הנוסטלגיה שלי להיום....

tsipi35

New member
הנוסטלגיה שלי להיום....

חסידה צחורה אמורי…. חסידה צחורה אמורי התישאי ברכתי….לאימי הוי אימי דמעתי לא תכירי… מרחוק תשמעי אנחתי הוי אימי דמעתי לא תכירי… מרחוק תשמעי אנחתי מרבדי האביב נפרשו….מרבדי האביב נפרשו ויקום לתחייה….. כבר אי שם רק עיניי מבכי נמסו….. בליבי היגון והמר רק עיניי מבכי נמסו….. בליבי היגון והמר הזמיר והדרור חזרו…….הזמיר והדרור חזרו וילכו ויחיו…את קינם מלפניי הדרכים נסגרו……מלפני הבוגדים הרעים מלפניי הדרכים נסגרו……מלפני הבוגדים הרעים ואני בניכר אסבולה……ואני בניכר אסבולה כציפור הכלואה..בכלובה אם חזון המוות יועילה…..עוד אשוב לראותך עוד פעם אם חזון המוות יועילה…..עוד אשוב לראותך עוד פעם .אם חזון המוות יועילה…..עוד אשוב לראותך עוד פעם

tsipi35

New member
מי חיפש/ה יואב יצחק??

לא אוותר - יואב יצחק ******************** מאיר כוכב קלות על גג ביתך מאיר עלייך שם את בחדרך אם תשכחי אותי כי אני אוהב מחכה לך בחוץ שוב אותך כואב כי את לי עולם אחר הן את בכל חיי גם אם תרצי לא אוותר לך כי את לי עולם אחר הן את בכל חיי ...גם אם תרצי לא אוותר את בשלך איתי כשאני אחר על מחיר האושר עוד נדבר אם תקשרי אותי אל נימי לבך אל תעצרי אותי שאני בודד כי את לי עולם אחר הן את בכל חיי גם אם תרצי לא אוותר לך כי את לי עולם אחר הן את בכל חיי ...גם תרצי לא אוותר

למעלה