המשחק הבא לא פחות נוסטלגיה

המשחק הבא לא פחות נוסטלגיה

מול קרית גת וזה מזכיר לי את הנצחון הגדול שלנו 1:0 { דני ניראון } בעונת 99-00 שזה היה משחק העונה שהפער עמד על 3 נקודות בלבד בינינו לבינם לאחר מכן גמרנו את קרב העליה ושני הסיבובים הנוספים היו גארבג טיים

ואיי

אודי איזה תותח אני לא מאמין שאתה זוכר את המשחק הזה אני זוכר שנראון הבקיע את הגול בנגיחה אם הראש בכיתי בגול הזה. בסיבוב שלאחר מכן קריית גת ניצחה בחולון 1-2 אבל בסוף חולון עלתה..

באותה עונה

המשחק הראשון הסתיים 0:0 בקרית גת השני 1:0 לנו בחולון השלישי 1:0 לנו בקרית גת והרביעי 2:1 לכם בחולון

באותה עונה

המשחק הראשון הסתיים 0:0 בקרית גת השני 1:0 לנו בחולון השלישי 1:0 לנו בקרית גת והרביעי 2:1 לכם בחולון

איליה13

New member
היה משחק די אפור

אבל את הגול דווקא דני ניראון חייב לדודי ביטרן עם בישול נהדר. בכלל דני ניראון היה תופעה, שחקן עם חוש מפותח ביותר לשערים, מיקום נהדר, משחק ראש נדיר ומעל הכול בן אדם עם אישיות מעולה.

לאודי

זוכר את הבלם המצוין גוצ'ה קוקושוילי ששיחק גם בחולון וגם בקריית גת? אותו קוקושוילי חזר בשבוע האחרון לישראל ורוצה להתחתן בישראל ולהקים כאן משפחה. ביום שישי גוצה היה גם במשחק של קריית גת.

איליה13

New member
יכול להיות שאני טועה

אבל את הגול הזה אני זוכר כך: דודי ביטרן התנהל באגף הימני הגביהה לרחבה ודני ניראון נגח בערך מנקודת הפנדל. אבל כיוון שמדובר בזיכרון שלך אודי אני לא אחלוק עליך.

למעלה