המצעד של הלייף - מספר 30

necky

New member
המצעד של הלייף - מספר 30

מקרא עזרים:
עלייה
ירידה
כניסה חדשה
דריכה במקום
העלייה של השבוע
הירידה של השבוע מצעד מספר 30: 1. lost in you
2. unbreakable
של מקום 3. flying without wings
4. why do i love you
של 2 מקומות 5. if your heart's not in it
של מקום 6. every little thing you do
של 3 מקומות 7. soledad
של 2 מקומות 8. love takes two
של 2 מקומות 9. miss you nights
של 3 מקומות 10.my private movie
של 3 מקומות בפינה לשיפוטכם: 1. crying girl 2. bop bop baby בפעם שעברה.... השיר bop bop baby לא נכנס למצעד. יצאו מהמצעד: 1. dreams come true 2. queen of my heart קצת היסטוריה: השיר dreams come true שהה במצעד 10 שבועות והמקום הכי גבוהה אליו הגיע היה המקום השלישי, והוא יצא מהמקום השמיני. השיר queen of my heart היה בפינה לשיפוטכם וכמו בהזדמנות הראשונה שלו גם הפעם הוא לא נכנס למצעד. סיכום שבועי למצעד: lost in you הוא הבי-סייד הראשון שכובש את הפיסגה והוא עוד עושה את זה עם כניסה ישירה מהפינה לשיפוטכם, למקום השני יורד השיר unbreakable שהסתפק בשבוע אחד בפיסגה וחוזר למקום האהוב עליו, דריכה במקום השלישי לשיר flying without wings, השיר why do i love you יורד שני מקומות אל המקום הרביעי, ירידה של מקום אחד לשיר if your heart's not in it שיורד למקום החמישי, למקום השישי עולה השיר every little thing you do שעולה שלושה מקומות, השיר soledad יורד שני מקומות אל המקום השביעי, עלייה של שני מקומות לשיר love takes two שעולה למקום השמיני, השיר miss you nights יורד שלושה מקומות אל המקום התשיעי, עוד ירידה של שלושה מקומות עושה השיר my private movie שסוגר את המצעד השבוע. אנא הצביעו והשפיעו תודה מראש

necky

New member
שלייייייייי

1. soledad 2. why do i love you 3. unbreakable 4. lost in you 5. my private movie

אני ../images/Emo9.gif

Unbreakable Flying Without Wings If Your Heart's Not In It Every Little Thing You Do Love Takes Two

Miss You Nights

New member
שליייי!! ../images/Emo163.gif

ויי כמה שנים לא הצבעתייייייי חחח ..
unbreakable
love takes two
bop bop baby
why do i love you
every little thing you do

rachelMcfadden

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אנייייי crying girl miss you nights lost in you if you're hearts not in it every little thing you do

Lillly Sue

New member
שלי

1.My private movie 2.lost in you 3.miss you nights 4.If ur heart's not in it 5.why do i love u

yehudit b

New member
אנשים מה קורה איתכם???

crying girl זה שיר נורא חמוד!! איך אתם מתעלמים ממנו... אמנם לא שיר גדול, אבל יש לי הרבה נוסטלגיה איתו *פרצוף חולמני*

MaRk GiRl

New member
שלי../images/Emo140.gif

1. Bop bop baby
2.my privte movie
3.why do i love you
4.love takes two
5.flying without wings

למעלה