המרפסת - תמונה לשבת

• פותח הנושא Jeri
  • פורסם בתאריך

Jeri

New member
המרפסת - תמונה לשבת

לא בדיוק מרפסת במובן המקובל של המילה אך התוצאה קנתה אותי עוד בטרם ראיתי את תוצאות הפיתוח. המקום די נטוש, כבר שנים לא מתגורר שם איש. חלמתי על דמותו בפרופיל של גבר זקן המהלך לכיוון היציאה מן הפרים בצד שמאל אולם לא מצאתי כזה. גם כך אני מוצא חיות ומסתוריות במרפסת שלי, הרי מישהו חייב מעת לעת להשקות את הפרחים.. להתראות מחר Jeri

amir459

New member
יפה

אבל הקיר חשוף מדי לדעתי. נדמה לי שהיה עדיף לקחת מדידה מהאזור המוצל. אמיר

PeTerParKer

New member
There a slight lack

of contracst, due to the brightness of the wall, and the balcony noy being very dark and definetive... but other then that, it´s a great picture - interesting subject and good composition

einat-z

New member
תמונה יפה, קצת בהירה מידי

ואמיר - אם המדידה היתה מאזור כהה יותר, התמונה היתה מתקבלת עוד יותר בהירה, כלומר הקיר היה חשוף עוד יותר. אמיר, יצא שפעמיים רצוף אני מתקנת אותך על משהו. זה לא אישי. אני לא מתנגחת או משהו.

amirh

New member
jeri

יופי של תמונה פרספקטיבה צבעים ואיכות עמיר.

vetruven

New member
../images/Emo45.gif

תמונה יפה אהבתי

Jeri

New member
תודות למגיבים, ומעט טכניקה

תמונות מסוג זה מהוות כאב ראש וקושי לא קטן למדי אור אינטגרלים הבנויים בתוך המצלמה. בד"כ, מדי אור מהסוג האחרון יולכו שולל אחר האור הרב המוחזר מהקיר. אם אתם סומכים על המצלמה האוטו´ שלכם במצבים כאלו נגזר גורלכם לקבל תוצאה בה המרפסת וכל מה שבא כהים וחסרי חיים. בקיצור, זה לא זה. העדפה שלי במקרים כאלו היא מדידה נקודתית (ספוט), מהמקומות המואפלים ומהמקומות הבהירים. אם מד האור במצלמה שלכם מאפשר בחירה כזאת לכו על זה, אם לא מדידה מהאובייקט המצולם עצמו דרך מד ידני היא המומלצת ביותר. שיקלול תוצאות החשיפה לכדי ממוצע יעניק תוצאה סבירה כפי שקיבלתי בתמונה הנ"ל. לעיתים בתסריטים אחרים, אנו נדרשים להצמד לקריאת מד האור החשובה לנו ולהתעלם מן היתר. התוצאה תכלול קרוב לוודאי חלקים "שרופים", אך הנושא המרכזי יובלט על מרבית גווניו. להתראות Jeri

k_dov1

New member
צילום מרפסת

יפה, אהבתי את המיקום, והאור עם הצלליות הארוכות שתרם ל"הוצאת" הטקסטורה. ג´רי, ניתן למדוד את האור ישירות מהקיר הבהיר, ולעשות פיצוי חשיפה של רק +1 וזהו. כך לא נאבד שום פרט.

למעלה