הנושא הנדוש ביותר

הנושא הנדוש ביותר

סיפור רב משתתפי! אני מתחיל סיפור (כי אני המנהיג, דההה) וכל אחד צריך להוסיף עוד חלק. בהצלחלנו.

לורוצה

New member
"רב משתתפי" = בהשתתפות רב?

יען כי הסבר אחר אני לא רואה במקרה שלנו...

לורוצה

New member
פרק א' (באורך של הפרולוג)

יום אחד הגורילה שלו נגנבה והוא יצא לחפש אותה. (אני לא אוהב גרילות! אני גם דורש שבפרק הסיום או עוד לפניו יתברר שהיא הלכה לעולם שכולו גורילות. מבחינתי זה יכול להיות בשיבה טובה או בירייה טובה לא פחות). וטובי, מתי בפעם האחרונה התקשרו אליך ושאלו אם זה המעון לילדים מפגרים? לי זה קרה לפני כמה דקות. (עניתי שכן, והשיחה המשיכה לה. אם תהית).

ט!

זו היתה תחילת הפרולוג! ולהמשך : הטייס הרצוץ חיפש בעזרת מטוס הססנה שלו בכל ניו האמפשייר ללא הצלחה (כאן יש להעיר לציבור התוהים כי למרות שמדובר בגלקסיה אחרת, תושבי המקום קראו כמו כולם את דגלאס אדאמס וידעו שהם צריכים לבחור בצורה רנדומלית שמות מכוכב קטן בשם "ארץ") עד שיום אחד פגש הטייס באדם נמוך בעל מסיכה שחורה שאמר לו... נ.ב. בקשר לשיחת הטלפון.. לא שזה קרה לי, אבל לאבא שלי יש תחביב חביב לפתוח שיחת טלפון כשהוא מרים את השפוף בבית ב"אבארבאנל שלום"...

esterssh

New member
שאמר לו

אתה חייב לברוח מכאן. לברוח לאן? ממי? ממה? שאל הטייס רצוץ הכנפיים [כאן יש להעיר את ציבור הפועים ולהזכיר להם שטייסים טובים יש רק בחילהאוויר הישראלי, ודי. ברור] אני לא יכול להסביר, אמר הנמוך בעל המסכה השחור [ועין אחת חשודה נצנצה מתוך החור המיועד לה], אבל אין זמן טייסיקו. טוס! [מוסיקה שעולה על העצבים כדי להבהיר לציבור הקוראים שכאן מסתיים הפרולוג] [בקשר לשיחת הטלפון אין לי הרבה מה להגיב. שומדבר לא נראה לי יוצא דופן בזה, לא בשיחה של לורוצה ולא בשיחות של אבאשלטובי, כך שהערה בכל זאת נתתי- כי תמיד אני מוכרחה להעיר גם לגבי נושאים לא חשובים ולא מוזרים ולא מסעירים- אבל ההערה שולית בהחלט.]

למעלה