המשך השרשור של מורווינד

shalti

New member
המשך השרשור של מורווינד

סיימתי את הקווסט של הילאלו, כמעט, יש כמה גנבים ליד האחוזה שלי וכנראה הם גונבים מהמכרה ביצים שלי, רק שאני לא יודע איפה, ועוד יש לי שומר אני הGRANDMASTER של הילאלו והמפקד של הקומונה טונג!!!!!!! אני מוסיף תמונה של האחוזה שלי, ודרך אגב, מי ששיחק בגידלת הלוחמים נשלח להרוג כמה גנבים באיזה מכרה ביצים לא רחוק מבלמורה, קניתי את השטח סביב המכרה ובניתי אחוזה, רק הצעה לעתיד, תהיו הילאלו!!, כדאי, למרות קצת עבודות דפוקות

shalti

New member
מבט מגבוה

בהתחלה היה רק המבנה הגדול, זה היה רמה א´, עכשיו מה שאתה רואים זה רמה ב´ אחרי שהגנבים ימותו האחוזה שלי תעלה לרמה ג´ והאחרונה

Master Boo

New member
למה אחוזה?

מה זה עוזר לך?? מה אפשר לעשות איתה?! אני האמת די נטשתי את המשחק בזמן האחרון... זה פשוט משחק מאד כבד לעומת כל שאר הקלילים שיש לי, אז אני אף פעם לא מוצא זמן להתחיל בו...

blackhawk16

New member
אני יודע שזה לא קשור לדבר שאתם

מדברים עליו אבל אני חייב לשאול בפעם המי-יודע-כמה: אתם מכירים במורווינד יצור שהוא מספיק עשיר כדי לקנות ממני שריון ששווה 28000 שקל? ואל תציעו לי את קריפר הסקאמפ מקלדרה כי יש לו רק 5000 שקל ואפילו לו אין מספיק כסף לקנות ממני גם את המוצר הכי זול שיש לי למכירה (משהו ב-8000 שקל). אז בבקשה...

Master Boo

New member
לא תמצא מישהו כזה

הקריפר הוא ה"סוחר" הכי משתלם שראיתי עד עכשיו.

shalti

New member
יש מוד שיעזור לך

יש מוד שנותן לסוחרים הרבה כסף, למשל, למוכר הנשקים והשריון יהיה 15.000 לטריידר יהיו 8.000 וכן הלאה

shalti

New member
חפש בMWFILES

לי כבר אין אותו, מחקתי בטעות אם אתה רוצה אני אחפש אותו בהזדמנות

shalti

New member
תשובה

א, לא יכולתי להתקדם ב"משפחת" הילאלו בלי אחוזה. ב, יש שם הרבה מאמנים כמעט בחינם ג, עם האחוזה באים הרבה קווסטים, וזה טוב כי נמאס לי להסתובב בMW ד, יש לי מכרה ביצים משלי לארוחת הבוקר. חחחחחח ה, למה לא?

blackhawk16

New member
לא, לא, אני לא מסכים. חייב להיות

אחד ממש עשיר. החלטתי פשוט לשמור על כל החפצים היקרים (והכבדים) שיש לי למכירה באיזה תיבה בחדר בסניף של הפייטרס גילד בבלמורה. אז אני פשוט מחכה להזדמנות שאני אמצא את אותו יצור עשיר ואני אמכור לו ואעשה טונה כסף!!! ולמי שלא יודע - הנה הרשימה הכמעט מלאה: שריון זכוכית ב-28000 שקל שני maceים ב-10000 שקל כל אחד mace אחד יותר טוב ב-12000 שקל ויש בטח עוד כמה דברים ששכחתי אבל זה בטח נותן לכם מושג די טוב למה אני צריך מישהו עשיר

shalti

New member
אולי מישהו בבית הילאלו? הם סוחרים

אולי לאחד הגדולים יהיה משהו

פחחחח... איזה נפח מטומטם...

ב-Ghost Gate יש נפח אחד שנמצא בחדר סגור, לבד, ושומר על המדפים שריון זכוכית! זה ממש מטומטם, כי כשהוא הסתכל לכיוון השני גנבתי לו כמעט הכל! אפילו לא הייתי צריך להשתמש בקסם הסוואה, ואני ברמה חמש. וכשהוא הסתובב שוב ולא שם לב שהשיריון הכי יקר שלו חסר, גנבתי עוד כמה חלקים שהיו מאחוריו!
רק חבל שלא היו לו Greaves. עדיין יש לי את אלה מה-Chitin...

shalti

New member
חבר´ה ../images/Emo91.gif

יש שני קסמים קטנים וטובים שיעזרו לכולם אחד נקרא MARK והשני נקרא RECALL קודם עושים את הראשון, שהוא MARK, שזה אומר ציון נניח שאתם בגילדת הקוסמים בבלמורה, אתה עובדים בשביל מישהי, היא שולחת אתכם לALD RUHN לתת למישהו פתק, אין בעיה, עושים את הקסם MARK והולכים לאן שצריך לעשות משימה, כשסיימתם אתם צריכיםלחזור לבלמורה, נכון? פשוט תעשו את הקסם RECALL והופ, אתם בבלמורה בדיוק איפה שעשיתם את הMARK ממולץ ביותר לקוסמים או לאלה שעוסקים בקסם או ללוחמם, אבל לוחמים יצטרכו המון אימונים כדי לעסוק בקסמים האלה

Master Boo

New member
וואלה???

תמיד היה לי את הmark (טבעת), אבל אף פעם לא ידעתי שאפשר להשתגר אליה
זה גם נחמד מאד בתור ציון דרך!
מאיפה משיגים recall? יש מגילה?

shalti

New member
מגילה, קסם או טבעת, חגורה וכאלה

יש לי שתי טבעות שקיבלתי באיזה קווסט תבדוק בכל מיני חנויות, בטוח תמצא פריט כלשהו עם RECALL

יש טבעת,

ואפשר ללמוד אותו. ואם יש לך Soulgem עם יצור ואתה לומד את הקסם הזה, יש אנשים שתמורת כסף יגרמו לחפץ לעשות את הקסם הזה. ככה יהיו מאה אחוזים להצלחה וזה לא יקח לך מאנה.

למעלה