הממ.. מה בא לכם?

swirrrly

New member
הממ.. מה בא לכם?

יאללה כל אחד אומר איזה דמות היה הכיייייייי רוצה להיות!! לא לשכוח לנמק, כן? (לא שאלה משו... לא נורא)

nadiwainer

New member
בוא ננסח את זה שונה!

הנה טופיק שאורית פתחה! "איזה דמות הכי הייתם רוצים להיות? ומדוע?" תשובה שלי: אם הייתי צריך לבחור דמות טובה הייתי בוחר בג´ייד. היא חכמה, יודעת להפעיל את הקסם צ´י, להשתמש בקמעות, להלחם ולהחלץ מכל בעיה. היא תמיד מקבל את הכוחות של הקמעות, דבר שווה ביותר!!! אם הייתי צריך לבחור דמות רעה, ללא ספק טסו לן! הוא השד הכי "יפה", אם זו ההגדרה, חזק, והכי טוב! ואם לא טסו לן בטוח שהייתי בוחר להיות אחד משמונת השדים! ואם לא שד, אלא בן אדם, הייץי בוחר להיות הלוחמים האלו (הכתומים), מהפרק עם סופר-צבי, שהתחפשו לנזירים. הם חזקים, נינג´ות, יש להם כוח קסם...מה עוד? תשתפו פעולה! להגיב!

גייד!!!!!!../images/Emo103.gif

אני פשוט אוהבת אותה!!!! היא טום בויית כזאתי חצופה תמיד מצילה את המצב ואם כל זה מהממת וחמודה בטירוף!

Adj

New member
יש לי ניסוח יותר חינוכי:

איזו דמות בג´קי צ´אן הייתם רוצים לפגוש / להיות חברים שלה וכו´...

velmont500

New member
הדוד

זה די ברור לא הדוד הכי טוב הוא חכם מצחיק וחזק שהיה צעיר www.velmont.up.co.il

effigy

New member
שאדו קאן...

אתם צוחקים.. להפוך לצל ולצאת איפה שבא לי...

velmont500

New member
כן אבל..

אתה רוצה להיות משרת של שאנדו? וכל החיים שלך להילחם ולא לדבר ולא לאכול, איווו זה לא טוב זה!

effigy

New member
לא אמר שאני חייב לשרת את שנדו

גם טורו בתחילת הסידרה שירת את שנדו\קלרמונט.. אולי יהיה גם שאדו קאן פליט

swirrrly

New member
ממש לא נראה לי

שאדו קאן הם בעצם קסם, הם לא באמת יצורים חיים עם רצונות.. אלא אם יש קסם שיהפוך אותם לחופשיים, אני יודעת מה. הממ זה רעיון נחמד לאללה לפרק בג´קי צ´אן, ואולי אפילו לדמות קבועה: שאדו קאן פליט.. אהבתי.

effigy

New member
אפשר לעשות פאנפיק על זה

למעשה מה שלא נעשה פאנפיק על זה... זה בר"כ מה שעושים כשנגמרת עונה ומחכים לעונה הבאה...

ברור...

ג´ייד, היא ממי חמודה חכמה כל מה שרוצים היא אמיצה מצחיקה היא תמימה היא הדמות האהובה עלי בסדרה
קלודיה

למעלה