הממ..
שרשור אוף!

S m e l l y Cat

New member
הממ..../images/Emo32.gif שרשור אוף!../images/Emo108.gif

מקווה שזה בסדר מצד אורלע
המממ פה תשרשרו דברים שלא קשורים לנושא של הפורום וננסה להחיות אותו טיפה
אוקייי אז שאלה - מישו פה ראה קיל ביל?..[חלק 1] זה טוב?.. פשוט הוא תכף יורד לי ואני רוצה לשמוע את דעתכם עליו =]

EleVaTioN

New member
^^ ../images/Emo129.gif

לא ראיתי
הממממ וגם לי יש שאלה מי פה רואה cky?! אז נכון בשני אני חושבת באם שכר אוטו והרס אותו לגמרי ובסוף הוא עלה באש?? ואז הוא היה כזה..לאדעת עצוב ואחרי היה קטע של סקייטרים והוא אמר שזה מוקדש למיש *אני חושבת* מישו מת באוטו הזה??????????

EdgeHead

New member
קיל ביל

סרט חמוד,נורא אלים,אנשים תפסו ממנו קצת הרבה יותר מדי ממה שהוא (תאמינו לי..לשמוע "יש לכם להרוג את ביל" כמעט 50 פעם ביום לא ממש עושה לי את זה שמדובר בסרט ממוצע..) בקיצי..זה סרט הזוי משהו,הסיום נותן לך חשק לראות את חלק 2..וזה הכל בערך..לסיכום,סרט אלים,פה ושם לא מבינים מה קורה (יש חלקים בסרט שממש לא קשורים וזה נראה כאילו חסכו בשחקים בשלב מסויים..) וזהו בסה"כ,קחי את זה ממני..בתור מישהו שעובד בספריית וידאו,שזה סרט סבבה..אבל לא יותר מדי ושיש הרבה יותר טובים..אבל,חובה לראות כדי להבין במה מדובר

thebaby

New member
אתה לא מתייחס לזה נכון,../images/Emo101.gif

אם תסלח לי
. הסרט הזה הוא הרבה יותר ממה שאתה מתאר... העניין הוא שיש בו הרבה מעבר לעלילה השיטחית שלו כביכול... יש בו המון פארודיה ובכלל משחק מדהים בין צילום שחור ולבן... צבעים.. אנימציות והתאמה מדהימה של הסאונד... הוא יצירה קולנועית מדהימה(אני מדבר על שני הסרטים.) בתור סרט סתמי שאנשים מתייחסים אליו בעיקר לפי מידת העניין שבו ומידת האיכות של העלילה מפני שרוב האנשים הם ממוצעים+ ולא רואים דברים מעבר גורמת לך לחשוב שהסרט הזה הוא סתם עוד אחד. הוא מובן בהחלט אם מעמיקים פנימה... וזה חלק מהיופי שלו. והכל ברוח טובה כמובן
.

Holy Cow4

New member
אני רואה CKY

ואני ראיתי את כל ארבעת הסרטים, ובשני אני לא זוכרת ת'קטע שאמרת, שהוא מקדיש את זה למישהו.
. לא יודעת... אבל אם מישהו מת באוטו הזה, אני לא חושבת שהיו מציגים את הקטע הזה או ממשיכים בכלל ביצירת ("יצירת") הסרט. נ.ב - אל תשכחי! סנטה קלאוס בא העירה!!!!! --------------------------------------------

EleVaTioN

New member
מוזר../images/Emo12.gif../images/Emo129.gif

כי באם נראה מודאג כזה לאדעת מה הוא היה אמור להקרע שהאוטו עלה באש...לא?
אבל את צודקת... חחחח לא הבנתי את הקטע של סנטה קלאוס

Holy Cow4

New member
יש לCKY שיר כזה... ../images/Emo11.gif

Santa Clouse Is Coming To Town. שזה פארודיה על השיר הזה. יש קטע איתו בCKY הראשון. יש לציין גם שבאם שר את השיר הזה.

EleVaTioN

New member
אה האאאאאא../images/Emo129.gif

זהההההההה ואיי ידעתי זה מוכר לי מאיפשו לא הבנתי מאיפה
תאמת זה קצת שיעמם אותי השירים האלה אז העברתי

EleVaTioN

New member
זה כמו פרצוף ממש ממש שמח../images/Emo129.gif

כמו המנגה/אנימה היפינים

GC14

New member
בעע

בלי שום קשר.. אבל מישו יודע עם הסרט בצפר לרוק הגיע כבר?! הייתי בטוחה שהוא הגיע כבר...והוא לא באא

GC14

New member
...

באמת הוא הגיע? אז כנראה הוא לא הגיע לעיר שלי עדיין.. הוא יפההה?

Crazy Girl2000

New member
כן

ראיתי אותו לפני כמה שבועות הוא נחמד,אבל ציפיתי ליותר .. עד ההפסקה היה קצת משעמם חוץ מכמה קטעים טובים ואחרי זה התחילו הקטעים המעניינים,אבל נחמד בסך הכל. ואיפה את גרה? כי פשוט יכול להיות שהלכת לקולנוע שלא משדר אותו..

שלום../images/Emo118.gif

דפדפתי לי בין הפורומים ומצאתי אתכם. אני רוצה להגיד שחלק מהשירים של הלהקה גוד שארלוט הופיעו בסדרה הישנה של סוניק הקיפוד - והם מאוד יפים! אז סחטיין!

למעלה