המלצות למסעדות בניו יורק

המלצות למסעדות בניו יורק

היי
השארתי את ההודעה גם בפורום ההוא, ואני עושה copy-paste לכאן:

יש המלצות למקומות זולים (יחסית) אבל עם אוכל טרי?
בעיקר במרכז מנהטן
אבל גם לגבי שאר האיזורים המתויירים

במלון כנראה לא יהיה לי מקרר, אז קניות מהסופר למספר ימים לא יהיה פרקטי
ופלאפל, פיצות, סנדוויצ'ים ומעדניות (איך אומרים את זה באנגלית? Dely?) זה מה שאני מחפשת...

תודה מראש

תודה

ניסית באופן אישי את המקומות האלה?

(סליחה שאני חופרת, אני אהיה בנ"י קצת יותר משבועיים-וצריכה לאכול בוקר-צהריים-ערב ואולי גם בין לבין... )

michalgad1

New member
וודאי , אלו מקומות מרכזיים ולא יקרים.

אם את מעוניינת בהמלצות גם למסעדות ברמה גבוהה יותר אין בעיה.

תודה - בע"ה אנסה את כולם

זאת בדיוק הרמה אותה אני מחפשת. אוכל פשוט (אבל טרי).

שבת שלום

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
בוקר טוב עוגת תפוזים, חושבת שלא ראיתי ברשימה

של מיכלגד את ((Mr. Broadway,(1372 Broadway (bet 37-38th st.
לא מאד זול אך גם לא יקר ואוהבת לאכול שם ארוחת צהריים בשרית כשנמצאת באיזור.

דרך אגב, מה היה הניק שלך בפורום "הישן"?

שבת שלום ונסיעה טובה

איזה יופי - עכשיו כבר יש לי עוד אופציה

בגוגל יש אמנם מלא אופציות, אבל רציתי שיהיו המלצות מכאלה שאני סומכת עליהן

יש לי עוד קצת זמן עד הנסיעה (נוסעת בקיץ) אז אולי עוד "אציק" לכן עם שאלות...

(בפורום "שם" לא הייתי משתתפת הרבה, אבל הייתי קוראת אתכן המון, אז ממילא לא תזהי אותי...
)

שבת שלום

shira1960

Active member
איפה תהיי? "קניות מהסופר" זה קצת לא רלוונטי

לא בגלל חוסר מקרר, אלא בגלל שבמרכז מנהטן זה קצת לא קיים. אבל ניתן למצוא פירות טריים, קוטג', קרייקרים, בייגלס, קופסאות קטנות של דגני בוקר או קוואקר (מנות יחידות) וכו'. אני יודעת שחלק מדנקן דונטס כשרים אם זה יעזור.

שירה ויעלה - תודה לשתיכן

דווקא חיפוש שלי בגוגל מצא כמה סופרים, אבל אני רוצה שיהיו לי אופציות לאוכל מוכן-חם-כשר.
ממה שידוע לי-גם בסופרים "רגילים" יש מוצרים כשרים עם סימון U, ואני יכולה גם לקנות מוצרים בלי סימון כשרות אם אני בטוחה שאין בהם רכיבים לא כשרים.

אה, ו... חבל שסיפרת לי שדנקן דונטס עשויים להיות כשרים. עכשיו לא יהיה לי תירוץ להימנע מסופגניות

ויעלה-תודה על התשובה המקיפה

שבוע טוב

shira1960

Active member
טוב לא התכוונתי שאין סופרים-

סליחה שלא הייתי ברורה. התכוונתי שזה שונה מלקפוץ לסופר שכונתי בישראל או לקפוץ לסופרים בשכונות/פרברים בארה"ב. בדרך כלל מדובר על מקומות מאוד סטייליסטים ומפונפנים (ויקרים!) כמו dean & deluca או wholefoods - שניהם חוויה שבאמת לא כדאי לוותר.

את יכולה למצוא אוכל גם בCVS או DUANE REED (חטיפים, פירות, דגני בוקר) וגם בKMART (יש KMART ענק וDUANE REED בPENN STATION אם זה הכיוון שתהיי). ותזהרי מדאנקין דונטס - הם ממש בכל פינה, איפה שאין סטארבוקס....

WHOLE FOODS יש בכמה מקומות - יש אחד בUNION SQUARE ולידו יש כמה חנויות OUTLET אם את במקרה צריכה בגדים ונעליים. ביונין סקוויר יש גם שוק איכרים מהמם בסופי שבוע, אני חושבת שבשבת -ראשון, לא זוכרת בדיוק.

למעלה