המסע שלי עם מאריה...

nadav26

New member
המסע שלי עם מאריה...

זה באמת היה מסע מעניין ללוות את מאריה מתחילת הדרך... ובאמת בשנה-שנתיים הראשונות היא היתה כוכבת ענקית בארה"ב, אבל אנשים לא כ"כ הכירו אותה כאן ובאירופה. ואני שמח שהייתי שם ברגעים הראשונים שלה. גם MUSIC BOX דרך אגב התחיל להפוך להצלחה ענקית בארץ עם צאת הסינגל WITHOUT YOU. אני באמת חושב שהיא מוכשרת בצורה בלתי רגילה, ושהיא יודעת לכתוב שירים שמדברים אל כל נפש, באופן אמיתי ולא מתנשא. ואם הייתי צריך לבחור שלושה אלבומים שלה הייתי בוחר: באלבום הראשון, באנפלאגד וב-פרפר, שאני חושב שהוא האלבום הכי טוב שלה. אבל מאריה עשתה המון שטויות מאז.. . אחרי BUTTERFLY היא הוציאה את RAINBOW שלצד שירים טובים (MARIAH´S THEME, PETALS, AGAINST ALL ODDS), היא הקליטה בו כמה שירים לגמרי מיותרים בעיני: HOW MUCH, EX-GIRLFRIEND..., וגם התחילה לשווק את עצמה לא לעניין ולהתמקד בלבוש פרובוקטיבי (כל החוברת צילומים של "ריינבו" שהיא נראית כמו נערה מתבגרת ולא כמו אישה בת 30...). ועל הנפילה של גליטר..כולנו יודעים. בעיני זה לא אלבום רע, יש בו כמה שירים ממש מוצלחים: LEAD THE WAY, ALL MY LIFE, WANT YOU ו-REFLECTIONS, אבל גם כמה דברים ממש לא לעניין... נקווה שעם האלבום החדש היא תחזור למה שהיא יודעת באמת...

mcgal

New member
ומה עם after tonight

שיר יפההה ותגידו הוא לא מזכיר לכם את my all?

roimc

New member
מ-ל-א אנשים אומרים את זה ואני

לא מוצא שום דימיון...

למעלה