המרת תאריכים.

simple1

New member
המרת תאריכים.

שלום שוב לכל חברי הפורום. נתקלתי בבעיה שאיני מוצא לה פתרון... אני צריך פונקציה (באם קיימת במחשב באחד מתוכניותיוו ) או לסרוגין תוכנה אשר תמיר תאריך לועזי לעברי , רצוי גם להפך. תודה רבה מראש לכל משיב.

xroeeh

New member
הוא גם יכול להגיד ל windows להפוך

להיות מערכת יהודית כשרה (שומרת שבת כמובן אז היא לא יודעת מה קורה היום). לוח בקרה --> הגדרות אזוריות --> תאריך ובחירה של לוח שנה עברי. רועי

רועי - שים לב ! אם המחשב שלך קיבל

" הכשר בד´צ " ותגדיר לו לוח שנה עברי, לא תוכל להפעיל אותו בשבת. לפי כל הסימנים בקרוב בארץ לא ימכרו מחשבים אחרים אלא רק כאלה...

xroeeh

New member
בגלל זה כשבדקתי אם זה ישנו

לא עשיתי Apply.... הכל היה נכבה..... אם כבר מדברים על דת - אנחנו המדינה היחידה בעולם שמבזבזת כמויות עצומות של כסף על שעון הקיץ ובו הזמן דופקת את העדכון שעון אוטומטי של XP.... רועי

פוליטיקה - קואליציה - כלכלה - מאפיה

- כל אלה הרי מסתיימות עם "ה" וכרוכות באותה חבילה. כל הממשלות מאז בן-גוריון, היו מאוד מרוצות אם ניתן היה לבנות ממשלה ללא "כיפות שחורות" או "מדים שחורים" של בני-ברק/מאה שערים, אך מה לעשות כשעם ישראל בהמוניו רץ ביום הבחירות ושם בדיוק את הפתק הלא נכון. כולם ממש עדר כבשים...

במחשבה שנייה.. יש תכנה שעושה את זה

קוראים לה KALUACH או משהו כזה (קל-לוח) לא זוכרת מאיפה מורידים אותה. אולי FREEWARE? יש שם את כל פרשות השבוע, וגם חגים שלא ידענו עליהם אף פעם..

xroeeh

New member
יש לי תוכנה כזו בפאלם....

זה מצחיק ביותר היא נותנת לך כל מיני נתונים חסרי כל משמעות בשבילי (או בשביל כל אחד) כמו זמנים: ידעתם שיש דבר כזה שנקרא שעה גדולה שזה הזמן מעלות השחר עד השקיעה ולחלק ל 12. מוזר ביותר. רועי

אנו זקוקים לתוכנה כזו רק פעמיים

בחיים : כשאתה נולד, וכשאתה מת. כדי שירשמו אותך במרשם האוטכלוסין ביום הנכון, וכדי שיוציאו אותך מהמרשם לפי התאריך הנכון. בעולם הבא ממילא הכל הולך לפי תאריך לועזי...

ניר ל

New member
להלן קל-לוח

רק בסוף ההורדה לשנות את שם הקובץ לzip תוכנה חביבה ופשוטה

איך משנים סיומת של קובץ?

חוץ מלהמיר BMP ל-JPG אני לא מצליחה לעשות את זה. ד"א התכנה הזאת שימושית כשרוצים לברר מתי זה ספירת העומר למשל, כדי לא לקבוע אירוע באותה תקופה..

ניר ל

New member
החלפת סיומת לקובץ

מתבצעת על ידי 2 F (בכפתורים בשורה העליונה), ואז תשני את סיומת מ txt ל zip

moonsun

New member
לא שמעתי כאן פעם איומים חריפים

ע"י חתול עצבני המאיים על תפוז אם לא יתקנו את הבאג עם נטסקייפ 7 במסגרת השיפוצים המעיקים?????
איומים של חתול.......

tzimi

New member
לא לזלזל בכוחות החתול../images/Emo108.gif

תחכה ותראה מה יקרה להנהלת הפורומים בתאריך 30.2.2003, אני מבטי לנקום...

tzimi

New member
ושוב ניצחתי בקרב../images/Emo108.gif

ביני לבין הלילה!!!

moonsun

New member
זה לא חוכמה..... חתולים ישנים

כל היום וכל הלילה... ואם יש להם רק עין אחת אז ממילא הם לא לגמריי יודעים מתי יש אור ומתי יש חושך....

tzimi

New member
צוחקים על צימי שלי???!!!../images/Emo123.gif../images/Emo108.gif

למעלה