-הממלכה-

hanaorb9999

New member
שבת הבא ערוץ 3 22:50 "ההמלכה"

מיני סידרה על פי ספר של המלך סטיבו קינג לא להחמיץ!!!!!!!

cj20

New member
סדרה, עונה ראשונה הסתיימה

בארה"ב לא מזמן. ראיתי את הפרקים הראשונים, נראה טוב

DoctorSatan

New member
אם ערוץ 3 היה טורח להביא לשידור

את כל המיני סדרות של סטיבן קינג, העמדה, הניצוץ וכו'... הייתי סולח לו על זה שאין לו סמולוויל אבל אני בטוח שהבקשה שלי לא תמומש והתכנים בערוץ 3 יישארו כפי שהם...

hanaorb9999

New member
הניצוץ וגם העמדה וגם זה

שודרו אולי 50000 פעם בערוץ3 כאשר גם הניצוץ וגם זה משודרים לפחות פעם בשנה בערוץ

LeAnRimeS

New member
-הממלכה-

סדרת אימה חדשה המשודרת כל יום שבת בשעה 22:05 בערוץ 3.. אם אתם רוצים לדון בסדרה [לא נתחיל לדון כאן, בפרקים וכו'...] כנסו לקומונה שלי, בה תוכלו לדון בכל הקשור לסדרה:) [לא פתחתי את ההודעה רק כדי לפסם את הקומונה שלי....תוכלו לשער איך תהיה הסדרה בשרשור הזה:)

DoctorSatan

New member
אני לא ראיתי שום דבר שמזכיר

אפילו מיני סדרה של סטיבן קינג בערוץ 3 אבל אם אתה אומר שהיה אז אני לא אתווכח. דרך אגב איך קוראים לממלכה באנגלית? זה לא Kingdom Hospital במקרה? כי גם זה סדרה של סטיבן קינג...

DoctorSatan

New member
אחלה../images/Emo13.gif

דרך אגב, אם כבר מדברים על סטיבי, מסתבר שתעשיית הקולנוע עוד לא סיימה לחלוב את הספרים שלו ובשנה הבאה אמורים לצאת שני סרטים: "הקמיע" ו"שק של עצמות" ומיני סדרה נוספת "דספריישן".

DoctorSatan

New member
נזכרתי גם בעוד סרט

Riding the bullet, נשמע מעניין אבל מישהו מכיר את הספר?

cj20

New member
../images/Emo99.gif I LOVE U

עשית לי את היום.. קראתי את שניהם, נהדרים, הקמיע מצויין! את דספריישן התחלתי ולא סיימתי, לא זוכרת למה אבל זה בתכנון שלי לקרוא אותו שוב (קראתי אולי פרק אחד ממנו, התחלה נורא מפחידה ומותחת כראוי לסטיבי) על RIDING THE BULLET שמעתי, זה התחיל בתור סיפור באינטרנט שכל חודש או משו כזה היה מתפרסם המשך של הסיפור באתר שלו, עכשיו יש כבר ספר שלם שבתוכו כל הפרקים, לא יצא לי לקרוא עדיין... יש לך עוד קצת פרטים על הסרטים שיצאו? קאסט וכו'..

DoctorSatan

New member
בשבילך הנה עוד פרטים../images/Emo8.gif:

הבמאי של המיני סדרה דספריישן הוא גם הבמאי של המיני סדרה "הניצוץ" ושמו מיק גאריס. במיני סדרה ישחק אהרון וואן ווגנר (אין לי מושג מי זה). זה בתהליכי הפקה אז אין הרבה מידע... על הקמיע אין בכלל מידע כרגע... על "שק של עצמות ידוע מי יהיה התסריטאי: דיוויד ואלוז שכתב תסריט ל"רוצחים מלידה" ו"מאחורי קוי האויב" פיטר קאר יביים.(לא במאי מוכר, ביים פה ושם פרקים בסדרות שונות) מצטער שאין לי הרבה מה לומר על הסרטים, בעוד כמה חודשים אני מניח שיהיה יותר מידע לגביהם, אחרי שיושלמו

zoetrope

New member
זה לא של סטיבן קינג

זו גרסה אמריקאית למיני-סדרה המדהימה של לארס פון טריר הדני.

zoetrope

New member
זה לא של סטיבן קינג

זו גרסה אמריקאית למיני-סדרה המדהימה של לארס פון טריר הדני.

DoctorSatan

New member
זה נכון שהיה קודם את הגרסה הדנית

אבל סטיבן קינג לקח את הרעיון של הסדרה בתור השראה וכתב תסריט והפיק את המיני סדרה האמריקאית. דרך אגב, זה לא שודר פעם בערוצי הסרטים של הוט? אני זוכר איזה מיני סדרה דנית על בית חולים... וקראו לה הממלכה.

למעלה