המפגש

המפגש

אנשים,לא נראה לי שנוכל לעשות את המפגש מחרתיים..עדיין לא החלטנו על שעה וגם אין מספיק אנשים שבאים.... אז מה אתם אומרים,נקבע תאריך אחר או שנחכה עם זה בינתיים?או שבכל זאת נעשה את זה מחרתיים?

SofyTofy

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמפגש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo103.gif

לי אין בעיה - כל שעה, גם מחרתיים. תגיבו

אמממ נראה לי שנהיה מאוד מעט...

3 או 4.....אז לא נראה לי ששווה לעשות מפגש בכלל.....בשביל מפגש צריך הרבה אנשים...

SofyTofy

New member
תגיבו../images/Emo70.gif מי בא בכלליות../images/Emo35.gif../images/Emo103.gif

בלי קשר אם זה יהיה מחרתיים או לא (ציינו בהודעה אם אתם יכולים להגיע גם מחרתיים ומתי)..

אני

ואני אוכל להגיע מחרתיים אם יהיה הרבה ביקוש... ואני יכולה להגיע רק בערב. לא נראה לי שהרבה יכולים/רוצים/מורשים להגיע...

pompii

New member
בקשר למפגש שאמור להתקיים היום..

תראו אנשים, אני לא מתכוונת לבוא, כבר אמרתי ממזמן שלו. אבל אתם צריכים להחליט על יום ולקבוע קביעה סופית... אנחנו תמיד ניסינו לקבוע מפגשים וזה לא הלך כי אף אחד לא בטוח! תקבעו, אפילו אם אתם 3 מה אכפת לכם, סתם לצאת מהבית קצת! חופש!אין לכם למה ללמוד או הרבה מה לעשות, אפשר למצוא זמן להיפגש אתם צריכים לקבוע ולהיות שלמים עם זה!! תלכו, תיפגשו היום, אפילו אם אתם רק שלושה...זו לא כזאת בעיה תקבעו שעה, שכל אחד יתן אישור שהוא בטוח בא ואז כולם יבואו, אבל יאללה תזיזו עניינים תהיו יותר אקטיביים ותשתפו פעולה... אלא אם אתם לא רוצים...

אבל 3 זה משעמם....

תראו,אין לי בעיה לנסוע ולהגיע היום למפגש,אבל רק בשביל 3 או 4 אנשים? זה לא נקרא מפגש פורום.... זה לא כלכך פשוט לקום ולבוא כי לא כולם גרים באזור ת"א וצריכים לנסוע כדי להגיע,ולא לכולם יש הסעה,אז כל הסיפור לא נראה לי שווה בכלל...

למעלה