המרת MPG2 ל DIVX

דרור 26

New member
המרת MPG2 ל DIVX

שלום לכולם ומזל טוב על הפורום אני יודע שזו שאלת השאלות איך להמיר DVD ל DIVX וזו לא השאלה (וזה גם לא חוקי אם הסרט לא שלכם, נונונו
) לזה יש מדריכים באינטרנט ויש לי את התוכנות המדוברות (התוכנות והמדריך מהאתר הזה) ועכשיו לבעיה שלי, יש לי כרטיס מסך ASUS 8200 שיש לו כניסת וידאו, יש לו יכולת (יותר נכון לתוכנות שלו) להקליט כאילו היה וידאו התוצאה - קובץ MPG2 הכולל בתוכו פס קול. הבעיה, שעה הקלטה זה 1.3 גיגה (ולא ברזולוציה הכי גבוהה אפילו) נסיון להשתמש בתוכנות המוצגות באתר שהעלתי משאירות אותי עם סרט מקודד ל DIVX אבל בלי סאונד לא הצלחתי לדחוס את התוצאה שכרטיס המסך נותן לי ל DIVX שיכיל גם תמונה וגם סאונד האם יש תוכנה פשוטה (או קונפיגורציה של התוכנות שיש לי) שיכולה לקחת את ה MPG2 הזה ולעשות ממנו DVIX להנאתי
המטרה הסופית למי ששואל עצמו זה להמיר סרט חתונה ישן מוידאו ל DIVX ... תודה מראש ושוב מזל טוב על הפורום

שרונקאם

New member
המממ...

לא רוצה להבטיח כלום אבל יש את התוכנה הזו: http://www.showshifter.com/features/dvr.htm :) תוריד אותה ובהצלחה... תעדכן אותנו איך הלך... שרון.

webmasterN

New member
קודם כל

למה לא להמיר את הקלטת החתונה ל-VCD ? (טוב זה אחר כך) בסדר גמור את השלב הראשון עברת ! קיבלת סרט MPEG עם קול ווידאו - מצויין, אם יש לך אפשרות להמיר מהקלטת ל-MPEG באיכות יותר גבוהה - עשה זאת גם אם זה ייקח 3 גיגה ! התוכנה מס 1 היא Virtual Dub, לפני זה אתה צריך מקודד Divx 3 או 4 מותקן במחשב ביחד עם מקודד MP3 בסיסי (בטוח מותקן לך). בקיצור אתה פותח את ה-MPEG בוירטואל (מחכה קצת זמן שיגמור לסרוק את הסרט) ואז אתה רוצה להמיר ל-Divx, אתה הולך לתפריט Video מסמן שם Full Procecing Mod ובאותו תפריט יש לך Comparassion (דחיסה), אתה לוחץ עליו, בוחר מקודד Divx וב-KBPS אני ממליץ לרשום או 1400 1200 פחות או יותר - לאשר ואז ללכת בתפריט ל-Sound ולסמן שם ful Procecing Mod - לאחר שעשית את כל זה אתה ניגש ל-File ועושה SAVE AVI AS ואז זה מתחיל לקודד לך - זה אמור לקודד את הסאונד גם. בהצלחה

webmasterN

New member
קבל תיקון קטן שכחתי להוסיף

טוב נו מהתחלה: התוכנה מס 1 היא Virtual Dub, לפני זה אתה צריך מקודד Divx 3 או 4 מותקן במחשב ביחד עם מקודד MP3 בסיסי (בטוח מותקן לך). בקיצור אתה פותח את ה-MPEG בוירטואל (מחכה קצת זמן שיגמור לסרוק את הסרט), לך ל-File ושמור את הסאונד בנפרד SAVE WAV, תן לו שם ותשמור. עכשיו אתה רוצה להמיר ל-Divx, אתה הולך לתפריט Video מסמן שם Full Procecing Mod ובאותו תפריט יש לך Comparassion (דחיסה), אתה לוחץ עליו, בוחר מקודד Divx וב-KBPS אני ממליץ לרשום או 1400 1200 פחות או יותר - לאשר ואז ללכת בתפריט ל-Sound ולסמן שם full Procecing Mod ומפה אתה גם פותח את הסאונד ששמרת מקודם בנפרד (WAV Audio) - לאחר שעשית את כל זה אתה ניגש ל-File ועושה SAVE AVI AS ואז זה מתחיל לקודד לך - זה אמור לקודד את הסאונד גם. בהצלחה

למעלה