המלצה

מילי08

Well-known member
המלצה

גם אני שואלת את השאלה שכבר שאלו כאן 20 פעם לפני:
מחפשת המלצה לסדרה טובה. פעם הייתי בעניינים וידעתי שיש הרבה סדרות שאני רוצה לראות, אבל משום מה אני לא זוכרת אותן עכשיו.
בעיקרון אני רוצה משהו קצת דרמטי, פה ושם קצת בכי כדי לנקות את העיניים- אבל עדיף איכותי שאפשר לחשוב עליו אח"כ. גם מתח טוב. בכל מקרה, משהו שיסחוף אותי.
הבעיה היא שכל הסדרות הנחשבות היום הן סדרות אלימות בבסיסן- סמים, סקס גלוי ודם משפריץ. אני לא פוריטנית במיוחד, אבל לא בא לי על אלימות (אני יכולה סתם לראות חדשות בערב). מעדיפה סדרה שלא מקדשת את עולם הפשע.

רעיונות?

אפילו לא משהו חדש.

ER
סדרת דרמה הכי טובה שראיתי בחיי

היא מצליחה לגעת בכל רגש אפשרי, אני צחקתי איתה, בכיתי איתה, מאוד מרגשת וסוחפת.

אחריה - הבית הלבן, עד עצם היום הזה, האנטומיה של גריי, האישה הטובה, עקרות בית נואשות, בנות גילמור.
בטוחה ששכחתי כמה, אבל אלו הסדרות שנשארות איתך הרבה אחרי שהפרק נגמר, ושיש פרפרים בבטן לפני שמתחיל הפרק.

מילי08

Well-known member
ER מעולה. וכמובן כבר ראיתי

אם כי העונות האחרונות לגמרי איבדו את זה- מבחינת עלילות ויותר מבחינת הצוות.
את רוב הסדרות שציינת ראיתי או שאני רואה, אבל ל עד עצם היום הזה אני לא מצליחה להתחבר, אם כי יש לזה את כל המרכיבים הטובים. אולי באמת אני אנסה לתת לזה צ'אנס נוסף.

o0Invisible0o

New member
האנטומיה של גריי.

ושמעתי דברים טובים עם פרנטהוד למרות שלא ראיתי בעצמי.
אם ישנים אז כמו שאמרו מעליי אי.אר הייתה הדרמה האהובה עלי תקופה ארוכה [אבל הפסקתי בעונה 9..כי אממ..די, נהיה גרוע.
]
ובנות גילמור!

מילי08

Well-known member
פארנטהוד באמת טובה

אבל בשלב מסויים הרגשתי קצת בחילה מהאמריקאיות המזוקקת (ההורים אף פעם לא רבים. תמיד נפרדים בנשיקה ו- איי לאב יו, מחוייכים, לא עייפים).

Chandler Rulz

New member
באיזה שלב? כי יש ריבים ויש עייפות ויש הכל

מהכל.. חוץ מזה, מה רע בקצת שמאלץ?

למעלה