המלצות

IdoKazma

New member
המלצות

הייתי שמח להמלצות על אמנים ואלבומים שהמוזיקה שלהם מזכירה את באקלי, מושפעת מבאקלי ובאותו סגנון. כאוהבי באקלי אני מניח שיש לנו טעם דומה. הסגנון שאני מדבר עליו הוא לווא דווקא השירה, אלא המלודיות והאלטרנטיביות. תודה

KNS

New member
הממ הייתי ממליצה על ג'ון מאייר

לא הייתי אומרת שהוא הכי מזכיר את באקלי, אבל יש בו משהו מיוחד לדעתי.. האלבום האחרון שלו continuum [כן כן עם שני u] לא רע בכלל. תהנה :)

המלצות :)

אהםם הייתי ממליצה על רופוס ויינרייט כי הקול שלו גם כזה (וסליחה מראש על הפלצנות) מלא נשמה כזה ומרגש כמו של באקלי. ממליצה במיוחד של האלבום want two ועל השיר gay messiah. תהנו

KNS

New member
אוי :S

דווקא לא כל כך אהבתי אותו חחח סורי לא מצאתי בו משהו מיוחד למען האמת חח בלי לפגוע חח אבל נו, ג'ק ג'ונסון מעולה גם! [עוד המלצה]

yaelhr

New member
את גאון.

הורדתי עכשיו מלא רופוס ווינרייט והוא פשוט מושלם. תודה על ההמלצה :)

Incubus Creep

New member
כמה המלצות../images/Emo13.gif

הם לא ממש בסגנון של ג'ף אבל הרבה אוהבי ג'ף אוהבים אותם וידוע שהלהקה עצמה מושפעת מג'ף באקלי- מיוז. לדעתי הם ממש מצויינים ויש פה כמה אנשים מפורומיוז שיעידו על כך. הממ ויש שיר אחד ספציפי שאני מאוד אוהבת שממש מזכיר לי את ג'ף: The Maccabees - Toothpaste Kisses אם אני אמצא עוד משהו אני אוסיף..

IdoKazma

New member
נצל"ש - איזה כיף לשמוע Alligator Wine

וForget Her אחד השירים

KNS

New member
יואו באמת שזה אחד השירים

אני אישית חושבת שפורגט הר היהצריך להיכנס לגרייס המקורי, הוא טוב מידי בשביל לא..

../images/Emo91.gif

Rufu Wainwright Tori Amos Fiona Apple Turin Brakes Imogen Heap Thom York Damien Rice ויש אמן שעדיין לא חתם עם חברת תקליטים אבל הוא מאד מושפע מבאקלי והוא מוכשר ביותר. תעשה חיפוש במייספייס על השם Tom Hayes

למעלה