המצלמה ב- TM100 זהה ל- GX20 ?

• פותח הנושא N641
  • פורסם בתאריך

N641

New member
נסיון הקפצה ../images/Emo13.gif

1234567890

N641

New member
אתה מתכוון ב- TM100 הרמה פחות?

אני מדבר לעומת ה - GX20 (שניהם VGA) שארפ התקינו מצלמה "פשוטה" יותר בדגם החדש שלהם?

N641

New member
או.קיי. תודה.

כן , תיארתי לעצמי שזאת הסיבה. פשוט לא מצאתי מפרט שאומר את סוג החיישן שלו. קצת מוזר שהם השקיעו במסך כל כך יקר וטוב והורידו את החיישן. חבל.

Pinkas XL

New member
לא.

ב-GX15 הותקנה מצלמה עם חיישן CMOS, ב-TM100 יש מצלמה זהה לזו של ה-GX20 וישנן ביקורות אוהדות עליה(אך עדיין לא נתקלתי בדוגמאות) ועל המכשיר בכלל. ב-TM100 אין פלאש כמו ב-GX20, אך יש מצב לילה. ישנה גם מראה ב-TM100 במקום המסך החיצוני ב-GX20. מכשיר מומלץ מאוד. (לדעתי, עדיף על הסמסונג D410)

2cookie

New member
על הD410 מן הסתם, מסך QVGA

אבל עדיין הGX20 עדיף עליו לדעתי... כמה זיכרון יש בTM100?

Pinkas XL

New member
יש האומרים 2.5, ויש האומרים 6.

חוץ מזה, במסך של ה-TM100 יש צבעים טובים יותר מאלה שבמסך של GX20(ואם ההבדלים דומים לאלה של GX20 ו-GX30, אז ההבדל מורגש ב"חמימות" התמונה). התפריטים המזעזעים של וודאפון הוחלפו ביפים יותר של T-Mobile, אך יש כאלה שימצאו את התפריטים של GX-32/22 יפים יותר. צלצולים טובים יותר ב-TM100, דפדפן xhtml בנוסף ל-WAP 2.0. בניגוד ל-GX20, יש ב-TM100 גם Email.

2cookie

New member
אני תמיד העדפתי את של ה20..

בכל מקרה אתה צודק בקשר למסך אבל לדעתי המבנה של פולדר, המסך החיצוני לחיסכון בסוללה והפלאש במצלמה עדיפים על מסך מעולה במילא... ובקשר לXHTML- אני בטוח שבגלל שיש לו CACHE זערורי חווית הגלישה תהיה גרועה כמו בנוקיה מסידרה 40.

Y__ME

New member
אפליקציה שיושבת ב sim

מאפשרת פעולות שקשורות ל sim לרשת ולטלפון בקיצור כמעט הכל. כתובות ב java לא ניתן לטעון לבד מאחר ומוגן בקוד שידוע רק למפעיל ניתן לטעון מראש ביצור ה sim או לטעון מהאויר ota , החסרון גודל קטן. הsim היום הם בגודל 64k ( סלקום אורנג , פלטל 16 או 32 ) כשהלפונים ה sms ושאר השטיות לקחים בין 30 ל 40 כך שנותר לאפליקציות די הרבה קפיש

למעלה