המקלחת...

המקלחת...

אנחנו באמבטיה הכוס שלך חלק, רטוב, מים גולשים עליו. אני כורע ברך לידך, מקרב את הפנים שלי לכוס שלך, שולח לשון. ארוכה. מתחיל לנשק מסביב. מתחיל להעביר את הלשון שלי במעגלים מסביב לכוס, על הירכיים, על הבטן. מנשק ומתקרב כל פעם. מפסק את הרגליים שלך, מניח רגל אחת על הקצה של האמבטיה ומתחיל ללקק ממש קרוב לכוס שלך, כל מילימטר של עור. מתקרב לשפתיים. מלקק את החיבור המדהים בין הכוס לרגל. ממש מסביב לשפתיים. זה נעים... מדגדג קצת.... אני מתחיל להעביר את הלשון בעדינות עדינות, מלמטה, מתחילת הכוס, מהחיבור שם למטה, חלקת העור הזאת בין הכוס לחור האחורי ומושך את הלשון למעלה. לאט. רטוב. דרך השפתיים של הכוס. מפסק את השפתיים קצת, מתעכב על הלשון, ומעלה אותה עוד למעלה. לכיוון הדגדגן. מעביר את הלשון מסביב לדגדגן. לא נוגע... רק מלטף מסביב. היד שלך על הראש שלי, מלטפת את השיער, דוחפת בעדינות את הראש שלי אל בין הרגליים שלך. אני חוזר על התנועה שוב, מלמטה, דרך השפתיים שוב. מכניס את הלשון לתוכך, טועם את המיצים שלך, בודק כמה את רטובה. ממשיך לטפס למעלה. ואז יונק את הדגדגן שלך אל בין השפתיים שלי, מנשק אותו, מלקק אותו, מעביר את הלשון עליו ומהצדדים. מוצץ אותו לתוך הפה שלי, מכניס אותו בין השיניים, נושך בעדינות... לאט מזיז את הראש מצד לצד. נותן לשיניים שלי למשוך את הדגדגן לצדדים. עכשיו את מרגישה את האצבע שלי מתחילה ללטף את הכוס שלך, את הפתח המדהים לתוכך, את השפתיים. מפריד אותן ומתחיל ללטף את החור שנפער, מחדיר קצה של אצבע פנימה כשהלשון שלי עדיין על הדגדגן שלך. מטיילת עליו. משחקת מחבואים. פעם הדגדגן שלך בתוך הפה שלי, נמצץ, ופעם הלשון שלי משחקת מסביב לדגדגן. האצבע מתחילה לחדור פנימה, לאט. מלטפת אותך מבפנים, מתחיל להניע את האצבע פנימה והחוצה. המים זורמים על שנינו, מוסיפים לרטיבות השופעת שלך... את מרגישה את האורגזמה מתחילה להבנות בתוכך. רועדת. בלי שליטה. האצבע שלי מתחלפת בשתיים. ממשיך להכניס ולהוציא בקצב איטי. משגע אותך. הפה עדיין צמוד לדגדגן, עושה בו שמות, והוא רטוב כל כך. הגוף שלך מתחיל לרעוד חזק יותר. האורגזמה מתחילה לשלוח את שלוחותיה המתוקות. ממרכז הגוף שלך מתפשטים מעגלי העונג. עוברים בכל גופך מטלטלים כל איבר נוגעים בכל עצב זה נמשך ונמשך ואז הגוף קורס האצבעות שלי נשלפות ממך הפה עוזב את הדגדגן המעונה שלך ואני מחזיק אותך בזרועותיי משכיב אותך באמבטיה נותן לגופך לשקוע בים הקצף להירגע להסדיר נשימה להוריד דופק ולהמשיך לסיבוב הבא...

WOW

למעלה