המלצות לאייפד או טבלט

zahava4843

New member
המלצות לאייפד או טבלט

רוצה לקנות שישמש אותי במקום מחשב נייד ו או פלאפון (לא חייב)
גלישה משחקים
מסך גדול
לא יקר וטוב
קיים דבר כזה?
אשמח להמלצות
תודה

BravoMan

Active member
כמה הסברים:

א) iPad הוא בעצמו טאבלט. הוא דגם אחד מבין רבים.

ב) טאבלט לא מחליף את כל השימושים של מחשב נייד, ובטח שלא טאבלט זול.

ג) טאבלט אינו יכול להחליף טלפון, אלא אם בכוונתך להשתמש ב-Skype ותוכנות דומות בלבד ולא ברשת הסלולרית ממש.

אם את מוכנה להתפשר על גודל מסך, יש "פאבלטים" יצורי כלאיים בין טלפון לטאבלט, אבל הם לרוב לא זולים.

ד) iPad הוא אחד הטאבלטים הכי יקרים וגם נותן הכי פחות, מומלץ להתרחק!

לצורך גלישה משחקים, סרטים ושאר שימושי טאבלט, ומסך גדול הייתי ממליץ על Nexus 10 (תוצרת Samsung).
אם תראי שהוא יקר מידי עבורך (הוא יחסית זול ונותן תמורה מעולה למחיר) יש את קרוב המשפחה החלש יותר שלו, אבל עדיין מבית טוב של Asus הרי הוא Memopad 10.

http://reviews.cnet.com/tablets/asus-memo-pad-fhd/4505-3126_7-35782641.html

http://www.google.com/nexus/10

ושוב - תתרחקי מ-IPad - גם יקר וגם מעצבן.

לבסוף - יש טאבלטים עם Windows 8 הנקראים Microsoft Serfice.
לא יצא לי לראות כזה באופן אישי, אבל מכל מה שקראתי עליהם - הם די פספסו - הם ניסו לתת טאבלט שיכול לעשות כל מה שמשחב נייד יכול, כולל Office, אבל בסוף קיבלו משהו שלא מצטיין לא כטבלט ובטח לא כמחשב נייד.

אבל כאמור, זה לא מידע אישי...

AYELET1

New member
הכל נכון מלבד המידע על האייפד-

הוא מצויין (לא שהאנדרואיד רע...).
עובד חלק וטוב.
ישנם טאבלטים זולים יותר, זה נכון. חלקם טובים אבל מהזולים ממש, מחברות לא ידועות, כדאי להזהר (אלו אינם טאבלטים שהציע בראוומן!).

BravoMan

Active member
גם שעון ה-CASIO שלי שכולל כ-10 פונקציות

כגון ספר טלפונים, יומן, מחשבון ועוד, עובד חלק ומצוין.

רק מה - יש לו כמה מגבלות, שלא מאפשרות לו להחליף מכשירים שבד"כ משתמשים בהם לנהל מידע כזה במאה ה-21.

אותו דבר לגבי ה-iPad: הוא עובד מאוד חלק ומצוין, ויש בו את כל הפונקציות הבסיסיות, רק שברגע שמנסים באמת להשתמש בו מגלים כמה הוא מוגבל ובעייתי.

האמת, שעון ה-CASIO שלי יותר טוב - הוא מאפשר לקבוע שעון קיץ \ חורף ידנית, ולא סובל מתקלות שיש ל-Apple בעניין
.

למעלה