המספרים עולים

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ושר הבריאות אומר
כשנגיע ל-2000 חולים ביום נכנס לסגר.
מה תקחו מסגר הקודם אם ונכנס לסגר?
מה תשאירו מאחור?

SupermanZW

Well-known member
זה משחק מיותר. לא צריך להכניס לסגר בשום מספר. חולים צריכים להכנס לבידוד, זה הכל.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא בטוח שיעמדו בקו האדום הזה (מעבר לכך שלא שמעתי אותו משר הבריאות).
הרי ברור לחלוטין שהמספרים יעלו בזמן הקרוב, גם אם הצעדים שננקטו השבוע יהיו אפקטיביים.

כך או אחרת נקווה שלא נצטרך להגיע לסגר מלא, אבל נכון לעכשיו אני לא בטוח שניתן יהיה למנוע את זה.

SupermanZW

Well-known member
אני לא בטוח שיעמדו בקו האדום הזה (מעבר לכך שלא שמעתי אותו משר הבריאות).
הרי ברור לחלוטין שהמספרים יעלו בזמן הקרוב, גם אם הצעדים שננקטו השבוע יהיו אפקטיביים.

כך או אחרת נקווה שלא נצטרך להגיע לסגר מלא, אבל נכון לעכשיו אני לא בטוח שניתן יהיה למנוע את זה.
מלכתחילה נקבע קריטריון לא רלוונטי. הקריטריונים הרלוונטים הם כמות מאושפזים בטיפול נמרץ וכמות חולים קשים, לא שום דבר אחר. כמות תוצאות חיוביות ליום לא רלוונטית לשום דבר.

Harrington

Well-known member
מנהל
מלכתחילה נקבע קריטריון לא רלוונטי. הקריטריונים הרלוונטים הם כמות מאושפזים בטיפול נמרץ וכמות חולים קשים, לא שום דבר אחר. כמות תוצאות חיוביות ליום לא רלוונטית לשום דבר.
לא מסכים עם התזה הזאת. היא נשמעת הרבה והתקשורת מקדמת אותה במלוא כוחה, אבל אין לה אחיזה מיוחדת במציאות. הרי כאשר כמות הנדבקים הכללית עולה ברור לגמרי שזה יוביל מתישהו גם לעליה במקרים הקשים. האם צריך לחכות לעליה הזאת בפועל כדי להתחשב ולהיערך לקראתה? רק כסיל יעשה זאת. אף אדם שיש לו אחריות אמיתית על קבוצת אנשים לא יפעל כך.

SupermanZW

Well-known member
לא מסכים עם התזה הזאת. היא נשמעת הרבה והתקשורת מקדמת אותה במלוא כוחה, אבל אין לה אחיזה מיוחדת במציאות. הרי כאשר כמות הנדבקים הכללית עולה ברור לגמרי שזה יוביל מתישהו גם לעליה במקרים הקשים. האם צריך לחכות לעליה הזאת בפועל כדי להתחשב ולהיערך לקראתה? רק כסיל יעשה זאת. אף אדם שיש לו אחריות אמיתית על קבוצת אנשים לא יפעל כך.
הגרפים מראים אחרת.

Harrington

Well-known member
מנהל
הגרפים מראים אחרת.
אם קראת את דברי אתה לא תמצא פליאה גדולה במה שכתבת.
המועד הנכון לבדוק את הגרפים הוא כשבועיים לאחר העליה בהדבקה הכללית. עד אז הם חסרי משמעות מבחינה זו.

למעלה