי לענג אישה כל מה שצריך זה להגיד לה שלום, להוריד את מכנסיה ותחתוניה ולשלוף את הלשון לעבודה במרץ. נכון??? לא נכון!!! כלומר...נכון.... אם אין לכם ציפייה שהפרטנרית תגמור. אז ככה, זה מה שצריך לעשות אם בא לכם שהפרטנרית תהנה באמת, ולא תזייף לכם: קודם כל אתם חייבים להבין: לכם לוקח מעט מאוד זמן להתחמם, ואין לכם בעיה לסיים תוך זמן קצר, לנו הנשים....לוקח הרבה יותר זמן. אנחנו צריכות חימום מקדים לפני שבכלל נוכל ליהנות ממגע הלשון שלכם. הבנתם נכון - אם ישר תרדו לנו, אז... שליש )לפחות( מהזמן שאתם משקיעים..ירד לטמיון, כי אנחנו מרגישות מעט מאוד בהתחלה )נכון שמדי פעם אנחנו כל כך מגורות שאין צורך להקדים ולעשות כלום...אבל..רק מדי פעם(. אז או לחמם אותנו קודם..)על חימום מקדים נדבר בפעם אחרת( במגע יד, במגע רטוב במקומות אחרים בגוף ואפילו....בדיבורים!!! או שתעייפו את שרירי הלשון שלכם לחינם, בידיעה שזה לא מזיז לנו. איך שאתם רוצים. אוקיי, ואחרי שהבנו את ענייני ההקדמות, נעבור לעבודה עצמה. יאללה? אז מה עושים? מה אתם אומרים נעבור לשיחה פרטית? כן יקירי, זה אתה ואני עכשיו: תעסה את הרגליים קצת, בעדינות, ברכות, וקצת עם הציפורניים, חלש...אבל ראבבבקקק... לא לשרוט חזק. אחחחח זה כואב. ביקשנו לא חזק נכון? ועכשיו תעסה בחלק העליון של הירכיים, בעיקר בחלק הפנימי, זה שקרוב למשולש. תוך כדי זה, קרב את הפנים לירכיים, כאילו שאתה עומד להרטיב אותי, אבל....אל תרטיב....זה משגע לראות את הפנים שלך קרובים כל כך למשולש, ולהרגיש את הנשימות שלך שם. ו....מותק....עכשיו תוך כדי ליטופים בפנים הירכיים, תעביר את השפתיים חלש באותם מקומות, כשהשפתיים רק טיפה פשוקות, ממש טיפה, שמוט את השפה התחתונה תוך כדי זה, כך שאוכל להרגיש טיפה מהרטיבות שלך, ונשק אותי בירכיים בעדינות, ועכשיו גם קצת עם השיניים, אבל חלש..ממש חלש. נשיכות עדינות חלשות. וככה לגעת ולפנק את האזור שבין חצי הירך העליון לבין המפשעה, כולל! וכמובן חשוב לא להפלות לרעה ירך אחת, נא לתת להם טיפול נאה זהה. וחשוב לא לגעת בנקודה אחת כל הזמן, כי מאבדים תחושה מהר למדי, ואז האנרגיה שלך מבוזבזת לחינם. וזה הזמן ללקק לי את האזור הזה, של הירכיים....וחלש..הכול חלש..ולאט.... ועכשיו מותק, קרב את הפנים אל פרי תאוותנו, אל המשולש, אם רק תעיף מבט תראה שהרטבת אותי אי שם, בלי שום מגע. אם תנשוף חלש לעבר נקודת הג'י שלי, ותזיז את הראש כך שארגיש את הנשיפות גם מסביב לנקודת הג'י, ומתחת, ובמשולש, יהיה לי הכי כיף בעולם. כן כן מותק....בדיוק ככה. ועכשיו קרב את הפה לג'יג'יג'י שלי, אבל...ממש קרוב. כי עכשיו אני ממש רוצה להרגיש אותך...זה ממש לא סובל דיחוי. אבל דווקא משום כך.....אתה רשאי להשהות אותי עוד קצת. לקק לי את הג'יג'יג'י חלש, כל כך חלש שאתפוצץ, שכל מה שארצה זה לדחוף את הראש שלך חזק פנימה, כל כך חלש שתרגיש את כל הגוף שלי דרוך. מרגיש? אה? ועכשיו לקק את כל האזור, לקק מלמטה למעלה... מהמשולש ועד מעל לג'יג'יג'י. וככה תמשיך עוד קצת, ללקק חלש את הכול...וגם ללקק בתנועות סיבוביות, ואיטיות, ותמצוץ כל מה שתוכל למצוץ...זה משגע. ובשום פנים ואופן - לא לנשוך!!! ולאט לאט תגביר את הקצב, אבל חשוב לא למהר מהליקוק הראשון כאמור, כי זה ממש לא מזרז אותנו, זה רק מרחיק אותנו בדיוק מהמקום שאליו אתה רוצה לקרב אותנו. וזה הזמן..מותק...להחדיר אצבע למשולש שלי, להכניס ולהוציא... לאט בהתחלה ואח"כ להגביר את הקצב. וכשאתה מרגיש שאני לא רחוקה מלגמור אז... אם אתה ממש רוצה לשמוע אותי נאנקת... אז פשוט......וודא קודם כל שהחלק הפנימי של האצבע הוא זה המופנה כלפי מעלה )כלומר, החלק החלק..החלק שבכף היד ולא בגב היד(, וככה תחדיר את האצבע, הכי עמוק שאפשר, ואז בתוך תוכי, את החלק העליון של האצבע תלחץ קצת כלפי מעלה, כאילו..לכיוון הבטן ולא לכיוון הגב, אחחחחח..כןןן...ככה! ועכשיו את החלק העליון של האצבע, כך כשהיא לחוצה כלפי מעלה, תזיז בפנים ימינה ושמאלה, בזמן שאתה מלקק את תג'יג'י וסביבתו. באזור הזה אפשר ללחוץ חזק למדי עכשיו...וככה כשהאצבע שלך משתוללת לי בפנים, ונוגעת בפנים כאילו רוצה להיפגש עם הג'יג'יג'י....וכשהלשון שלך והשפתיים שלך יונקות מלקקות מוצצות... מהר וחזק יותר..מהר יותר..ועוד יותר מהר.....המממממממ.......אז...הו אז.... מאוד קשה לי שלא להשמיע קול עכשיו כשאני גומרת.....ומאוד קשה לי לנשום.... שומע אותי? ......מרגיש אותי? מרגיש את כל הגוף שלי מתפתל????? רואה את העיניים עצומות בהנאה?......ו...זהו....עכשיו אחרי שגמרתי... בעזרתך האדיבה... תן דקת מנוחה. חייבת לנוח..להירגע קצת...לפני שאטפל בך כמו שצריך!!! וחוזר חלילה.

r66

New member
זה לא דיסלקציה, חביבי...

זה בכוונה. ראיתי דיסלקציה על כל צורותיה... זה ממש ממש עשוי. למה שם המשתמש, שכתוב באותיות כ' וח' הוא נכון
אלה המילים עם האותיות הכי קשות לדיסלקטים... יאללה, יאללה... יש פראיירים אחרים לעבוד עליהם. אגב, לא ראיתי דיסלקט שלא יודע לכתוב "אני"

מריני

New member
../images/Emo45.gifאת צודקת

זה ברור שמי שכתב את כל השטויות הללו, מנסה להצחיק , אבל הבעיה היא שהוא או היא לא מצליחים. אז חבל על המאמץ, כי רואים שהשגיאות נכתבו בכוונה, ושאין פה שום דיסלקציה!

אם את יודעת את צודקת

אני גם חשבתי שאולי זה מתחזה אבל אמרתי לעצמי למה שבן אדם יעשה את עצמו כאילו הוא לא יודע לכתוב ? אבל טוב שהארת את עיני. אגב זה ששם הניק שלה בלי טעויות זה לא ראיה כי יתכן שמישהו עזר לה לכתוב את זה בלי שגיעות...

טוב טוב ../images/Emo9.gif

עליתם עלי... אני יודעת לכתוב לא רע בכלל (אציין בצניעות האופיינית לי) ואפילו כותבת די הרבה פה בפורום. אז במקום לרדת עלי, תתרכזו בירידות עצמן. ואני מפנה אתכם שוב למדריך ליורד המתחיל.

r66

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif לא אוהבת את זה../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

פסטטט כחלחלה ....

האמת גם אני לא אהבתי את התרגיל ....עכשיו מעניין מי עומד/ת מאחורי הניק הזה .... וזאת לא אני ...למרות שאני מוכחלת ...וזאת כחלחלה ...

r66

New member
לא לא לא לא...

אני יודעת... זאת או שרוני או פנינה... ואיך אני יודעת
קצת לפני הודעת ה"עליתם עלי" הייתה הודעה בדיסלקטוטו... מיד נמחקה ונרשמה ההודעה החדשה. אז......רק מי שיש לה מחיקון והקוד
נראה אתכן מכיחישות

פסטטט

אבל על דבר אחד לא חשבת ....אולי הכחלחה שלחה מסר ...עם בקשה למחוק את ההודעה האחרונה כדי שתוכל לכתוב אחרת ... אההה...אההה ..על זה לא חשבת ...

למעלה