המתנה

יעל Y

New member
המתנה

המתנה תמיד הייתה קשה לי. זוכרת את חוסר הסבלנות שלי ברמזורים, זוכרת את חוסר הסבלנות שלי בתורים, אני לא מאלה שמחפשים לעקוב אחר יתוש על הקיר, או פותחים ספר ושולחים מבטים עוקבים מעל לדפים. אולי בגלל שאני ממתינה לה כבר מגיל שש – עשרה, דמיינתי אותה מגיל שש – עשרה, זה הגיל שמתאים כבר לדמיין אותה. איך תיראה, אם תהיה דומה לי או לא, איך ואם תקרה האהבה בינינו. אם תהיה חכמה, גבוהה, נמוכה, רזה, שמנה, חביבה, מופנמת או מוחצנת? המון תכונות הפכתי בדמותה, והמתנתי. בכל פעם שהייתה נוכחת שם, עברה בי מחשבה זו היא? קורה משהו? מה אני יודעת, או לא יודעת על מפגשים? המתנתי ועקבתי בדריכות, כמו ההוא בחדר ההמתנה שכאילו קורא עיתון אבל יודע מי נכנס ומי יוצא. גם אני ראיתי מי נכנסת ומי יוצאת והמתנתי. דמיינתי איך תיראה החתונה, השמלה הלבנה, זרי הפרחים. ההתרגשות , השינוי לקראת היחד. איך יראו פניה, אם תבחר להסוות את ההבעות באיפור כבד שלא יגלה את רגשותיה, או שתגיעה גלויה, נקייה מאיפור ונגישה. השנים עוברות ואני ממתינה, כבר לא גיל העשרה וכבר לא מדמיינת אותה, מדמיינת אותו. איך הוא יראה? גבוה, רזה, בהיר, שחום ועיניו? האם עיניו יהיו מראות לנפשו או אטומות בלתי חדירות? חכם, רזה, זרוק, מוקפד, הומניסט, ראלי, מבית טוב, מה עושים הוריו? איך בתוך ההמתנה התחלפו הדמויות , כשניגשת אלי ואמרת בקול עדין ושקט 'אימא זה לא יוכל להיות' . אני הבנתי איך ההמתנות מתעתעות לקראת דברים שלא יוכלו לקרות. אני הבנתי איך ההמתנות יכולות להעניק את המתנות הכי נפלאות , אותך.

מורן א

New member
ההמתנות מתעתעות

לקראת דברים שלא יוכלו לקרות? אל תתני להן לתעתע בך, גם אם חסרת סבלנות. הסבלנות מגיעה עם ההמתנה וההיפך. יחסי גומלין שקשה לנתקם. את כותבת קצר, משונה ומצויין.

יעל Y

New member
תודה , אני בהחלט מתייחסת להמתנה -

גם כמתנה. יש משהו בתסריטים, במציאות שאנחנו יוצרים שמכוונים לסוג של המתנה שהדברים ייקרו... עד שמישהו אומר לך (לי), תייצרי סרטים אחרים... אני בכלל חושבת שהמתנה זה מצב ריגשי מאוד מורכב... ושוב תודה על הנגיעות בתגובות.

למעלה