המלצות?

ורדה 1

New member
היה כאן שרשור בנושא הזה ממש לפני כמה ימים. תנסי לחפש אותו - משום מה לא הצלחתי למצוא../images/Emo4.gif. לצערי, אני לא יכולה לענות לך בעצמי, כי אין לי מושג...

ניליה

New member
../images/Emo207.gif חוג תל"ן או חוג ריקוד אחה"צ?

אני רוצה לרשום את ביתי (עולה לא') השנה לחוג ריקוד כלשהו (עדיפות לג'אז). ראיתי שיש חוג תל"ן בנושא בבית הספר, שהוא הרבה יותר זול מהחוגים החיצוניים (כדוגמת "זוז במחול"). אשמח לשמוע אם מישהו התנסה בחוג תל"ן כזה ויכול לתת לי המלצות לכאן או לכאן.

galizoe

New member
"תגבור לימודים נוסף" - חוג בביה"ס

במחיר מסובסד במהלך או (לרוב) בסיום שעות הלימוד (צהריים) לניליה - תבדקי מי מעביר את החוג בתל"ן. אם זה אותו גורם ויש בביה"ס את התשתית לחוג כזה (אולם ספורט מתאים וכד') - למה לא לצאת יותר בזול?...ח

ניליה

New member
יכול להיות מצב ש"זוז במחול" למשל

מפעילים את החוג? נשמע לי לא הגיוני. גם אם הם לא המפעילים - מישהו יכול להצביע על החסרונות בתל"ן? לא ברור לי איך זה כל כך זול משמעותית מחוגים חיצוניים? מתנצלת שלא הסברתי מה זה תל"ן - גם אני לא הכרתי את המושג עד השנה.

galizoe

New member
נדמה לי שראיתי פרסום שלהם שכן!

אבל תתקשרי אליהם ותשאלי... חסרונות בתל"ן : - מייד אחרי יום לימודים מעייף, ללא ארוחת צהריים נורמלית ומנוחה... - לעיתים הורים רושמים את הילדים יותר בשביל הארכת יום הלימודים ולא בשביל התוכן כך שיכולות להיות קבוצות לא ממש מתפקדות (כי לילדים יותר מתחשק לעשות כיף ושטויות מללמוד) - אותה חברה מביה"ס. לילדים עם בעיות חברתיות (קבועות או זמניות) זה יכול לקלקל את ההנאה והלמידה בחוג. יש גם הרבה יתרונות, אבל ביקשו רק חסרונות...

שווה לךבדוק את הרצינות של החוג

אם יש הופעות/אירועים, כי הרי לזה כל השנה מחכים.... חוץ מזה לבדוק מה אופי השיעורים אם זה בסגנון של הרקדות, או שיעורים כמו חוג אחה"צ (לימוד טכניקה וריקודים) ולפי זה להתאים לילדה - יש בנות שאוהבות הרקדות ויש כאלו שרוצות ללמוד צעדים ובסוף השנה להופיע

למעלה