המלצות !

dolev45

New member
המלצות ! ../images/Emo9.gif ../images/Emo124.gif

אתם מוזמנים לכתוב כאן המלצות על סרט אחרון שראיתם והיה טוב, ספר שנכנס לכם עמוק ללב, או שירים שאתם שומעים בלופים ולא מצליחים להפסיק.
אני ממליצה על Avalon high יש את הספר הזה גם בעברית למי שלא אוהב. ספר פשוט יפה!
וסדרה שקוראים לה "יומני הערפד" היא משודרת בערוף 3 בהוט, יש בצפייה ישירה באנטרנט ויש אותה בV.O.D , הסדרה הזאת מבוססת על סדרת ספרים
אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני התמכרתי

noam270

New member
אוהו. אוהו. אוהו. ../images/Emo13.gif

"מתי כבר יהיו חדשות טובות?" / קייט אטקינסון "לקסיקון השדים" / לא זוכרת של מי "מיי פירסט סוני" / בני ברבש (אני קוראת לעבודה בספרות, אבל הוא נחמד) |סרט| "הכי מתוק שיש" כי אין על קמרון דיאז "מה שקורה בווגאס" כנ"ל "סיפור סינדרלה" כי זה הסרט הכי מתוק ומקסים שראיתי בחיים
כשאני כן רואה.. "אחת שיודעת" "קייל XY"
"it's my life" של בון ג'ובי, הרבה יותר טוב מהגרסה של גליי (עם כל הכבוד להם
) skillet - בכללי להקה טובה

Xx Reut xX

New member
סיפור סינדרלה../images/Emo99.gif!

ובכלל כל סרטי הילארי דאף חח.. :)

JeykinsN

New member
סרט ../images/Emo9.gif

Across the universe כן אני בדיליי ^_^ בכל מקרה סרט ממש נחמד P: ויפה (ויזואלית)
קצת ארוך טיפה קיטש וקצת צפוי, אבל הביצועים מממש טובים
זה מחזמר עם ערימות של שירי ביטלס (לא מקוריים אבל, זה הקטע) זייהוו

חפירות טיים! [יאי היבריש]

The Shadow of the Wind - Carlos Ruiz Zafon His Dark Materials - Philip Pullman The Wheel of Time - Robert Jordan The Belgariad - David Eddings 1984 - George Orwell Animal Farm - George Orwell To Kill a Mockingbird - Harper Lee וספרי דן בראון למיניהם.
Dogma Kick Ass Fight Club Watchmen The Dark Knight Knight's Tale Children of Men Inception
Serendipity [מהסרט הזה בא הכינוי שלי
] Eternal Sunshine of the Spotless Mind Kiss Kiss Bang Bang כל מיני סרט ג'וני דפ ורוברט דאוני ג'וניור למיניהם
Scrubs Lie to Me The Good Wife [זה וליי טו מי משדרים ביס עכשיו, סדרות מעולות] Life [למרות שביטלו את זה ): סדרה כ"כ טובה, בע] Reaper [כנ"ל :<] וכל מיני כאלה שכולם רואים/ראו בכל מקרה, סטייל איך פגשתי את אמא, אבודים, נמלטים וכו' וכו' וכו'
גרין דיי! כפרעליהם. Diablo Swing Orchestra התקווה 6 The Fratellis
Foo Fighters ו...זהו, בערך. |סחפירה| וזה.
רשימה איכותית ביותר, לדעתי. D;

noam270

New member
../images/Emo45.gifחומריו האפלים מעולה!../images/Emo13.gif

בכיתי בשלישי
אחלה רשימה, בנאדם איכותי

הוו כן ../images/Emo10.gif

למרות שהשלישי דווקא היה פחות אהוב עליי מבחינת ליירה ווויל. הם נהיו יותר מדי קוצ'י מוצ'י כאלה
אהבתי ממש את כל הקטע עם מארי מאלון והמולפה. זה היה מדהים לדעתי. :)

noam270

New member
מסכימה ../images/Emo9.gif

אבל את השני לא ממש אהבתי, הוא פחות זרם כזה
עכשיו בא לי לקרוא את זה שוב

larisa125

New member
בהחלט איכותית ../images/Emo13.gif../images/Emo3.gif

את קוראת ממש הרבה באנגלית

Xx Reut xX

New member
המלצותיי..

במוזיקה אני נורא אוהבת את אברהם טל
האלבום החדש שלו "אורות" אחד הטובים לדעתי, אם אתם אוהבים את הסגנון הוא אחלה! ואת Coldplay ! כמובן הלהקה האהובה עלי, כל השירים שלהם! מכל הזמנים.
ספרים אין לי ככ מה להמליץ, הספר האחרון שקראתי היה "נער החידות ממומביי" מומלץ אש! ראיתי גם את הסרט, אבל כמובן שאין על הספר! סרטים- כל הסרטים של אשטון קוצ'ר! חחחחח קצת פאתטי נכון, "הכי דומה לאהבה" ממש ממש מקסים וחמוד לדעתי. T.V- אמ...אממ... אני מכורת 90210 מה אני כבר יכולה להמליץ?
מחכה בהשתוקקות לעונה השלישית
...

moomi123

New member
המלצותתתת

: כל הספרים של הרלן קובן (L) כל מי שנחשב- לורן וייסברגר רודף העפיפונים- חאלד חוסייני שיניים לבנות- זיידן סמית סרטים: סיפור אהבה בלתי נשכח (קצת קיטצ'י אבל מדהים) רקוויאם לחלום (ג'ארד *-*) Mr. Nobody (ג'ארד *-* חח) הסנדק חומות של תקווה ג'ון היקר קילרים מה שקורה בווגאס the hangover אפקט הפרפר ויש עוד מלאאאא
: אחת שיודעת בטיייי הטופ מודל הבאה 90210 יומני הערפד בקטנה נמלטים הפיג'מות חחחחחחח
: 30 seconds to mars escape the fate maroon 5 nickleback robbie williams הפרויקט של עידן רייכל יוני בלוך מופע הארנבות של ד"ר קספר מוקיי משינה עברי לידר דודו טסה שלמה ארצי coldplay דניאל סלומון אפרת גוש קובי אפללו היהודים אברהם טל מוש בן ארי וואי חפרתי X:

noam270

New member
רקוויאם לחלום../images/Emo99.gif../images/Emo236.gif

אחד ה-סרטים! בכללי, אהבתי את הרשימה שלך

למעלה