המלצות

המלצות../images/Emo101.gif

שלום לכולן אני חדשה בפורום החתונה של ב יוני בחיפה ואני מאוד מבקשת את המלצתכם + מחירים ל: צלם טוב ולא יקרן תקליטן מצויין. סלון כלות ממולץ-רצוי מאיזור חיפה אודה לכן מאוד על עזרתכם.

2יעלי

New member
לשירלי המלצה חמה....

אני הגעתי ל"קצת אחרת" שירותי מוסיקה אחרי שראיתי אותם מתקלטים בחתונות של חברים. במשרד שלהם הציעו לי גם להסתכל על עבודות של הצילום שלהם FRAME ומאוד התרשמתי, מלבד זאת לקחתי עסקת חבילה הכוללת גם את הבר האקטיבי שלהם "בלאגן בבר", ולכן גם המחיר היה מצויין על הכל כולל הכל שלמנו בסביבות.....2900$ כולל הגברה ותאורה..... לגבי סלון אני עדיין בבדיקות כך שאין לי כרגע המלצה חמה. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ... וגם לי בחתונתי בספטמבר.... האתר שלהם

hila123

New member
גם את מתחתנת בספטמבר?- לא אומרים

לך כל הזמן - מה, כל כך מוקדם התחלתם?... גם אנחנו מתחתנים בספטמבר, מאחר ואני סטודנטית עסוקה מאוד אני מעדיפה לסיים מה שיותר לפני המבחנים ביוני. ממש מרגיזות התגובות האלה כל הזמן...

osnatush

New member
הילה, אל תתרגשי, זו פירסומת

במסווה של חתונה הם מפרסמים את עצמם כל הזמן ככה, בשקרים אבל לא מבינים שזה לא יעזור להם...

אוסנתוש !!!

ניראה לי שאת לא יכולה להגיד מה פירסומת ומה לא !!! אין לך שום קנה מידה!!!! אז למה סתם ללכלך, אם את חושבת שזאת פירסומת אז פשוט אל תקראי !!! ואם היו כותבים על מה שאת כותבת פירסומת.... אז מה ..... לדעתי זה לא יפה. זה הפריע לי כי גם אני בחרתי בדיוק את מה שיעלי2 בחרה ואם הייתי כותבת שבחים לחברה זאת והמלצות גם היית כותבת פרסומת.... לתשומת ליבך מותר לכל אחד מחברי הפורום להביע דעתו ואני מניחה שיש הרבה חברים שמפרסמים אז איך תגלי...

osnatush

New member
ממש לא בא לי להתווכך איתך

תפרסמי מה שאת רוצה זה לא הפורום שלי ואם את חושבת ששכנעת אותי-אז ממש לא אני יודעת שזו פירסומת ולא יעזור כלום... שיהיה לך בהצלחה

hila123

New member
די.ג´יי. אלעד רון מזברה מעולה!!!!B-

מומלץ בחום!!! גם בחור מקסים וגם די.ג´יי. מדהים!

דינוש

New member
אני לא חושבת כל כך!

הייתי באירוע שאלעד הזמין אותי אליו ולא כל כך אהבתי את כל שירי המסטיק ברבאבא נולד בגינה... וכל´ וגם הרחבה לא היתה מלאה. לא יודעת למרות שהוא ממש ממש נחמד ומיקצועי. לא אהבתי. סליחה!

hila123

New member
די.ג´יי. עושה גם מה שהזוג מבקש ממנו

ולכן בדיוק לא כ"כ מומלץ להגיע לארוע לפני שמדברים עם הדי.ג´יי. פנים מול פנים. היינו בארוע של חברים טובים שלנו שאלעד היה הדי. ג´יי. והחברים היו בראש שלנו וכך גם הארוע. היה פשוט מ-ע-ו-ל-ה!!!!

יש סלון כלות

שנמצא ברחוב חורב והוא מצויין אחלה מאפרת יש שם ואחלה ספרים קוראים למקום לוק מומלץ בחום

סמיילי22

New member
לוק 2000? לדעתי מקום אנטיפאטי

אני אנטי בכלל סלוני כלות, לדעתי האישית עדיף לתפור שמלה ולהתארגן בבית או במלון עם ספר/ית ומאפר/ת. יותר אישי ופחות לחץ. אני עשיתי זאת ויכולה להמליץ לך על: אלינור לרמן - שמלת כלה. נמצאת במוריה 15 בחיפה. מישל תורג´מן מעצב שיער ומאפר ופזית טובי מאפרת - הטלפון שלהם נמצא בלוחות. די ג´י - כמובן ה
אבי לוי.

סמיילי22

New member
בהחלט

054-981100 תגידי שמיכל מהחתונה של תחילת אוקטובר בחוף התמרים שלחה אותך ותמסרי לו ד"ש חם.

למעלה