המתנה נעימה חדשה בסלקום

איבגי1

New member
המתנה נעימה חדשה בסלקום ../images/Emo13.gif

המתנה נעימה חדשה ברשת סלקום דיסקוטק www.cellcom.co.il המתנה נעמה מוזיקה אלקטרונית Henree feat Nikka (דרכי ההגעה)

EMANUELA XD

New member
איפה ניקה בכל הרינגטון-

אוי אתניקס כל כך מעמם-שאלוהים יסלח לי!! הקול שלו לא בא לי טוב-מבקשת סליחה-עניין של טעם!! ולא בגלל שניקה שרה איתו אני אתחיל לאהוב אותו-אין סיכוי

איבגי1

New member
לאאאאאאאאאאא

נכון שיש לו קול מזעזע לדעתי חחח. אבל, אם תכנו לענף של הנרי וניקה לא לעמוד המתנה נעימה הראשי שם שי גם עם ניקה

shlomi814

New member
אתניקס שר גרוע..

בקצב גרוע ללא עליות וירידות...מ ז ע ז ע

Ben Love Nikka

New member
איזה כיףף

לאט לאט הנרי וניקה עולים על המפה.. ומתחילים יותר ויותר להכיר אותם :]

Ben Love Nikka

New member
איבגי רואים שאתה עובד סלקום

חחח באסה שאין את זה בשאר חברות הסלולאר...

איבגי1

New member
עובד בסלקום

ורק לנו יש את כל האלבום בהמתנה נעמה של הנרי וניקה, אין לחברות אחרות !!!!!!

Mavet Kliny

New member
איבגי דחוף

תקשיב יש לי המתנה לא ממש נעימה בפון שמתי פעם שיר של פיליפ קירקורוב ונירשמתי אז לאתר ובלגן ואני לא מצליח להוציא אותו מההמתנה שלי מה עושיםםםםםםםםם??????????? אני בסלקום חחח

איבגי1

New member
תשובה...

קודם כל איך הגעת לפיליפ קירקורוב לעזזעל ?!?!? חייגי ל 320* מהנייד שלך, הקישי 0 ואז תקישי 3 למוקד האינטרנט שם יעזרו לך

Mavet Kliny

New member
איבגי !

קודם כל מאיפה הגעת לזה שאני בת ?! אני בן !!!!!!!!! דבר שני אני חצי רוסי דבר שלישי היסתדרתי כבר =] תרגיש טוב

Ben Love Nikka

New member
חח

די שאני אתחיל לקנאה? אני רוצה גם שיר בהמתנה של ניקה :] איבגי תעבור לפלאפון.. שליטה! חח Ben

איבגי1

New member
לדעתי השיר הכי יפה של ניקה הוא

Naked in the wind Airport ואין על הנרי הגדול !!!!!!

איבגי1

New member
בחיים לא !!!!

אין מה לעשות בפלאפון גם מבחינת התכנים והמכשירים, רק אחרי שהם יסיימו לעבור ל UMTS אני ישכול את הנעיין :)

Ben Love Nikka

New member
חחח...

למה הטכנולוגיה בפלאפון הכי טובה שיש... וגם המכשירים פי מליון מסלקום ואורנג'.. חח Ben

תנו לי להכנס לויכוח. כאחד שעבד בפלאפון

בפלאפון יש כמה דברים טובים והמון דברים גרועים. מבחינת קליטה הם הכי טובים ובמחינת מחירים אבל המכשירים... תעשו לי טובה!

איבגי1

New member
תיקון.............

רק קליטה ומס' תכנים ושירותים שימושיים אכן יותר טובים, ומזל"ט על בנייה של רשת UMTS, עכשיו בחיפוש ידני בכל מכשירי GSM רואים כבר Pelephone 3G fk כל הכבוד חחח !!! אבל מכשירים זבל, טוב לא נדבר על זה כאן, זה בפורום סלולארי של ילדודס קטנים :)

איבגי1

New member
בטעות אופס חחח..

עדיין פיליפ קירקורוב ? מהההה ??? טוב שלא שמת את בוריס מויסייב חחח (galubaya luna) חחחחח

למעלה