המעו"ף - לאן?

מצב
הנושא נעול.

RonenM62

New member
מאה בוקר טוב. חייב לרוץ אבל לפני כן

דבר נוסף
נשברה מגמת הירידה.
מאה בוקר טוב. חייב לרוץ אבל לפני כן
כן מגיעה לך תשובה... אני לא זיהיתי ראש וכתפיים, אבל אין לי פשוט זמן לנתח טוב יותר ויתכן שאתה צודק. אם כן, על מנת לבסס את התבנית עם סיומה, על המחירים לנוע לכיוון הנגדי של התבנית, לפחות בטווח של האנך היורד מהראש לקו הצוואר. שוב, אם אתה צודק, אתה אמור לראות תנועה חדה דרומה. מצרף לעיונך את הגרף שלי. אני מזהה סימטריה בהתנהגות המחירים משני צדדיו של שער הבסיס ... נשתמע יותר מאורח. חייב לרוץ. יאללה ביי

RonenM62

New member
זהירות!!! צוללים!!! 440!

22-6: עוברים לעליות...
מצ"ב גרף תוך-יומי 5 דקות...
זהירות!!! צוללים!!! 440!
רמת ההתנגדות ההסטורית שהפכה אך ביום חמישי האחרון לרמת תמיכה, נבדקת שוב. כאמור כתבנו כאן שעל המחירים להחזיק מעל לרמה זו שלושה ימים לפחות, על מנת לבסס את התנועה צפונה שיצאה לדרך ביום חמישי. עד כה מטלטל המעו"ף במורד הסולם עליו טיפס, לאחר שנגע הבוקר ברמת שיא של 448.96 ומיד צנח דרומה.

mah1

New member
רונן מה נשמע????

זהירות!!! צוללים!!! 440!
רמת ההתנגדות ההסטורית שהפכה אך ביום חמישי האחרון לרמת תמיכה, נבדקת שוב. כאמור כתבנו כאן שעל המחירים להחזיק מעל לרמה זו שלושה ימים לפחות, על מנת לבסס את התנועה צפונה שיצאה לדרך ביום חמישי. עד כה מטלטל המעו"ף במורד הסולם עליו טיפס, לאחר שנגע הבוקר ברמת שיא של 448.96 ומיד צנח דרומה.
רונן מה נשמע????
אני מקווה שנירגעת מכל העניין. ועכשיו לעניין לדעתי השוק נתמך היום יופי ברמת ההתנגדות 441. אם כי נראה לי על פניו שהכל היה משחק של מס' שחקנים לקראת הפקיעה. ראה מחירי קולים סוף יום. מה דעתך|????? בציפיה לתגובה

RonenM62

New member
היי מאה.

רונן מה נשמע????
אני מקווה שנירגעת מכל העניין. ועכשיו לעניין לדעתי השוק נתמך היום יופי ברמת ההתנגדות 441. אם כי נראה לי על פניו שהכל היה משחק של מס' שחקנים לקראת הפקיעה. ראה מחירי קולים סוף יום. מה דעתך|????? בציפיה לתגובה
היי מאה.
אני רגוע לחלוטין. לא אוהב שמתחזים לא ועוד פחות מכך שפורצים לי הבייתה. זו לא הפעם הראשונה (הראשון היה מעוף פלייר, ונדמה לי שגם מקסים טען שפרצו לו ל"ניק" רק אתמול או שלשום...) אין לא מושג בנוגע לשחקני המעו"ף. לא מבין בזה. מה שברור לי לחלוטין שרמת התמיכה החדשה תיבחן במהלך הימים הקרובים מספר פעמים ועליה להשמר. במידה ותפרץ מטה, אנ עשויים לחוות צלילה עמוקה. מקווה שיש לך את הציוד הדרוש לצלילה. ביי רונן

RonenM62

New member
מצטער על כל השגיאות. עושה 100

היי מאה.
אני רגוע לחלוטין. לא אוהב שמתחזים לא ועוד פחות מכך שפורצים לי הבייתה. זו לא הפעם הראשונה (הראשון היה מעוף פלייר, ונדמה לי שגם מקסים טען שפרצו לו ל"ניק" רק אתמול או שלשום...) אין לא מושג בנוגע לשחקני המעו"ף. לא מבין בזה. מה שברור לי לחלוטין שרמת התמיכה החדשה תיבחן במהלך הימים הקרובים מספר פעמים ועליה להשמר. במידה ותפרץ מטה, אנ עשויים לחוות צלילה עמוקה. מקווה שיש לך את הציוד הדרוש לצלילה. ביי רונן
מצטער על כל השגיאות. עושה 100
דברים בו זמנית... ביי אח"כ.

RonenM62

New member
מאה, אני יוצא. אחזור ב-2200. ביי

רונן מה נשמע????
מאה, אני יוצא. אחזור ב-2200. ביי

RonenM62

New member
מאה ידידי,

לילה טוב
רונן מה שלומך? מה לדעתך מצפה לנו מחר ? הערכה טכנית כמובן תודה
מאה ידידי,
מצטער שלא עניתי לך בזמן. הייתי בפגישות עד שעה מאד מאוחרת (או אולי מוקדמת בבוקר?...) בכל אופן לשאלתך: בהמשך למה שכתבתי במהלך היום, השוק תנודתי מאד והשערים בדקו פעמיים את רמת התמיכה סביב ה- 440-441 ונסוגו צפונה. עוצמת התנועה תמדד כאמור בהשארות מעל לרמה זו במהלך היומיים הקרובים. אינני יכול לצערי לנבא מה צפוי לנו מחר. אני יכול רק לומר שמניתוח המאקרו, התנהגות השוק והניתוח הטכני, אני מניח שלקראת הפקיעה קיים פוטנציאל רב יותר לעליות מאשר לירידות. (גם זאת ללא ודאות מוחלטת). בכל מקרה הזהרתי כאן יותר מפעם אחת, לשקול היטב את האסטרטגיה הננקטת על ידך ולהגן במשנה זהירות על הפוזיציה (גם זאת בשל התנודתיות וחוסר הוודאות בשוק). המשך שבוע טוב, רונן

RonenM62

New member
23/6: מבחן התמיכה...

המעו"ף - לאן?
שבוע טוב. בשבוע שעבר "שברנו שיא" בשירשור הארוך והענייני ביותר שהיה כאן מזה חודשים. גם השבוע נפתח שרשור דומה, להחלפת דעות בעניין המעו"ף. לי, כידוע לכם, אין מושג בעניין המעו"ף. אינני "משחק" במשחק וכל העניין שלי מתמקד במגמה, מחירים, מחזורים וההשפעות שיש לכך על השוק. שבירת רמת ההתנגדות המשמעותית (436-439) שהתרחשה ביום חמישי שחלף, תוך מחזורים נאים (516M), מעמידה אותנו בפני "משחק" חדש. שמירה במהלך שלושת הימים הקרובים על הרמה שמעל ל- 440 תבסס את התנועה צפונה לאורך זמן. רמת ההתנגדות הבאה, סביב 459 (פלוס מינוס 1.5 נק') אני מאחל לכולכם שבוע טוב ופקיעה מוצלחת.
בוקר טוב. בצד שבירת שיא השערים אתמול - 448.96, איבד המעו"ף בסופו של יום מסחר תנודתי, 1.24%. מניית כלל ביטוח "גררה" את המעו"ף דרומה, לאחר שאיבדה 3.9%. מניית אגיס נסחרה נגד המגמה וסיימה בעליות של 3.7%. מצ"ב גרף תוך-יומי (5 דק') לסיכום המסחר במעו"ף אתמול. הנני מאחל לכולכם, יום מוצלח (וזהיר) רונן <הגרף כרגיל באדיבות בורסהגרף>.

RonenM62

New member
ולסוחרי הנאסד"ק:

בוקר טוב. בצד שבירת שיא השערים אתמול - 448.96, איבד המעו"ף בסופו של יום מסחר תנודתי, 1.24%. מניית כלל ביטוח "גררה" את המעו"ף דרומה, לאחר שאיבדה 3.9%. מניית אגיס נסחרה נגד המגמה וסיימה בעליות של 3.7%. מצ"ב גרף תוך-יומי (5 דק') לסיכום המסחר במעו"ף אתמול. הנני מאחל לכולכם, יום מוצלח (וזהיר) רונן <הגרף כרגיל באדיבות בורסהגרף>.
ולסוחרי הנאסד"ק:
רמת התמיכה שנוצרה ב- 28/5/03, נשמרת בביטחה. מעיון בגרף המצורף ניתן להבחין כי המחירים נעים לאורך קו המגמה שנוצר על ידי זווית גאן (1x1). עד כה נפרץ קו המגמה הנוצר על ידי זווית זו, כלפי מטה, פעמיים לאורך שלושת החודשים האחרונים. בשני המקרים היה זה לפני התמודדות עם רמת התנגדות משמעותית, הפעם האחרונה, לפני פריצת רמת 1556.6 אשר הפכה כאמור לרמת התמיכה. זווית הטיפוס היא: 24.09 נק' ליום... המרחב שבין זווית הגאן הראשית (1x1) לבין חברתה (2x1), מאפשר מרחב תמרון נרחב למחירים, כלפי מעלה. רמת ההתנגדות הבאה: 1686.0. אני צופה תנועה משמעותית בטווח של 5-7 ימי מסחר, עקב מפגש רמת ההתנגדות המינורית הבאה, עם זווית הגאן העולה (כפי שניתן ללמוד מהגרף). <הגרף כידוע באדיבות בורסהגרף>

mah1

New member
בוקר טוב

בוקר טוב
מה שלומך היום? אני מקווה כי באו לקיצן כל המלחמות. יש לך אולי גרף יומי הכולל קווי תמיכה (כפי שפירסמתה שבוע שעבר. אודה לך אם תוכל לפרסמו. בתודה מראש

RonenM62

New member
בוקר טוב, מאה:

בוקר טוב
מה שלומך היום? אני מקווה כי באו לקיצן כל המלחמות. יש לך אולי גרף יומי הכולל קווי תמיכה (כפי שפירסמתה שבוע שעבר. אודה לך אם תוכל לפרסמו. בתודה מראש
בוקר טוב, מאה:
האם אתה מתכוון לגרף השבועי?

RonenM62

New member
היי, מקווה שזה מה שחיפשת...

בוקר טוב
היי, מקווה שזה מה שחיפשת...
<הגרף באדיבות בורסהגרף>

RonenM62

New member
והנה עוד אחד עם זוויות גאן...

בוקר טוב
והנה עוד אחד עם זוויות גאן...

מצב
הנושא נעול.
למעלה