המשך המעללים של קלאב הוטל אילת

kalbhotel

New member
המשך המעללים של קלאב הוטל אילת

קלאב הוטל אילת ממשיכה בצעדים נגד בעלי היחידות. אחרי שהעלתה את מחירי האחזקה השנתיים למחיר של מלון רגיל (מעל ל 2000 שח לשבוע) , אחרי שהיא מקשה על מעבר משבוע לשבוע על ידי הטלת תופסות למיניהם, אחרי שהיא מחייבת כל בעל יחידה לשלם מחיר מלא גם אם הוא לא משתמש בשבוע שלו, החליטה גם לפגוע במוצא האחרון של בעלי היחידות:למכור את השבוע שלהם למרבה במחיר, ולהעביר אותו אליו. מעכשיו בעל היחידה יהיה אחראי לכך שמי שמועבר לו השבוע לא יגרום נזק ויהיה אחראי לנזק של המתארח הבוגר השני. אני בספק שזה עומד בתנאי החוזה אבל חברת קלאב הוטל כבר השכילה להפוך את בעלי היחידות שלה לאויבים הגדולים ביותר שלהם ולמסע הפירסום היעיל ביותר נגד זה שמישהו אחר יקנה עוד יחידה בכל מחיר שהוא. אני אל כל כך מבין את ההגיון הכלכלי שמאחורי הרעיון הזה אבל אני מציע לכל בעלי היחידות לנקוט בכמה פעולות לחלוטין חוקיות כדי שיבינו שיש לנו כוח, מדובר בפעולות פשוטות שאינן צריכות הרבה מאוד תיחכום: א. אל תשתמשו באף אחד משירותי המלון בתשלום, לא במסעדות שלהם, ולא בסופרמרקט. אפילו לא בטלפון של החדר לשיחות יוצאות. בעלי העסקים יתחילו ללחוץ להורדת שכר הדירה ושירותי המסעדות ששיכים לקלאב הוטל יתחילו לחוש את זה בכיס שלהם. ב. תסרבו בכל תוקף להשאיר כרטיס אשראי עם הכניסה לחדר. אין שום סיבה לעשות זאת על פי החוזה. וגם לא שיק פיקדון. היחידות הן לגמרי שלנו ולא של המלון! הם פוגעים בכיס שלנו אז בואו נפגע בכיס שלהם. רק כך ננצח אמנם מתארגנת קבוצה של בעלי יחידות לתביעה (שאין לי שום קשר אליה) http://www.haergon.org/index.as sp אבל אין שום סיבה שלא לעשות את שני הדברים ביחד. תבהירו לקלאב הוטל גם למה אתם עושים את זה! נמאס כבר, אנחנו לא הפרה החולבת שלהם. תעבירו את ההודעה הזו לכל מי שיש לו יחידה בקלאב הוטל אילת.

למעלה