המצב לא טוב אבל יש סיכוי

המצב לא טוב אבל יש סיכוי

לנהריה נשאר את חולון, ואותנו במלחה ומחזור אחרון את ר"ג לאשקלון נשאר את הצהבת, בני השרון ומחזור אחרון את חולון. לנו נשאר את ר"ג, נהריה (שניהם בבית) ומסיימים את העונה בגליל. אם נהריה מפסידה 2 משחקים ואנחנו מנצחים עד סוף עונה יש שיוויון נקודות, אם הם מפסידים הכל ואנחנו מנצחים הכל עברנו אותם. יש מצב שאשקלון תפסיד עד סוף העונה, סיכוי לא רע תלוי איך תראה בני השרון. יש עדיין מצב להגיע לפנייל פור, אם כי צריך הרבה ניסים כאן. נהיה יותר חכמים יום ראשון

לסיכומו של דבר: הסיכוי שתגיעו לפינל

פור הם בערך אותם הסיכויים שיגדלו לי שערות על היד, או ששמיר יחזור אליכם, או שמגדל פיזה יתישר מעצמו.. יש גבול לניסים

bendelac

New member
צודק יש גבול לניסים

צמצום 20 הפרש ברבע זה נס קטן לעומת 3 נצחונות של קבוצות שסיימו את העונה (ועוד הפסדים של קבוצות אחרות לחולון שהיא כיום הקבוצה הטובה בליגה)

אפילו אם תגיד שמכבי מתבכינים על

השופטים, להזכירך היה משחק לא מזמן שדן שמיר רתח על השופטים, קיבל טכנית ועוד התבטא אחרי זה שאסור לשופט xxxx לשפוט את י-ם.. לפני שנתיים בגביע טפירו שהיה בי-ם אמר שהשופט גרם שמכבי יקחו ת`גביע.. שנה אחרי זה לקחתם אתם את הגביע וכולם ראו כמה השופטים היו נגד מכבי,שרקו על כל נגיעה יבשה.. וכל זה כביכול להחזיר להפועל על השיפוט מלפני שנתיים.. אז אל תבואו ותגידו שרק מכבי מתבכיינת על השיפוט

bendelac

New member
מי אמר שרק?

אבל הפועל לא ביזו את הנשיא וברחו מטקס הענקת גביע. מכבי כן! צריך לעשות למכבי מה שעשו לפריס סן ז'רמן - שנה הבאה הם לא משחקים בגביע.

טוב עשו מכבי שברחו מהפודיום..

עם שיפוט כזה זה פשוט טמטום לעמוד שמה... כמו שהתבטאו כמה: השופטים ניצחו... אבל למרות זאת מכבי גם שיחקה קצת צולע

בעיניימשלי אתה כזה זיין שכל

השופטים ניצחו הא? השופטים מחקו פיגור של 18 נקודות הא? עסה לי טובה לך תמכור עגבניות עם השטויות שתה מדבר.

bendelac

New member
זה בדיוק מה שאני אומר

השופטים תמיד טעו לכיוון מכבי ובפעם הראשונה המשמעותית שהטעויות היו לרעתם הם ברחו מהטקס. התנהגות של לוזרים

Pure M

New member
עם איך שאנחנו נראים היום..

לא מגיע לנו לעלות. פשוט לא מגיע. ואם אנחנו נעלה, זה יהיה לא בסדר.

AmiTutiT14

New member
../images/Emo13.gif יום יבוא ותקלוט שהטכנולוגיה כבר קיימת!

(ואז אולי תתקין מסנג'ר...)

Pure M

New member
יו, את!

כמה זמן עבר.. יאללה, השארי לך! אנחנו מחזירים עטרה ליושנה.

שiש

New member
אכן

תפוס את יואבי בצווארון, אני רואה שעמית גם פה, חסר לנו רק את ההוא... נו... ההוא שהתחתן איתי והרגיז פה את כולם... (שיט! איך קראו לו???)

Pure M

New member
חבל,

אבל ממש לא מפתיע. כל כך הרבה הפסדים היו לנו בתקופה האחרונה.. וספונסרים יהיו, כי גם אחרי עונה חלשה, יודעים מי זו הפועל ירושלים.

למעלה