המנהלים הלכו לישון ????

qwazimodo

New member
המנהלים הלכו לישון ????

אם כן , אז אפשר להביע דעה בלי שהיא תימחק !!!! מוזר ותמוהה בעיני , כי הפורום ממשיך לשאת בשמו "תמיכה טכנית" ולא "בית הזונות לנושאי המחשב". הרי , כל פרחח (וגם פרחחית) זב חוטם וחסר אינטליגנציה , יכול ליזום כאן את מגוון שאלות הקרש הנפוצות מבלי הניד עפעף מצד ההנהלה . למעלה מכך , סביר אף להניח כי עקב מהירות התגובה בפורום זה (כמתבקש מפורום של תמיכה) מתנקזות אליו ים של שאלות , אך חלקן מגיע לשיאי טימטום ספקטקולריים (יא אולוהים ...) ו/או לרמת אי רלוונטיות מדהימה !!! מיותר לציין כי אף אחד ממנהלי הפורום (לדורותיו) , לא טרח להסביר לנתמך מהו תפקידו בתור שואל שאלה , כיצד עושים זאת , וכיצד ממתינים בסבלנות לתשובה . כמובן שאם היא לא מגיעה - יש סיבה לכך !!!!. למען הסר כל ספק , אני ארד למישור האישי !! , כי בו טמונה אוזלת היד !!! נועם ורועי התעוררו !!!! - הפורום מתדרדר והולך !!!! (רק עדי והח"מ מגיבים - וזה רע !!!) , היכן התומכים השווים ?? (ג´אמפי , IBZ , אפיקום ועוד רבים וטובים אחרים שנעלמו ???). כמו כן העיצוב הפלשתינאי של הפורום הוא רק דוגמה קטנה להתדרדרות המתמשכת. זה לא מאוחר להסיק מסקנות !!!

MaSTeRLou

New member
שאלונת...

אם רק חכמים ובעלי כישורי מחשב היו כותבים פה, אתה לא חושב שהיה קצת שומם? מדי פעם, בתור תומך, אתה צריך לדעת להתמודד (נפשית בעיקר) גם עם שאלות מאוסות וטיפשיות. אם הן לגמרי לא במקום, אני מניח שהן יעירו את תשומת ליבם של שני מנהלי הפורום. למרות שכמעט רוב השאלות חוזרות על עצמן מדי יום, אני עדיין לא ראיתי כמות גדולה של שאלות, שמקומן לא בפורום. ואני מסכים איתך בנוגע לעיצוב הפלשתינאי. מזעזע!

IBZ

New member
אני פה.......

יהב- מה אתה רוצה לעשות בנידון ?!?! ללמד אדם שבפעם הראשונה נתקל בבעיה ורוצה פתרון ולא יודע איך הכול עובד שלא כך שואלים שאלה? אני לא חושב שזה מציאותי... אז יש שאלות שמכעיסות ... נו אז מה? אז מה אם לא עונים נכון ואז מה אם כותבים בשגיאות כתיב...כל אחד הוא בן אדם ואין לך מושג איזו הרגשה היא לאותו אחד שלא מבין מושג קלוש במחשבים ותיקן את הבעייה(פשוטה ככל שתהיה) ואיזה סיפוק זה נותן. נכון שאפשר לקרוא לטכנאי ולשלם אבל אפשר גם אחרת. רק שתדע שגם אני למדתי המון מהתקופה של הפורומים של IOL אם אתה זוכר אותי משם (כי אני זוכר אותך). בקיצור- כל אחד והשפה שלו, כל אחד והבעיות שלו, לא רוצה לענות- אל תענה. גם לי נמאס לענות על בעייה של JAVA אבל לאחד שרק קנה מחשב עם WINDOWS XP זו הבעייה הכי גדולה בחיים שלו, ואם תפתור לו אותה הוא יאמר לך תודה. קח את החיים בקלות חביבי....

qwazimodo

New member
לי אין בעיה עם שאלות חוזרות !!!

אלא שאלות שלא קשורות למטרת הפורום !!!! לא אחת אני שומע מנתמכים (כן, הם פונים אלי ישירות לסלולרי) כי הפורום לא רציני !!! (זה ממש לא נכון !!!) , וכל זאת למה ??? הם שולחים הודעה - לא מקבלים תשובה ואחרי שעתיים , הם לא יכולים למצוא את ההודעה שלהם בכלל , כי איזה ילד מטומטם , צפל"ד זב חוטם , פתח שרשור על מה יותר שווה לקנות GF8 או RADEON 15000 ??? מנהלי הפורום , אינם ממלאים את תפקידם כלל וכלל !!!! אם בתחילה ייערך סינון /מיון /הפניית שאלות לא רלוונטיות לפורומים אחרים , אז אולי יהיה זמן מקום ואפשרות לייצר FAQ לפורום !!!! תקנו אותי אם אני טועה ...

jumpgate

New member
my 2 cents

לא כל כך ברור לי מאיפה התרעומת שאתה ועדי מפגינים (האמת שיש לי השערה, אבל אני מעדיף לתת לכם להנות מהספק). כמו כן, לא כל כך ברור לי איפה בדיוק רשום מה ההבדל האבסולוטי והאובייקטיבי (שים לב, אמרתי אובייקטיבי) בין שאלת קרש לשאלה ´לגיטימית´ כביכול. מובן שלכל אחד יש הגדרה סובייקטיבית, אבל כמספר המשתתפים כך מספר ההגדרות. ישנם שני מנהלים לפורום זה שאיתרע מזלם ומצופה מהם לנסות ולספק תשובות לשאלות שנותרו ללא מענה. איני מתיימר לדבר בשמם, אבל אני מניח שהמצב הנוכחי לא מציק להם במיוחד, אחרת הייתי מבחין בתגובה מהם. לגבי כל מי ששמו לא צבוע בכחול, המדיניות שלי מאוד פשוטה, ואני ממליץ עליה בחום לכל מי שהפורום גורם לו להרגשה רעה: תומך שנתקן בשאלה שלא מעניינת אותו - שיתעלם. אני יכול לנסות ולנחם אותך בעובדה שהחופש הגדול על סף סיום, למרות שאישית אני מקווה שנציגי דור העשרה שהרוויחו את מקומם בפורום בכבוד ימשיכו ליטול בו חלק פעיל...

qwazimodo

New member
במה הם הרוויחו ? , בוויכוחי הסרק ?

של איזה זיכרון יותר טוב , או איזה כרטיס מסך יותר שווה ?? אני , נטול כל השכלה פורמלית בתחום , עומד נפעם מול "תותחי הרגיסטרי" כל פעם מחדש !!! מה שתומכים פה שכחו , צפל"די ה- GF לא ילמדו מעולם !!! התרעומת שאני מפגין אינה מן הטעם שנראה לך (אני מבין על מה אתה חושב) , אני עסוק יתר על המידה בפרוייקט של 70 מליון $ , אך עם זאת אני מוצא זמן לנסות ולפתור תקלות , להשמיש מחשבים ולסייע למשתמשים באשר הם !!!! צר לי כי עוללים , עם מטרנה על השפתיים , מפציצים את הפורום בשאלות קרש שפורום זה אינו הכתובת לכמיהתם למידע !!!!. מאחר ורוב אנשי הפורום אינם אנשי מחשב במקצועם הרישמי , אולי גם נרחיב את פעילותו לעוד תחומים ??? כמו למשל : 1. אלגברה בסיסית לכיתות ד´-ו´. 2. טריגונומטריה לילדי חטה"ב. 3. מטריצות ומספרים מרוכבים לילדי התיכון. 4. משוואות דיפרנציאליות לסטודנטים. אני בטוח שגם עם נושאים אלה יסתדרו אנשי הפורום !!!!

BiZZaRo

New member
ולמה אתה עושה הכללות???

קוואזימודו יקר , תרשה לי לשאול אותך, למה אתה עושה הכללות? למה כל אחד שכותב הודעה שאולי היא לא במקום הוא ילד או צעיר? יש הרבה מבוגרים שלא נגעו אף פעם במחשב ושואלים "שאלות קרש". אני מסכים איתך כמובן ששאלות כמו "איזה זיכרון טוב יותר" או "איזה מחשב כדאי לי לקנות" מקומן לא בפורום זה, אך שאלות אחרות שלי ולך נראות שטותיות או מיותרות - מקומן כן בפורים זה , אפילו ששאלה זו נשאלה כבר בעבר מספר פעמים.

כנף

New member
רק צריך לזכור,

שהרבה פעמים, הילדים (שלא לומר מבוגרים) זבי החוטם, כלשונך, הם כאלה שעדיין לא יודעים לסווג בעיות ברמה בסיסית בקושי, והם הדור הבא, או הבא-הבא, למה שהיה כל אחד מאיתנו פעם. אם לא הסבלנות של כל אלה שענו תשובות לשאלות מטופשות ששאלתי, מן הסתם גם בפורום הזה, היה חסר לי היום הרבה ידע. ותמיד צריך לזכור, שגם אם לא תמיד אומרים תודה, מברכים אתכם על התשובות המהירות, שלפעמים חוסכות המון. (מעבר לכסף שדורש טכנאי על עצם ביקורו בביתך, גם לוקח לו זמן לבוא, במיוחד אם מדובר בשעה מוזרה או אם גרים באיזה איזור נידח!). אולי אני כבר לא נמצאת כאן מספיק כדי להתערב במצב, אבל אני יודעת שהשאלות שלי, ושל מי שהפניתי לכאן בזמן האחרון, נענו, או לפחות ניכר שניסו לענות עליהן במהירות הגיונית, למרות שלפעמים היה צורך לעבור דפים אחורה כדי למצוא אותם. נכון שמעצבן שאנשים חושבים שמגיעה להם תשובה תוך חצי שעה, ובכלל- שחייבים להם משהו, אבל חידוש- זה קיים בכל הפורומים התומכים בכל צורה שהיא, וזה תמיד יהיה כך. מה לעשות, אנחנו עם שהכביש שייך לאבא שלו. גם אי אפשר לחזור ולהסביר לכל אחד ואחד את הדרך הנכונה לשאול שאלות- זה כתוב בהודעת המנהלים, שמי בכלל מסתכל בה במקרים כאלה, וזה מספיק. עצה שקישה, מנהלת שאלה קטנה, עושה, ואולי יכולה להיות יעילה גם כאן: אחת ליום-יומיים, להקפיץ בשרשור אחד את השאלות שלא נענו, ובכך לתת להן סיכוי נוסף להענות. נ.ב. נראה לי שכדאי לנו לברך על כל יום נוסף תחת העיצוב הפלשטינאי, כי מחר יכול להיות גרוע יותר, ועדיף להיות פסימיסט חושש מאופטימיסט טיפש. תודות. לילה טוב.

noam01234

New member
שוב...

פורום תמיכה טכנית פתוח לכולם: ילדים, מבוגרים, מקצוענים, חסרי ידע כלל וכו´, אני לא מנפה את השואלים בפורום ולא את השאלות שלהם, אלא אם השאלה ממש לא קשורה לפורום (בדרך כלל חברי הפורום משיגים אותי ומתחילים להריץ שרשור בדיחות בנושא) אתה צריך להבין שהפורום הזה נועד לעזור לכל מי שמבקש עזרה בתחום המחשב, יש תחומים שבהם אני לא נוגע כמו בניית אתרים ואז אני מפנה לפורום המתאים, תחשוב שהפורום הוא כמו העסק שלך - האם גם בעסק שלך אתה מתנהג כך ללקוחות?, האם אתה בוחר את הלקוחות שלך על פי רמת האנטילגנציה שלהם? לא יודע מה אתה רוצה, אבל בזמן האחרון כל מספר שבועות אתה נכנס לפורום ומנסה להטיף לנו מוסר, תאמין לי שאני ער לבעיות ואני יודע שקצת קשה פה לאחרונה - יש חופש גדול ויש המון גולשים ועכשיו שקיצרו את עמוד הפורום ל 15 הודעות ראשיות במקום 20 (לא יודע אם שמת לב) אז ממש קשה לעקוב. למרות כל זאת הפורום מתפקד יפה, רוב השאלות פה זוכות למענה בהזדמנות זאת אולי זה הזמן גם להגיד תודה לחברי הפורום שבלעדיהם הפורום לא היה נראה כך, אני ורועי מנסים לענות ליתר השאלות שנותרו ללא מענה ובזה מסתכם הענין. משהו קטן לסיום: אתמול נכנסתי לרשימת חברי הפורום (בעקבות קישור שצימי נתן) ראית כמה יש שם? את כל אלה אתה רוצה לחנך? בקרוב יהיה מאמר שלי על איך לשאול שאלה בפורום, אבל לא נראה לי שהמאמר יעזור באופן מיוחד. בקשר לעיצוב הפורום, גם אני ועוד רבים אחרים סולדים ממנו, אך העיצוב הזה מביא כסף לתפוז ומשאיר אותו פתוח חינם, לפני החופש הגדול הוכנסו שרתים חדשים לתפוז כדי להתגבר על בעיית העומס של הגולשים (גידול של 30 אחוז), אני לא צריך להסביר לך כמה עולה שרת, כמה עולה חיבור אינטרנט, כמה עולה שעת מתענת שיושב ומשפר את הפורום ועוד המון הוצאות אחרות - כל ההוצאות האלה משולמים מפרסומות, אז אם אנחנו נצטרך לסבול את זה כדי לקבל את כל השרותים האלה חינם אז נעשה את זה. קח את החיים בקלות

qwazimodo

New member
פסימיות זו תכונה נאלחת , אך השלמה

עם מצב עגום - היא ביזיון !!! צר לי להסב את תשומת לבכם, שוב, למה שכתבתי . אין לי בעיה עם שאלות רלוונטיות החוזרות על עצמן !!!! הבעיה היא עם שאלות לא רלוונטיות (אינן תמיכה טכנית בפירוש !!!). וכעת להגדרה ההסבר הבסיסי למה הוא לא תמיכה טכנית , הוא: כל מה שלא היית שואל מעבדת מחשבים !!! שירות שניתן בחינם - אינו פתח לסיפוק כל הגחמות של משתמש המחשב (שלרוב מעל לממוצע). מקטע זה מכוון לכל המגינים על זבי החוטם !! : פרצופו של העתיד , נראה עגום , רדוד וחסר גאווה . אתם וודאי שואלים איך הגעתי למסקנתי זו ??? המסקנה מבוססת על העובדה המצערת , כי 99% מהצפל"דים זבי החוטם , אינם מסוגלים להתבטא בעברית !!! לא ביקשתי שיגיעו לרמתו של ש"י עגנון או אפריים קישון , אלא לכתוב פיסקה קצרה , ללא שגיאות כתיב ותחביר. אם אלו הם ילדי העתיד - אבוי לנו !!! תקנו אותי אם אני טועה ...

freak2100

New member
יש לי כל כך הרבה שגיאות כתיב?

ואני חושב שבפורום פה הרעיון הוא עזרה לחברה, יותר מאשר תמיכה טכנית. אבל הכל בתחום של תמיכה טכנית, וזה התחום המאוד רחב של מחשבים, אלא אם יש פורום יותר מתאים. לבניית אתרים, למשל, יש פורום מיוחד, אז זה לא קשור. אבל למשל יצירת קיצורי דרך מיוחדים (media player על full screen) אין פורום יותר מתאים.... אלא אם יש פורום קיצורי דרך, אבל אף פעם לא שמעתי על פורום כזה.

qwazimodo

New member
התוכחה לא כוונה באופן אישי !!!

"עזרה לחברה" - נשמע מעניין .... נניח שאני רוצה לחבר את המיקרוגל שלי ב- RS232 למחשב , ולבנות רובוט-שף שמבוקר ע"י מחשב שני ומחובר ברשת עם המחשב הראשון . כאשר אני טוען מתכון לתוך המחשב הראשון , הוא מפעיל את הרובוט-שף לאיסוף המצרכים , עיבודם והכנסתם למיקרוגל. המחשב הראשי מתזמן ישירות את המיקרוגל ע"י ה- RS232 ומפעיל אותו . האם כאשר המחשב לא מצליח לתזמן את המיקרוגל במדוייק , זו בעיית תמיכה טכנית ???

freak2100

New member
אני יודע שזה לא היה מיועד אלי

באופן אישי, אבל אמרת שכמעט לכולם יש שגיאות כתיב... והדוגמה שנתת בכלל לא קושרה כי היא קשורה למיקרוגל ואנחנו רק מחשבים ואי אפשר להגיד שמיקרוגל הוא ציוד היקיפי..... לעמות זאת, אם המחשב לא מצליח לתזמן את המדפסת זאת בעייה של תמיכה טכנית...

סופרמן!

New member
בפרוש כן...

הדוגמה שנתת היא קצת מוקצנת, אבל אם תחליף את המיקוגל במדפסת מודם או כל ציוד צחשוב סטנדרטי אחר זה עדיין תמיכה, גם אם השאלה עוברת מעל לראש של רוב האנשים פה היא עדיין זכאית להישאל. אם אני מנסה לעשות משהו במחשב וזה לא משנה אם מדובר בתבנית בוורד או בהגדרת שרת לחברה של 700 איש ולא מצליח, עדיין הפורום הזה הוא התשובה.

כנף

New member
אתה לא יודע מה עומד מאחורי

שגיאות כתיב ותחביר. זה יכול להיות ילד בן 10, עולה או מתקשה. אף אחד לא מושלם.

itaf10

New member
בדיוק... אולי דיסלקט? ואולי...אז לא

אז לא תתן לו את האפשרות להציג את שאלתו בדרך הכי טובה שהוא יודע? יש אנשים עם מוגבלות מסויימת שכל טעותם היא שגיאות כתיב, לכן לא צריך כל כך לדקדק בציציות אם מבינים את תוכן השאלה, רק במידה ובאמת הוא עד כדי כך כל כך משובש שלא ניתן להבין וצורם את העיין ניתן בעדינות להעיר. זו דעתי ולכן בו ונבליג קצת ונעצום עיניים לכל אלה אשר סובלים גם בשל חסרונם האישי. הגיבן, לא ראיתי אותך בזמן האחרון עונה לשאלות... אולי כדאי שתהייה קצת יותר מעורב ותשתדל להפגין את הידע והנסיון שצברת עם השנים ותעזור לנזקקים לך.

אין להתעלם אצל בעלי קשייים בכתיבה

מסוג וצורת כתיבתם, אלא השיטה הנכונה היא דווקא ההפך - לתרגל הרבה. והתירגול חייב לכלול גם ידע וחזרה על כתיבה נכונה, אלר הפגם מעמיק והופך כרוני עם הזמן. כתיבת גוף ראשון יחיד בצורת "אני יבין, אני יעשה, אני יביא " במקום " אני אבין, אני אעשה, אני אביא" היא רק תוצאה של חוסר תירגול, לא חוסר ידע או דיסלקציה...

qwazimodo

New member
אוי כמה שחיכיתי לתשובה המתוחכמת הזו

אם ייערך מחקר סטטיסטי בין אוכלוסיית הפורום הזה , יתגלה כי : 80% ממנו הם עולים חדשים / דיסלקטים / חסרי חינוך מהבית (כן , את שפת האם מלמדים בבית !!!!). 20% הם כל השאר .... חבל שגם אינך מבינה כי דוברי , קולדי ומתבטאי העיברית העילגת הם המה הנזקקים הגדולים באמת ...

Spidi man

New member
כמו שנאמר בעבר בפורום...../images/Emo26.gif

מי שרוצה שיענה מי שלא - לא. לדעתי שאלה של מה יותר טוב היא בהחלט מעניינת, נכון שהיא לא הכי מתאימה לפורום שלנו כמו לפורום תוכנה וחומרה, אך זו בהחלט למידה יותר מעמיקה למה יותר טוב, ומה שווה יותר, ועוזרת גם לטובים בנינו להבין יותר. ולפורום הזה נכנסים בדרך כלל אנשים שלא יודעים הרבה, וזה התפקיד שלנו - לגרום להם לעשות דברים לבד ולתקן את הנזק שנגרם. והעיצוב הזה באמת זוועה!!! מה זה?!!

freak2100

New member
קודם כל:

שאלה על איזה חומרה לקנות וכו´ מתאימה להסבר שלך, כי הגיוני מאוד שמישהו יתקש לחברת מחשבים וישאל אותם! לא? דבר שני, אם העיצוב של הפורום הוא הבעייה, אז אפשר לחזור לישן בשורת הכתובת תוריד את הwww. ותחליף את SP בMAIN

למעלה